Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

  • преди 1 месец ...
  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Поради смяната на времето и получените ЛС от хората обяснявам още веднъж как да си сверите часовника на форума:

 

 

Контрол панел

Опции

Настройки за форумите

На падащото меню "Можете да зададете базовия часови пояс " настройвате

(GMT + 3:00 HOURS) Kaliningrad, South Africa - за зимно часово време

 

(GMT + 3:00 HOURS) Bahdat, Raydh, Moscow, Nairobi - за лятно време

Change my Account Options

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме си +2, а отделно "DST корекция" (Daylight saving time) ако е включено е автоматично превключване на зимно/лятно часово време. Може би трябва да се промени надписа там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

На София ли или как по-точно предлагаш да стане?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То си работи коректно като му е дадено GMT +2 и е включено "DST коригиране", просто надписа DST коригиране е неясен. Трябва да е примерно "Автоматично лятно/зимно часово време"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Aхам, ясно какво имаш предвид. Оправил съм го. Освен това Kaliningard съм го сменил с Bulgaria.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги незнам дали на някои му се е случвало, но от вчера ми дава, че имам -2 нови съобщения :icon_hmm: И идея си нямам от какво е :icon_hmm:

Като нови съобщения нямам, а пък даже и минус пред двойката :icon_doh: С Mozilla предимно работя, но вчера пробах и с IE, но няма разлика, кукиис трих, кеш - пак същото :help:

post-1415-1195981968_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Случва се от време на време - обърква се брояча. Като получиш 2 нови съобщения ще си дойде на 0 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Случва се от време на време - обърква се брояча. Като получиш 2 нови съобщения ще си дойде на 0 :)

Да му изпратим по едно на колегата

:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Случва се от време на време - обърква се брояча. Като получиш 2 нови съобщения ще си дойде на 0 :)

Ако може и на мене да ми пратите :icon_blush: Така на -2 седи вече месец :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и на мене да ми пратите :icon_blush: Така на -2 седи вече месец :icon_crying:

 

Благодаря на колегите ........ вече ми е наред брояча :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Какво мислите - дали е удачно да се добави поле във профила "Номер рама".

Така когато някой задава въпрос много ще се намалят общите приказки, когато е ясно какъв е автомобила. Ако някой нов задава въпрос му казваме да си въведе номера в профила и вече при следващите въпроси ще е ясно...

Възможно е и в подписа да ги слагаме... :icon_hmm: Ама няма нужда постоянно да се вижда...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите - дали е удачно да се добави поле във профила "Номер рама".

Така когато някой задава въпрос много ще се намалят общите приказки, когато е ясно какъв е автомобила. Ако някой нов задава въпрос му казваме да си въведе номера в профила и вече при следващите въпроси ще е ясно...

Възможно е и в подписа да ги слагаме... :icon_hmm: Ама няма нужда постоянно да се вижда...

 

Идеята ми се струва добра и да има полза от по-вечето инфо за всеки. Освен някой да не иска да дава номер на рама и да е съвсем инкогнито. Друг е въпроса за тези които имат по няколко коли - ще трябва да пишат доста номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за принуждаване или каране да се пише, а за удобство който иска да си го напише. Обикновено хората идват с въпроси и проблеми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички , искам да попитам защо не мога да си редактирам мнението,

не мога да върна мнение(веднага след като съм го публикувал)

Да не би да ми трябват някакви настройки или нещо пропускам в цялата работа

 

Пример:

Търся нещо и се обръщам към колегите от форума като пиша за него ...

След 5 минути обаче се оказва че съм бил кйорав и го намирам, и съответно публикувания

въпрос е излишен вече ,но аз не мога да го махна!

Може би и с този пост ще се получи така... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Публикувано мнение не можеш да махнеш. Можеш само да го редактираш и то до не повече от 15 минути от публикуването му. За премахването на мнения може да се обърнеш към модераторите. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, случвало ли ви се е следното:

 

Както си пиша пост с включен фонетик от кирилизатора на сайта, написал съм 3-4 реда вече, решавам да се върна някъде по средата на текста и да допиша нещо кирилизатора се побърква - изписвам 1 буква-те излизат 3-4 абсолютно несвързани и т.н.

Като си изключа кирилизатора на сайта и почна да пиша с този от моя компютър се оправя.

 

Не че ми е проблем, но просто го забелязах :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение, нали може!

Тъй като в повечето теми се пише доста, ми се струва че няма да е излишно ако има едно линкче:

" Клуб Мицубиши България - Форум > Mitsubishi Fan Club Bulgaria > За Mitsubishi "( както в тази тема)

и в края на всяка страница , вместо да връткаме със скрола или да цъкаме "Back" на браузъра

или пък някакво бутонче "Начало на страницата" например което да е на края на страницата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...