Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

Някой имал ли е следния проблем: отварям форума с Интернет Експлорър 8 и веднага джава скрипт грешка за някакъв стил липсващ се оплаква и така за всяка посетена страница, отварям го с Файърфокс и си бачка като пушка без никакви грешки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

И аз намирам гршка под IE 8. :icon_blush:

Ще видим какъв е проблемаи се надявам бързо да го отстраним.

Под Мозила, Опера и Гугъл Хром се вижда идеално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Новата платформа е супер!!! Става все по красиво! Светльо ако можете сложете пак транспарентния надпис че писането на кирилица е задължително в прозорците за публикация :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) А аз да питам, има ли готови скинове за платформата в подобен вариант :link: ?
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Новата платформа е супер!!! Става все по красиво! Светльо ако можете сложете пак транспарентния надпис че писането на кирилица е задължително в прозорците за публикация :)

 

Готово. Дайте рефреш и ще видите надписа. :)

 

:) А аз да питам, има ли готови скинове за платформата в подобен вариант :link: ?

 

Има готови скинове за phpBB. Това е друга платформа. Каква ти е идеята? Само да добавя, че гледайки този форум, след 5 минути очите ти са напълно изморени. Освен това не се връзва с нито един цвят със сайта и основните цветове на Мицубиши - сиво и червено с малко синьо. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо и аз имам едно питане.Трябва ли бутоните "Обратно нагоре" и "Докладвай",да са толкова големи и набиващи се на очи?Не ми изглежда много естетично така,а в същото време едни от най-често използваните бутони "Отговор" и "Цитирай",остават малко обезличени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Форумът сега е супер,но имам въпрос:Под аватара ми излезе надпис "ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ",какво е това?Бях чел нещо по въпроса,но не мога да намеря информацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Форумът сега е супер,но имам въпрос:Под аватара ми излезе надпис "ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ",какво е това?Бях чел нещо по въпроса,но не мога да намеря информацията.

Това е,ако"сгазиш лука"и получиш предупреждение от някой мод или админ... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Форумът сега е супер,но имам въпрос:Под аватара ми излезе надпис "ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ",какво е това?Бях чел нещо по въпроса,но не мога да намеря информацията.

 

Пробвай да пишеш на маймунуца, или неграмотно, или да не спазваш правилата на форума и веднага ще разбереш :), получавайки предупреждение от модератор.

За различни умишлени, или натрапчиви провинения се вдига предупредителното ново. И в предишния форум го имаше, нямам идея защо не си го видял...

 

И като сме се заговорили за дизайна на форума... колега ценов, има ли някаква възможност да намалиш размера на филмчето, което върви след всеки твой пост. Доста е голяма и натрапчива картинката, отвлича вниманието на колегите от това, което си написал, а бързодвижещите се картинки уморяват очите.... вече имам няколко оплаквания от колеги с молба да говоря с теб по въпроса...

Надявам се да бъда разбран правилно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

stevensgr, преди бутоните бяха gif-ове, сега текста в бутона го разпъва на ширина и затова така ти се струва.

На височина са еднакви.

 

Вече можете да качвате и клипчета от VBox-a. :)

 

http://www.vbox7.com/play:bec9aff1

 

Как става.

Натискате бутона мултимедиен файл http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_images/silverwonder/rte_icons/media.png и задавате линк на клипчето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да пишеш на маймунуца, или неграмотно, или да не спазваш правилата на форума и веднага ще разбереш :), получавайки предупреждение от модератор.

За различни умишлени, или натрапчиви провинения се вдига предупредителното ново. И в предишния форум го имаше, нямам идея защо не си го видял...

 

И като сме се заговорили за дизайна на форума... колега ценов, има ли някаква възможност да намалиш размера на филмчето, което върви след всеки твой пост. Доста е голяма и натрапчива картинката, отвлича вниманието на колегите от това, което си написал, а бързодвижещите се картинки уморяват очите.... вече имам няколко оплаквания от колеги с молба да говоря с теб по въпроса...

Надявам се да бъда разбран правилно.

Oтносно клипчето,колега те разбирам правилно и съм съгласен,че размерът е в повечко.Но тъй като съм много скаран с компютрите,няма да мога да си го преправя сам(Емо Димитров ми го направи,за което му благодаря),те моля ( защото си модератор) да го смалиш и разтегнеш малко .Ако е нужно ще ти изпратя паролата си на лични съобщения.Благодаря предварително.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oтносно клипчето,колега те разбирам правилно и съм съгласен,че размерът е в повечко.Но тъй като съм много скаран с компютрите,няма да мога да си го преправя сам(Емо Димитров ми го направи,за което му благодаря),те моля ( защото си модератор) да го смалиш и разтегнеш малко .Ако е нужно ще ти изпратя паролата си на лични съобщения.Благодаря предварително.

В това отношение сме колеги :) и аз не съм някакъв компютърен гений :)

Да, размерът е такъв, че отвлича вниманието от това, което си написал в поста си.

Предлагам да се свържеш с Емо и да прецените двамата как да го коригирате.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В това отношение сме колеги :) и аз не съм някакъв компютърен гений :)

Да, размерът е такъв, че отвлича вниманието от това, което си написал в поста си.

Предлагам да се свържеш с Емо и да прецените двамата как да го коригирате.

Поздрави!

 

Махнах го целия,защото не можах да го смаля.Поздрави и на теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Махнах го целия,защото не можах да го смаля.Поздрави и на теб.

Чак пък толкова... свържи се с Емо, той ще ти помогне да го намалите-сигурен съм :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако искате да се абонирате за определени теми или форуми и да виждате последните такива в страничния бар най отдолу карето "Абонаменти", отваряте определения форум или тема и отгоре има бутон "Абонамент". :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Туко що си инсталирах google chrome,новият скин излиза на цял екран и се вижда перфектно. :) Лошото е,че на никой от скиновете няма кредор,като се ползва този браузър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Туко що си инсталирах google chrome,новият скин излиза на цял екран и се вижда перфектно. :) Лошото е,че на никой от скиновете няма кредор,като се ползва този браузър.

Като го направиш на БГ веднъж, може да сменяш скиновете - езика си остава.

А иначе, за системата си свали Flex Type 2k

Ако не ти се регистрира, виж ТУК или ТУК.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има готови скинове за phpBB. Това е друга платформа.

 

Каква ти е идеята? Само да добавя, че гледайки този форум, след 5 минути очите ти са напълно изморени. Освен това не се връзва с нито един цвят със сайта и основните цветове на Мицубиши - сиво и червено с малко синьо. :)

 

Идеята ми е черен фон с бели букви.

Този тип настройки са подходящи за хора които изкарват много време пред компютъра и по този начин очите се изморяват много по-малко.

:icon_n_king:

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Туко що си инсталирах google chrome,новият скин излиза на цял екран и се вижда перфектно. :) Лошото е,че на никой от скиновете няма кредор,като се ползва този браузър.

 

Инсталирах го и аз, но линковете продължават да ми се отварят в същия прозорец, а и менюто с емотиконите и другите работи не ми работи, явно има някакъв друг проблем при мен... На тоя chrome може ли да се направи падащо меню с най-посещаваните адреси?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах го и аз, но линковете продължават да ми се отварят в същия прозорец, а и менюто с емотиконите и другите работи не ми работи, явно има някакъв друг проблем при мен...

При мен проблема е същият. Даже не мога да минимизирам чата... В началото всичко си работеше, но от вчера се прецака работата.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Препоръчително е да използвате Mozilla FireFox.Под този браузър всичко работи без проблем.

Последната версия (3) е оптимизирана до максимално ниво и непредставлява затруднение за по-слабите "машини".

 

Специално за google chrome - При него се стреми максимална защита и често се забраняват Ajax scripts (от там идва проблема с някои опции на форума).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми направи впечатление нещо... Като отида на последното мое мнение и отстрани в инфото пише примерно 714 мнения, а като си отида в профила пише 713... На какво се дължи това разминаване? Не че е толкова важно де ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми направи впечатление нещо... Като отида на последното мое мнение и отстрани в инфото пише примерно 714 мнения, а като си отида в профила пише 713... На какво се дължи това разминаване? Не че е толкова важно де ;)

 

Имаш едно мнение в кошчето...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А има ли възможност пак да се вижда "пощенската кутия" горе в дясно,според мен това беше много полезен бутон,направо да отиваш във входящи да си четеш съобщенията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...