Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

Едно предложение, нали може!

Тъй като в повечето теми се пише доста, ми се струва че няма да е излишно ако има едно линкче:

" Клуб Мицубиши България - Форум > Mitsubishi Fan Club Bulgaria > За Mitsubishi "( както в тази тема)

и в края на всяка страница , вместо да връткаме със скрола или да цъкаме "Back" на браузъра

или пък някакво бутонче "Начало на страницата" например което да е на края на страницата.....

:mitsu-smiley: Погледни долу вдясно над датата - там има падащо меню за бърза навигация между страниците. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Мога ли да ви помоля, ако е удобно разбира се... да пратите 4 ЛС, че тези -4 малко почват да ме подразват :icon_angel:

 

Много благодаря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да ви помоля, ако е удобно разбира се... да пратите 4 ЛС, че тези -4 малко почват да ме подразват :icon_angel:

 

Много благодаря :)

 

 

Така добре ли е? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да ви помоля, ако е удобно разбира се... да пратите 4 ЛС, че тези -4 малко почват да ме подразват :icon_angel:

 

Много благодаря :)

 

 

Благодаря ви момчета!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко реших да си поизчистя малко папката със съобщения и като изтрих няколко станах на -1 съобщение и аз.

Тъкмо се чудех дали и аз да не пиша някой да ми прати да станат 0 и реших да пробвам сам да си пратя :)

Оказа се, че може :) да знаете занапред :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

бе колеги, първо искам да се извиня за пълното си невежество, не се смейте много!

Та проблема ми е следния: Тъй като се регистрирах веднъж с моя си мейл, след което веднага прецаках нещо и не можах да вляза с акаунта си. Разбира се, компютрите не са ми силата, и реших набързо да си направя регистрацията с мейла на жена ми. Никакъв проблем, дотук, само дето всичките ми лични влизат в нейния мейл. И тя ми се сърди, че и пълнели кутията. Та молбата ми е някой разбиращ и имащ достъп да го спре това нещо, или поне да ми кажете как да се оправя.

Още веднъж се извинявам за абсолютното си невежество и предварително благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега в контрол панела има една опция - смяна на e-mail, просто отиди там - въвеждаш сегашния, после новия, парола и го сменяш :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Имам едно въпросче. Може ли (ако е удобно) времето, през което може да си саморедактираш мнението да е повечко от 15 мин? Сега си прочетох едно, дето съм го писал сутринта и ми се набиха в очите разни неща (опасТност примерно), които хайде да речем, че вие ще ми простите, щото принципно пиша грамотно, ама ако жена ми влезе случайно форума ще ме подиграва поне седмица... Пък и винаги е по-добре да се цензурираш сам, като си осъзнал грешката си, отколкото да те бичуват на площада...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно въпросче. Може ли (ако е удобно) времето, през което може да си саморедактираш мнението да е повечко от 15 мин? Сега си прочетох едно, дето съм го писал сутринта и ми се набиха в очите разни неща (опасТност примерно), които хайде да речем, че вие ще ми простите, щото принципно пиша грамотно, ама ако жена ми влезе случайно форума ще ме подиграва поне седмица... Пък и винаги е по-добре да се цензурираш сам, като си осъзнал грешката си, отколкото да те бичуват на площада...

 

По принцип възможността за редакция, дори и времето да бъде завишено /30 мин. или 1 час/, че тази редакция трябва да не е възможна ако след това има пуснати мнения. Мнение да може да се редактира, само ако още е последното. За да не става каша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип възможността за редакция, дори и времето да бъде завишено /30 мин. или 1 час/, че тази редакция трябва да не е възможна ако след това има пуснати мнения. Мнение да може да се редактира, само ако още е последното. За да не става каша.

 

И въпреки това, наистина би било добре! Дори след съответното мнение/тема да е имало други публикации... човек трябва да има възможността да си редактира написаното, както и да го изтрие, което в момента не съществува като опция... и ако искаш да махнеш нещо, трябва все да пишеш на модераторите...!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, модераторите са и за това - ако ги помолиш, да можеш да махнеш, да редактираш или да изтриеш собственият си пост. По-точно модератора да извърши това вместо теб.

Защото иначе, ако може всеки да търка където си иска, да поправя, па било то и собствените си мнения - ще настане една мешаница...

Ще се сменят позиции в зависимост от това, от къде духа вятъра...

И въобще за мен е приемливо 15 мин.

Пишеш, проверяваш, публикуваш...

Ако трябва - пак четеш, редактираш и това е.

После идват модераторите.

След тях - Big Boss.

...................................................

За мен - системата е стройна и ефективна. Още повече - работи над четири години.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, но защо да ги занимавам с глупости.... Аз нарочно писах "може ли", защото знам, че мотиви има както "за", така и "против". На първо четене мога да напиша поне по 10 в двете насоки... затова питам и в крайна сметка както преценят шефовете, така ще е... това, че нещо е било по някакъв начин цифра години, не значи, че това е оптималния...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте на всички :mitsu-smiley: фенове! Имам един въпрос: Как мога да стана следващо ниво потребител примерно потребител+? предварително се извинявам за малко глупавия въпрос, но исках да се доусведомя.Благодаря предварително :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички :mitsu-smiley: фенове! Имам един въпрос: Как мога да стана следващо ниво потребител примерно потребител+? предварително се извинявам за малко глупавия въпрос, но исках да се доусведомя.Благодаря предварително :mitsu-smiley:

Ако попиташ още 40 пъти ща станеш автоматично.

Сега сериозно , за да станеш + се изкват 50 мнения пише го със сигурност някъде из форума , но понеже не ми се търси ти го казвам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако попиташ още 40 пъти ща станеш автоматично.

Сега сериозно , за да станеш + се изкват 50 мнения пише го със сигурност някъде из форума , но понеже не ми се търси ти го казвам .

 

Въпросните мнения трябва да са стойностни, да не се нарушават правилата на Клуба.

 

За Потребител+ не можеш да кандидатстваш, трябва да бъдеш одобрен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Администраторите да следят модераторите щото трият без да питат и без да казват, че са трили

 

въобще е*аси безопрадъка

 

trm (умишлено не Ви наричам колега)!

 

Тук сте на гости, а се държите изключително невъзпитано, пишете неграмотно, обиждате... що за човек сте?!?

Като се гледате в огледалото какви чувства Ви обземат?

Прегледах изтритите постове и трябва да кажа, че изтриването им е най-малкото, което би могло да се направи.

 

Аман от простотии! Като не Ви харесват правилата тук, просто изчезнете за всеобщо облекчение! Хайде друм!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

tminov, ако не си, моля те, сложи му бан, на този олигофрен, че чайника ми кипва като му чета постовете! Мисля, че аз нямам такива права... На такъв, ми иде да му извия шията! Извинете ме колеги, ама много ме запали!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Предупреждава те, когато не спазваш правилата на форума. За пример "ако псуваш", "обиждаш колеги", "пишеш неграмотно" и т.н. Предупреждението е в %, а накрая следва бан и чал :) Но ние тук се стараем да сме културни и да комуникираме човешки ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбирасе, добрият тон и уважението е най-важното.........ама аз попитах щото гледам че на другите го няма и си викам брех защо пък само аз. :)

 

или то можеби всеки си вижда своето ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки вижда само собствените си проценти.

Изключение правят админите и модовете, те също виждат % на юзерите - за да преценят как да постъпят, при евентуална намеса..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

или то можеби всеки си вижда своето ;)

Точно така :icon_thumbup: И аз много се чудех защо само аз имам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...