Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

Абе както си е в момента е перфектен... :icon_thumbup:

Само на чата да бяхте измислили друго място или да е на отделен бутон...

Сега като отвориш форума и най отгоре е чата, като че ли е най важната част на форума...

 

 

И аз така мисля в момента си е перфектен . Също съм съгласен с Марин по въпроса за чата ако може да се измисли нещо да не излиза на първа линия :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Писал съм по-горе как да се махне чата.

 

 

Искам да питам как се настройва така, че като получа мейл за ново мнение в тема да ен получавам повече за същата тема докато не съм я прочел...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля в момента си е перфектен . Също съм съгласен с Марин по въпроса за чата ако може да се измисли нещо да не излиза на първа линия :icon_thumbup:

 

Сега видях че има бутонче + и - и може да си оправиш чата :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питането ми е, как може да се направи часовника да показва в 24 часов режим, защото 12 часовия ме дразни много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Искам да питам как се настройва така, че като получа мейл за ново мнение в тема да ен получавам повече за същата тема докато не съм я прочел...

 

Лео, нещо не те разбирам...в профила на всеки потребител си има настройки... :)

 

 

Питането ми е, как може да се направи часовника да показва в 24 часов режим, защото 12 часовия ме дразни много.

 

Виж сега как е?

 

Аз не виждам новия скин, само IP Board, IP Board Lo-fi и Mitsubishi skin, както си беше вчера... :icon_n_dunno:

 

Би трябвало да го виждаш. Особено подходящ за монитори с по-малка разделителна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ми що не го върнем?

 

Защото това ни предлагат от Инвижън и връщането на старата версия е слабо казано неразумно.

От Инвижън са се опитали да направят много информация, която в повечето случаи е непълно излишна.

Другото което веднага прави впечатление е прекалената разтегнатост на форума. Трябва да се скролва повече от необходимото.

Голямата разтегливост води до размиване на цветовете и някак си стои непривично. Това не може да се оправи и от про дизайнери, защото трябват стотици светлосенки, които са трансформирани в CSS файлове.

Четейки по форума на Инвижън се видяха мнения на хиляди клиенти, които искат старата визия на предишната платформа.

Доколкото знам от тях, ще правят скинове, които са съобразени с това

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, преди като съм абониран за тема, при нов отговор получавах е-майл, че има отговор(и) по темата. Мейлът беше само един, независимо колко души са отговорили след мен.

 

Сега получавам е- майл за всеки отговор по темата. Т.е. ако за 1 ден са отговорили 100 пъти в темата, ще получа 100 е-майла вместо един както беше преди. Не можах да намеря в настройките как се променя това нещо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Posted Today, 13:32 PM"

 

трябва да е или

 

"Posted Today, 13:32"

 

или

 

"Posted Today, 1:32 PM"

 

edit: Забравих да кажа: може ли да варнете favicon-а, че така ми стои грозно в bookmark-овете с IPB иконката...

Редактирано от dark
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече всичко е ОК, Босс! Имам едно питане: може ли да се направи линковете да се отварят в нов прозорец, както беше преди? Търсих в настройките, но неуспешно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да запитам,къде изчезна кредора?Вчера го имаше(въпреки,че май не работеше)а сега го няма. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант скин-а Mitsubishi Racing да е на цяла ширина ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант скин-а Mitsubishi Racing да е на цяла ширина ?

 

Можеш да си увеличиш страницата от настройките на браузъра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант скин-а Mitsubishi Racing да е на цяла ширина ?

Те това е моят скин, браво, момчета, супер е Racing-a!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си увеличиш страницата от настройките на браузъра.

 

 

Харесва ми Рейсинг стила, но да е по цялата ширина - без карбоновите вертикални ивици. Те това как да го направя от настройките на Мозила???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Лео, и на мен не са ми ясни много от настройките. За това задавам всичките въпроси тук във форума на Инвижън, за да ви бъда максимално полезен.

Щом имам резултат ще пиша веднага. :)

charislav , рейсинг скина го сложихме заради съответствие на ширината на сайта, защото другия скин е характерен за платформата 3.0 и е широк, но пък на много хора се харесва така. Всъщност има начин да се разшири и ще питам подробно как става, да видим как стои.

Междувременно е качен кредор на рейсин-га.

Също така и favicon-а. за да го видите си изчистете бисквитките.

Относно отварянето на линк в друг под прозорец ми обясниха, че било по-удобно, защото след това не затваряш, а само се връщаш в бек бутона на браузъра.

Ще питам дали може да се върне, както преди.

освен това не ми е ясно как при изпращане на ЛС може да се проследи дали съобщението е прочетено от получателя.

Има някакви камбанки, бутони за известявания, но как работят те... :rolleyes:

Часа на публикуване на поста е оправен. Например моя е в 00.15 минути.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също така и favicon-а. за да го видите си изчистете бисквитките.

Махнах бисквитките и кеша изтрих и пак си стои старата иконка... обаче пробвах на друг компютър и там е хубавата иконка, явно други трябва да се направи за да се появи...

 

Относно отварянето на линк в друг под прозорец ми обясниха, че било по-удобно, защото след това не затваряш, а само се връщаш в бек бутона на браузъра.

Просто натискайте Ctrl, като кликате на линковете и ще се отварят в нов таб/прозорец.

 

Часа на публикуване на поста е оправен. Например моя е в 00.15 минути.

При мен продължава да си е същия... и с новия и със стария скин... да не би нещо в потребителските настройки да трябва да се цъка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

dark, рефрешни си браузъра и ще виждаш всичко, което е оправено.

Относно линковете е направено да се виждат от новите ви постове в отделен таб.

 

http://www.mitsubishi-motors.bg/news.aspx?nid=104

 

 

Старите постове ги отваря в същия прозорец, защото явно не са се ребилднали добре и ще пиша на Инвижън къде е проблема.

Но дори и така да останат, не е проблем.

 

До кредора отдясно има мултимедиен файл. Това е иконката http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_images/checkered/rte_icons/media.png.

Въвеждате директно от youtube и се появява това (само внимавайте да не нанесете два пъти http:// !

 

http://www.youtube.com/watch?v=TNpQWk2Qm4s

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Toolbar седи точно в полето където пиша и не виждам нищо. Как да го преместя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Toolbar седи точно в полето където пиша и не виждам нищо. Как да го преместя?

 

Колега,и при мен е така!Даже иконити не са активни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, сложете си нови версии на браузърите и си оправете разделителните способности на компютрите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, какво трябва да си оправяме на разделителните способности? При мен всичко си е о.к.! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...