Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

Бях на дегустация на една мускатова, та реших поне като немога да карам,поне да попиша ама в първия момент .....нъц.Бре ,викам си тук са сложили защита за нетрезви, но явно не съм бил достатъчно :icon_drunk: щом успях да я пробия. :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ха, явно съм прихванал нещо от Тошко :icon_blush: . Сега се опитвах да пиша в една тема и ми даваше същата грешка "the page can not to be displayed" :icon_doh: , но пък иначе мога да пиша отговори в други теми :icon_hmm: . Не знам какво става :icon_blush:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че е след инсталирането на тези последните екстри за типа на форума и опцията за изпращането по майл и абониране.Преди не ми се е случвало подобно нещо.А в последните като вляза и после се загубват,дори и да не променям нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че е след инсталирането на тези последните екстри за типа на форума и опцията за изпращането по майл и абониране.Преди не ми се е случвало подобно нещо.А в последните като вляза и после се загубват,дори и да не променям нещо.

Ами не съм забелязал от кога е, но е много неприятно:icon_blush: . В някои теми мога да пиша, а в други не. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв плроблем, но аз лично сега нямам време и не мога да видя, ако Светлъо може ще е добре, но проблема е че и той е много заангажиран иии........ :icon_crying: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • Admin

Почвам да трия всичко на маймуница!

Няма да редактирам нито едно мнение от днес нататък.

Който прочел правилата - прочел!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Напълно съм съгласен. Шамара учи по-добре от конското (зависи и от човека де :) ). Ако някой иска да пише тук сам ще се сети какво е сгрешил ако му е изтрито мнението. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почвам да трия всичко на маймуница!

Няма да редактирам нито едно мнение от днес нататък.

Който прочел правилата - прочел!

 

Правилно! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 месец ...

Значи напоследък се замислих за следното. Дали няма начин да се направи следното:

 

Напр. на всеки от нас му се случва да не може да следи форума ежедневно и да чете постовете и когато влезне напр. след 1-2 дни и има натрупани еди колко си мнения. И когато отидеш на съответната тема и цъкнеш на последното написано мнение и то автоматично те изпраща там. Но ако например има написани повече от 1 мнение и се налага да скролираш до последното което си прочел, за да хванеш връзката на темата. И ако са се натрупали повечко теми или пък ако не си могъл да влизаш във форума 1 седмица и после всичко ти свети в червено, т.е. нови постове.

Та мисълта ми дали може да се направи, като влезнеш във форума след определен период на заетост и цъкнеш на "последно мнение", някакси да се е запомнило кое е последно което си прочел и да те изпраща там, а да не се налага да скролираш?

 

Надявам се да съм останал разбран.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има едно много важно копче за целта. Казва се Асистент :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Сетих се за още един бутон. Активни теми днес.

Намира се най-отдолу в основния форум. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за още един бутон. Активни теми днес.

Намира се най-отдолу в основния форум. :)

Ок, мерси Светльо, сега ще се ориентирам в бутоните, кой ще ми върши работа.

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Има някакъв проблем с кукитата ми се струва.

Логвам се всеки ден и всеки път ми иска парола и юзър, а уж маркирам отметката "Запомние ме".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами изчисти си кукисите от своя компютър и готово. Аз го отварям от две места и нямам проблем. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има го горе във форума в дясно. Пише Кирилица OFF и съответно си сменяш бутона, като кликваш точно върху него на BDS или PHO. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема и аз го имах във Firefox. Идваше от там че адреса е http://www.mitsubishibg.com/forum/ а в мениджъра на пароли го запомня като домейна само. Направих си да ми отваря http://www.mitsubishibg.com/ и кликам веднъж на линка към форума и го помни. Иначе трябваше да кликаш на вход и после на влез. Предлагам на админа да направи subdomain http://forum.mitsubishibg.com който да редиректва към http://www.mitsubishibg.com/forum/. Мениджъра за пароли може да помне subdomains, но не и активни директории. Надявам се съм бил полезен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

С Интернет Експлорер съм 7-ма версия и имам постоянен релоуд на страницата .. това нормално ли е ?

 

 

ЕДИТ: пу оправи се като пуснах мнение :) .. явно от тъпя Win ще да е ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да докладвам ена правописна грешка. Най-долу, където е RSS иконата и избора на скин и език, в полето за избор на език пише Изици :o

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Имам едно предложение - вместо сегашния чат, на който се показват разни "adult" линкове, да инсталирате този:

http://forums.dscripting.com/index.php?aut...mp;showfile=126

Съвместим е с версията на форума, това дефакто се води "Shoutbox", но си е много практично чатче;)

Действаща версия можете да видите на форума на unacs - българският сайт за субтитри.

 

Вярвам, че повечето хора ще се зарадват на този модул, който може да служи за по-небрежни писания като "добро утро" и прочие :icon_clap:

 

Какво мислите по въпроса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Съжалявам, че се оплаквам обаче нещо немога да прикача фаилове от компютъра си във мнението си! Използвал съм само 2-3mb от 500. Незнам защо е така, от вчера се мъча да пусна снимки на новата ми кола и немога и немога.

Изписва ми това:

Error Прикачването неуспешно. Свържете се с администратор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че се оплаквам обаче нещо немога да прикача фаилове от компютъра си във мнението си! Използвал съм само 2-3mb от 500. Незнам защо е така, от вчера се мъча да пусна снимки на новата ми кола и немога и немога.

Изписва ми това:

Error Прикачването неуспешно. Свържете се с администратор.

 

И аз имам същия проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен понякога ми прави проблем бутона за "Търсене" и "Вижте новите мнения", изпращаме на някаква страница със съобщение за грешка, ситуацията се оправя като се върна в главното меню на форума и тогава ползвам търсачката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
И аз имам същия проблем.

 

Пробвайте сега дали работи. :post:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...