Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

Тук споделяйте проблеми и предложения за форума.

 

 

За времето, горе вдясно ви показва текущо време, което ако сте задали в профила си +2 часа часова зона, е 1 час назад.

Идете в профила си и сложете часова зона +3 часа /така сме по лятно време/ и това е :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Пътят за настройване на часовника ако не ви е верен е следният:

 

Контрол панел

Опции

Настройки за форумите

На падащото меню "Можете да зададете базовия часови пояс " настройвате

(GMT + 3:00 HOURS) Bahdat, Raydh, Moscow, Nairobi

Change my Account Options

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Можете да атачвате снимки от вашият компютър. Тази която е качена се намалява автоматично на 450х400. Може да се отвори и на целият размер ако кликнете на самата снимка :D

Има лимит за потребители 500к и за членове на клуба 1000к.

Ако искате да сложите нова картинка и да премахнте старата по ваш избор става в

Контролен панел -> Опции -> Управление на прикрепените файлове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Скалата за предупреждение под аватара е видима само от админа (модератора) и съответния юзер. Ако някой премине границата скалата на предупреждение се покачва. Тази опция е направена за удобство и дискретен намек между админа (модератора) и обикновенните юзери. Колкото по-малко се използва и процентите са 0, толкова по-добре :D

Когато отворите галерията с темите и ако в кръглата емблема на Мицубиши видите малко ъгълче в долната дясна половина означава, че сте писали в темата.

Надявам се до няколко дена да се качи обозначителна иконка за чата и кой се намира в него.

Качен е и кредор за улеснение при писане на кирилица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да похваля за новия look&feel :D

Не бях влизал от одавна и съм много приятно изненаден :good:

Явно нямате умора, браво на вас :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Научих някои екстри на новият ни форум и бързам да ви ги споделя! :spike:

Та, когато пишете мнение и искате да цитирате пасаж от него, трябва да кликнете на бутона "цитат" /до тук нищо ново/ :D когато го натиснете бутона позеленява :icon_n_sick: интересното е че можете да цитирате в едно ваше мнение няколко мнения от темата, само с натискане на този бутон и след това, натискане най-отдолу на страницата на бутонът "отговор". Така ще бъдат цитирани всички мнения които сте маркирали с бутонът "цитат".

Другото нещо което искам да споделя с вас е следното:

Ако пишете мнение и искате да препратите (да сложите линк) към някое мнение, правите следното:

 

Отивате на търсеното от вас мнение /като го отваряте в нов прозорец/ и там където се намира то ще видите от дясно в ъгъла следният текст "Мнение #ХХ" където ХХ е номерът на мнението натисакте върху цифрите и ви се отваря прозорец с адресът на мнението, копирате го както е маркирано, после се връщате в прозорецът, в който пишете отговор и натискате бутонът "http://" , отваря ви се нов прозорец, в който вкарвате копираното мнение (с бутонът pastе) давате му "о.к." после му написвате някакво заглавие /така както ще се вижда в темата ви/ и пак му давате "о.к."

и това е ! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...
  • преди 4 седмици ...
  • Admin

Създадена е нова галерия в сайта Връзки

За тези които посещават други форуми, могат да си прикачат и активния бутон в подписа си :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Днес следобяд са възможни прекъсвания, защото ще има ъпдейт на форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
  • Admin

След това предложение

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=21919

 

админа ни добави и тази екстра :good:

 

Мисля че ще бъде добре всеки да си добави това в профила. Пътят е:

 

Контролен панел-> Редактиране на профила-> От населено място

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Има ли опция за добавяне на бутон над полето за писане на мнения? (там където са бутоните за BOLD ITALIC UNDERLINE и т.н.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

От няколко дни забелязвам, че има Главната директория Митцубиши има една преместена тема: Да сменя 1.6 16v със 1.8 Gti 16v. Като цъкна на нея и директно отивам в Колт раздела. Постоянно ми е оцветена в червено (като непрочетена) и не знам защо е така? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Натисни "Маркиране на всички форуми като прочетени" в основната страница на форума долу и би трябвало да се оправи :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Натисни "Маркиране на всички форуми като прочетени" в основната страница на форума долу и би трябвало да се оправи :good:

Не помага.... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, сега видях че тя самата тема си остава да свети като непрочетена, но при мен проблема беше че даваше в самия форум "За Mitsubishi" че има непрочетени теми заради нея и с това се оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни забелязвам, че има Главната директория Митцубиши има една преместена тема: Да сменя 1.6 16v със 1.8 Gti 16v. Като цъкна на нея и директно отивам в Колт раздела. Постоянно ми е оцветена в червено (като непрочетена) и не знам защо е така? :icon_blush:

Грешката е в мен, когато реших да я преместя, не прочетох това, което ме питаше Инвижъна и аз по подразбиране натиснах с "да" и темата си остана там, обаче вече ти препраща линка към друга тема, която е същата, само че в друг раздел :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Проблем! При "добави отговор", ми отваря "the page can not to be displayed" (http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?act=post&do=reply_post&f=1&t=735),работи ми само бърз отговор.При редакция всичко е нормално все едно съм в режим "добави отговор" със всички опции.Странно....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...