Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

Възможно е.

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

Много добре е станало, трябва да се добави и на бързия отговор, че повечето хора май него ползват.

Сега пробвах и май не излиза навсякъде, дори и да се пише на латиница. Идеята май е да се направи JavaScript, който да проверява символите които се вкарват и като има извън BB кода да го изкарва.

 

За който не се сеща:

 

http://img200.imageshack.us/img200/2888/51725707.th.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Тези дни ще местим форума и сайта на сървър с много по-високи параметри. Имаме нужда от това.

Съответно за определени групи - Членове на клуба, Почетни членове, Модератори и Глобални Модератори ще има практически доста голямо пространство за атачване на снимки.

Не качваме нарочно новата версия на IPB 3.0.0. въпреки че сме готови с нея, защото има още доста бъгове.

Извиняваме се предварително, ако форум бъде спрян за няколко часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

от много време се каня да споделя ама все забравям...

 

под Opera Mobile 9.5 - Браузърът за мобилни устройства има някакъв бъг в форума и в началото на всяка страница се появява някакъв сорс код, който не би трябвало да го има там. Предполагам някакъв таг не е затворен като хората... малко дразни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данеби да виждаш по този начин рекламните банери, но да нямаш флаш... или нещо от сорта?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът мисля, че е в тези

//<![CDATA[
ipb_pages_shown++;
...
//]]>

мисля, че няма смисъл. По-добре да се заменят със стандартните

<!--
ipb_pages_shown++;
...
//-->

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

от много време се каня да споделя ама все забравям...

 

под Opera Mobile 9.5 - Браузърът за мобилни устройства има някакъв бъг в форума и в началото на всяка страница се появява някакъв сорс код, който не би трябвало да го има там. Предполагам някакъв таг не е затворен като хората... малко дразни.

Опера може и да е първият читав браузър за мобилни устройства, но със сигурност не е най-добрият. Откакто сложих http://www.skyfire.com/ не съм и помислял да пускам Опера повече. Пробвай го ..

 

Ако админа не знае как да го направи, да ми пише едно Л.С. и ще му изпратя код.

 

Колега не така грубо с презумцията че всички не разбират или разбират много по-малко от теб. Мислиш ли че Светльо ще вземе некадърен човек за форума ни, който е от много години с нас междудругото ...

Редактирано от silveria
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм малко манияк на тема сигурност и не се кефя някой да ми следи кои сайтове посещавам... както е случаят със skyfire и Turbo Mode на Opera 8.7...

 

Не че имам какво да крия... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опера може и да е първият читав браузър за мобилни устройства, но със сигурност не е най-добрият

 

От тези по-известните операта е най-доброто, само че трябва и touchscreen. За останалите 2-3 за които се сещам не поддържат кирилица или флаш...

 

P.S. Да благодяря, ако трябва, че най-накрая сте включили flood контола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
  • Admin

Колеги, форума ще бъде спрян довечера за прехвърляне на хоста.

Извинявам се предварително за причинените неудобства.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Би трябвало, като се обновят DNS- ите да се вижда.

Моля, ако има проблеми, да пишете в темата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път като вляза във форума, от един и същ компютър иска да мина през входа - да въвеждам паролата. Преди това ми се случваше само когато влизах през различни интернет доставчици.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е така защото е пусната проверката за това на какъв домейн се влиза, по подобен начин на това с доставчика. Другия вариант е да не чете "cookie-to" от mitsubishibg.com.server13.host.bg Трябва да се прояви търпение, докато се обновят DNS-ите и почнем да се логваме в mitsubishibg.com .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, имайте търпение и прочетете внимателно поста на vladimirov.

Благодаря му за точния и конкретен отговор. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,

Искам да попитам защо не мога да правя нищо в гаража и защо нямам право да влизам в чата? Защото съм нов ли? За гаража ми пише: Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.

Редактирано от jolly_roger
последно предупреждение - пишете по-грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите искам да попитам защо не мога да правя нищо в гаража и защо нямам право да влизам в чата защото сам нов ли а за гаража ми пише-Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.

 

Добре дошъл при нас!

 

И да защото си нов и май не си прочел правилата при ригистрацията си :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много бавно ми зарежда форума напоследък. Проблема не е в торент клиента или някакви приложения, изключвам ги всичките и9 пак е така. В сравнение с други форуми пак е по-бавно. На какво може да се дължи и няма ли как да се отстрани ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А при мен като се зачета в някой пост след 10-15 секунди ме изхвърля и отново трябва да влизам с име и парола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...