Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

А има ли възможност пак да се вижда "пощенската кутия" горе в дясно,според мен това беше много полезен бутон,направо да отиваш във входящи да си четеш съобщенията.

 

Сега горе, в дясно - има падащо меню. Непосредствено до ника ти. От него избираш "съобщения".:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Само на мен ли не ми се отварят прикрепените картинки?

Едит: аз като си я прикрепих се отваря... но в тази тема не мога да ги отворя в пълен размер.

post-4555-12644267789743_thumb.jpg

Редактирано от dark
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато искам да напиша отговор ми излиза полето за коментар, не виждам какво пиша от прозореца с шрифтовете, емотиконите и т.н.Та как да си освободя полето с коментара,така че да виждам какво пиша?

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Когато искам да напиша отговор ми излиза полето за коментар, не виждам какво пиша от прозореца с шрифтовете, емотиконите и т.н.Та как да си освободя полето с коментара,така че да виждам какво пиша?

 

Moже ли да направиш скрийншот на това, което виждаш, че не разбирам въпроса ти?

 

Колеги, форума е преведен на български език, ако желаете да направите избор на език, отидете най-долу във форума в ляво и изберете от падащото меню.

 

http://img194.imageshack.us/img194/8540/bulw.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е на чата,бре?Той и до сега си беше така...

Просто го затвори и няма да ти пречи.

Пък,че е най важната част от форума-така е... :P

 

 

Страшно ме дразни тоя чат, като отворя нова подстраница и въпреки, че съм го затворил, пак се отваря, преди да се самозатвори. Иначе тоя скин настоящия дифолт е супер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Страшно ме дразни тоя чат, като отворя нова подстраница и въпреки, че съм го затворил, пак се отваря, преди да се самозатвори. Иначе тоя скин настоящия дифолт е супер.

 

За чата Лео написа вече, ако искаш да го махнеш.

 

Цъкаш на връзката за форумния чат в горния ляв ъгъл на чат прозореца и отиваш на страницата за форумния чат. Под полето за писане имаш няколко бутона, един от които е НАСТРОЙКИ. Цъкаш го него и можеш да кажеш да не се показва ShoutBox-a.

 

Display Global Shoutbox? - не

 

И чата изчезва завинаги! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Използващите браузъра Firefox, могат да използват Кредора, който се намира в горния ред до бар-а с текстовете, емотиконите, линковете и т.н.

Работи с БГ Фонетик и БГ Стандарт.

В момента пиша с него. :)

 

http://img130.imageshack.us/img130/9494/kredor.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема е същият. Даже не мога да минимизирам чата... В началото всичко си работеше, но от вчера се прецака работата.

И при мен е така, не се затваря чата, отварят се връзките в същия прозорец и не ми работи увеличаване и намаляване на редактора (и Гепито май за тва питаше).

С Мозила последната съм.

И да питам - рейсинг скин-а дали и как може да стане на цяла ширина?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И при мен е така, не се затваря чата, отварят се връзките в същия прозорец и не ми работи увеличаване и намаляване на редактора (и Гепито май за тва питаше).

С Мозила последната съм.

И да питам - рейсинг скин-а дали и как може да стане на цяла ширина?

 

Решението е следното за Мозила:

 

Инструменти -> Изчистване на историята -> Бисквитки, Кеш -> Изчисти сега.

 

Ако това не помогне цялостно преинсталиране на Лисицата, защото тя помни в кеша всички настройки и така порядъчно се омазва, че преинсталирането и е повече от препоръчително, особено след многобройните корекции по форума. Задължително при деинсталирането отбележете чавката:

 

http://img718.imageshack.us/img718/9522/35222199.png

 

Всички, които направиха това, нямат никакви проблеми. :)

 

За скина - защо искаш да е на цяла ширина? Нали идеята е да е със ширината на сайта и да предлага нещо по-различно от Mitsubishi skin?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, благодаря за съвета! Изтрих курабийките :icon_dance: и всичко се оправи, спестих си преинсталиране на Мозилата.

На Рейсинга ми харесват бутоните, хоризонталните карбонови разделители. Понеже на лаптопа (16/9) излиза сбит с широки празни карбонови вертикални ивици, та за това питам дали

може да се разтегне в ширина като Мицубиши скина?

 

Поздрави!

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето така: http://img519.imageshack.us/img519/4067/aaaml.th.jpg можеш да поувеличиш малко, но се разтегля и надолу и има повече въртене със скрол-а...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Това е един от вариантите. Другия е държиш натиснат Ctrl и със скрола на мишката даваш едно 'нагоре'. Принципно тесните скинове са много четливи за големи монитори. Почти всички съвременни сайтове на известните фирми във която и да е област, са на този принцип.

Не са подходящи обаче за смартфони, лаптопи 16:9 и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук споделяйте проблеми и предложения за форума.

Проблем : Търсачката не работи, както трябва. Или има архивирани теми, които не се индексират от нея.

 

Предложения: Когато каните някой във форума, бъдете малко по-любезни. Очаквах това да е място с фенове на муци-та, където мога да намеря помощ и други почитатели на марката...

 

Успех на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложения: Когато каните някой във форума, бъдете малко по-любезни. Очаквах това да е място с фенове на муци-та, където мога да намеря помощ и други почитатели на марката...

Би ли разяснил...? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблем : Търсачката не работи, както трябва. Или има архивирани теми, които не се индексират от нея.

 

Предложения: Когато каните някой във форума, бъдете малко по-любезни. Очаквах това да е място с фенове на муци-та, където мога да намеря помощ и други почитатели на марката...

 

Успех на всички!

 

 

Натисни "разширено търсене" и напиши "газова уредба". Ще ти се отворят доста теми...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Е от линка, който си дал, при мен излиза : Полетата не са задължителни, но трябва да въведете поне една ключова дума.

 

Някоя от въведените ключови думи е под 3 символа или сте въвели непозволени думи като 'html', 'img'

 

И с мозила и с ИЕ.

 

Благодаря ти, за отделеното време да ми помогнеш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Натисни "разширено търсене" и напиши "газова уредба". Ще ти се отворят доста теми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Натисни "разширено търсене" и напиши "газова уредба". Ще ти се отворят доста теми...

Благодаря ти отново. Използвах търсачката, преди да пусна темата...

За да не се пълни тази тема, ще наблюдавам темата на колегата, който също търси мнения за подобни ГИ.

 

somalietsa, дадох предложение, защото след като проверих с търсачката, не намерих отговор. Пуснах тема, в правилния раздел с молба за помощ. Темата бе заключена след 14 минути с причина : Заключвам темата заедно с анкетата ти. Достатъчно много има писано във форума за газовите уредби, използвай търсачката!. При положение, че съм използвал търсачката предварително, не съм намерил отговор и не ме интересуват всички ГУ, ми се стори грубо. Затова писах тук, за проблема на търсачката, както и че можем да бъдем малко по-любезни : "Добре дошъл колега. Заключвам ти темата, защото тук/линк/ има отговор на въпроса ти!Успех! "

 

Лек и успешен ден на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Бакалов!

Знай, че си добре дошъл при нас!:drinks:

От седмица сме на нова платформа. Установих, че когато се ползва търсачката, се получава бъг в системата. Ако копираш линка с полученият от търсенето резултат и го постнеш някъде в някоя тема, в последващите си мнения не можеш да постваш "скрити" линкове, да слизаш на следващ ред с "ентър" и да поставяш емотикони. Отделно не можеш да отвориш първоначално постнатият линк с резултатите от търсенето.

Ефекта се оправя с изчистването на кеша и чаените бисквити...

Пробвай с съветите които ти дадох по-горе - №267 и 269.

Ще поправим възникналият проблем възможно най-скоро.

..........................

Относно заключването на темата ти в раздела за джипове, колегата модератор явно не е знаел за проблема с търсачката. Аз също едва сега го установих...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би не е редно да пиша тук,но намерих няколко теми по проблемния въпрос-дано линка работи и да бъдат полезни на колегата.

Поздрави

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?app=core&module=search&do=quick_search&search_author=&search_date_start=&search_date_end=&search_app_filters[forums][forums][]=12&search_app_filters[forums][pCount]=&search_app_filters[forums][pViews]=&search_sort_by=relevance&search_sort_order=asc&search_term=%E3%E0%E7%EE%E2+%E8%ED%E6%E5%EA%F6%E8%EE%ED&search_filter_app[forums]=1&st=0

 

Опа!!!Не работи,когато го постнах!Преди това няколко пъти ми го отвори.

Има наистина доста теми.Напиши в полето:Газов Инжекцион,сложи филтър,да търси само в раздела Outlander,Pajero...

Още първата тема която излиза е на колега с подобен на твоя двигател!

Редактирано от svetlin_dbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

При мен всичко работи идеално.

 

Написах в разширено търсене "газова уредба"

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=735&st=260&p=165487&hl=%E3%E0%E7%EE%E2%E0%20%F3%F0%E5%E4%E1%E0&fromsearch=1entry165487 :icon_rock: :icon_dance:

 

Работят и емотиконите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

От днес във форума е инсталиран още един мод, който ще улеснява всички. :)

Под всяка една тема има каре със заглавие "Подобни теми", които ще насочват потребителите при търсенето на сходни думи.

Тези дни ще обърнем внимание и на секция "Гараж". :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От днес във форума е инсталиран още един мод, който ще улеснява всички. :)

Под всяка една тема има каре със заглавие "Подобни теми", които ще насочват потребителите при търсенето на сходни думи.

Тези дни ще обърнем внимание и на секция "Гараж". :)

 

Обърнете внимание и на текстовото поле за отговори. С мозила съм и ми е свито в една кутийка, която е около 40% от широчината на полето за писане

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...