Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

А при мен като се зачета в някой пост след 10-15 секунди ме изхвърля и отново трябва да влизам с име и парола.

 

 

Изтрий си бисквитките :) Иначе Тоше и при мен върви по-мудно, явно новия сървър е по-натоварен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Според мен бавното зареждане е от кирилизатора и скоро ще го премахнем.

Има специален плъгин за вградена кирилица във форума, който е много бърз и ще го инсталираме до няколко дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здравейте,

Би трябвало да има подобрение в скоростта на зареждане. Моля пишете ако срещате отново забавяне.

 

Лека вечер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е в Gemius плъгина, прави заявки към gabg.hit.gemius.pl

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Проблемът е в Gemius плъгина, прави заявки към gabg.hit.gemius.pl

 

Ще ти бъда благодарен да ми кажеш кой е този Gemius плъгин? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами това пише в кода на страницата. Сайта по-горе вчера нещо не работеше и резултата беше че зареждането на страницата спира и го чака.

 

<!-- (C)2000-2009 Gemius SA - gemiusAudience / mitsubishibg.com / Home Page -->
<script type="text/javascript">
<!--//--><![CDATA[//><!--
var pp_gemius_identifier = new String('.c2QAmM6m6TiDl_W5xOl0KcVXfYUJoeq6_yXWaKVzkD.V7');
//--><!]]>
</script>
<script type="text/javascript" src="http://www.mitsubishibg.com/gemius/xgemius.js"></script>

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти бъда благодарен да ми кажеш кой е този Gemius плъгин? :)
И аз не го познавам тоя, ама ако случайно го откриеш, ми го доведи да му метна един бой :lol: , че тъкмо напиша някой отговор и искам да го публикувам и се оказва, че трябва да се логвам отново...

А съм си изчистил бисквитките... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не го познавам тоя, ама ако случайно го откриеш, ми го доведи да му метна един бой :lol: , че тъкмо напиша някой отговор и искам да го публикувам и се оказва, че трябва да се логвам отново...

А съм си изчистил бисквитките... :icon_hmm:

:mitsu-smiley: Това нещо май се случва само при определен браузер. Аз ползвам Firefox и Chrome, но не ми се е случвал такъв проблем и всичко си зарежда бързо. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с бавенето не е от браузъра /и аз с Firefox го видях/, а когато не работи сървъра на gabg.hit.gemius.pl, а то седи и го чака. Какво прави този плъгин и защо прави заявки натам не съм гледал.

Явно си е инсталиран допълнително в отделна директория и т.н.

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Това нещо май се случва само при определен браузер. Аз ползвам Firefox и Chrome, но не ми се е случвал такъв проблем и всичко си зарежда бързо. :mitsu-smiley:

Абе и аз съм с лисицата, ама го прави от време на време... :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще спре да го прави. Уведомил съм админа и ще го махне това нещо. Доколкото разбрах, това е брояч на рекламите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, скриптът на Gemius, за който става дума по-горе, е поставен във хедъра на неправилното място. В момента админът го премества във футъра на правилното място до останалите броячи, което ще изглади нещата. Извинявам се за причиненото неудобство!

 

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не знам дали си внушавам, но се усеща значително подобрение на скоростта! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • Admin

Колеги, скоро ще има ъпдейт на форума. Той ще бъде затворен за няколко дни.

Тъй като платформата е коренно различна ще трябва да се смени почти всичко.

Ще се опитаме да конвертираме информацията от секция 'Гараж'. Ако това се окаже невъзможно, моля запазете си снимките, като след това ги качете наново. Молим предварително да ни извините, ако не всичко мине гладко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ъ? Какво стана с мнението че от Invision-а по добро няма? На каква платформа ще минаваме сега?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Платформата до колкото знам е пак на Invision, просто е изцяло нова версия и е коренно различна. Светльо да ме поправи ако греша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да се оплача, че получавам някакви ЛС с буквално казано - не цензурирани съдържания, но не ми изписва име на потребител - Няма ли как да ги блокирам или нещо подобно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да се оплача, че получавам някакви ЛС с буквално казано - не цензурирани съдържания, но не ми изписва име на потребител - Няма ли как да ги блокирам или нещо подобно?

 

Ще се провери!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена форумът ми вади това съобщение:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

 

Please contact the server administrator, root@host.bg and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

 

More information about this error may be available in the server error log.

 

От какво ли може да е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така.

От около седмица.

Явно сървъра на форума се е попретоварил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

От хостинг компанията казаха, че работят по въпроса. Тази вечер би трябвало да локализират проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...