Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

Само да попитам, много странно ми се струва, въпреки че си промених паролата, в сайта съобщението гласи че последно вчера съм влизала в 20 h и нещо си, но това е невъзможно защото си тръгнах от работа в 18:30 часа, а от къщи не съм влизала. :icon_hmm:

Та можеби някой ми е влизал през юзера, и подозиреам ако колегата е пуснал компа за нещо и е пуснал браузера за нет, сигурно е запаметило и така е отчел сайта че е влизано тогава. Въпросът ми е какво трябва да се направи за да не се получава така?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Само да попитам, много странно ми се струва, въпреки че си промених паролата, в сайта съобщението гласи че последно вчера съм влизала в 20 h и нещо си, но това е невъзможно защото си тръгнах от работа в 18:30 часа, а от къщи не съм влизала. :icon_hmm:

Та можеби някой ми е влизал през юзера, и подозиреам ако колегата е пуснал компа за нещо и е пуснал браузера за нет, сигурно е запаметило и така е отчел сайта че е влизано тогава. Въпросът ми е какво трябва да се направи за да не се получава така?

Освен часовникът ти просто да не показва вярно....?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та можеби някой ми е влизал през юзера, и подозиреам ако колегата е пуснал компа за нещо и е пуснал браузера за нет, сигурно е запаметило и така е отчел сайта че е влизано тогава. Въпросът ми е какво трябва да се направи за да не се получава така?

 

Ако използваш Firefox има един лесен начин да решиш въпроса със запазване на отворена сесия във форума. Избираш: Tools > Options оттам намираш табът Privacy. Най-долу има настройки за Private Data. Избираш чек бокса Always clear my private when I close Firefox, след което през от бутона Settings избираш следните елементи, които да се чистят всеки път, когато си затвориш браузъра:

- Cache

- Cookies

- Authenticated sessions

 

По този начин ще си сигурен, че веднъж затворен, браузъра ти не оставя нито една активна сесия, запис в бисквитки или кеширана информация от нещо, което не желаеш да се вижда.

 

Относно часовника - слабо вероятно, защото форумът използва часовника на сървъра, а не на компютъра. Тоест - трябва да има глобално отклонение. По-скоро да си погледне в настройките на личния профил в клуба (през Контрол панел горе) в коя часова зона е записан. Ако не е на GMT+2 - ето го проблемът!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок, мерси сега ще проверя и ще си пренастроя фаерфокс-а. :)

 

_______________

 

Да, точно от настройката на часовата зона се оказа, сега всичко се оправи :) Благодаря много ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбирасе, добрият тон и уважението е най-важното.........ама аз попитах щото гледам че на другите го няма и си викам брех защо пък само аз. :)

 

или то можеби всеки си вижда своето ;)

 

Колега, Вие имате 0% предупреждения, т.е. нямате такива.

Не се заблуждавайте от червения цвят на квадратчетата. Когато имате предупреждение, те са оцветени в черен цвят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Забелязват се странни работи последно време в раздел купува-продава. Трият се мнения, трият се направо теми, пуснати същият ден, променя се редът на обявите. Аз лично имам някой съмнения, и смятам че не е редно така, но все пак може ли някой да обясни защо се получават тези неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато има нарушаване на правилата на форума се случват и такива неща. :icon_wwf:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забелязват се странни работи последно време в раздел купува-продава. Трият се мнения, трият се направо теми, пуснати същият ден, променя се редът на обявите. Аз лично имам някой съмнения, и смятам че не е редно така, но все пак може ли някой да обясни защо се получават тези неща.

Колега, не говори на едро..

Ако имаш конкретен въпрос и искаш конкретен отговор, бъди по-точен!

Кои са странните работи?

Какви са ти съмненията? :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа, днеска постнах в темата "Смях, смях, смях" няколко линка на снимки и сега не мога да си намеря поста. :blink:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато има нарушаване на правилата на форума се случват и такива неща. :icon_wwf:

 

 

Нямало е нарушаване на правилата, просто изчезват обяви малко след като са пуснати. И в други раздели изчезват мнения, но в купува продава се случи няколко пъти.

 

Админ - много си сигурен че не е имало нарушаване на правилата! Още една забележка към модератор и ще се наложи да бъдеш предупреден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа, днеска постнах в темата "Смях, смях, смях" няколко линка на снимки и сега не мога да си намеря поста. :blink:

Извинения колега :icon_blush: Станала е грешка.

Вече всичко си е на мястото :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинения колега :icon_blush: Станала е грешка.

Вече всичко си е на мястото :)

 

Ееее, много бързи модератори имаме. :icon_clap:

:mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, имате ли идея защо не ми ъпдейтва аватара? Направил съм го по изисквания 160Х120 пиксела и е под 20 кб. 18.6 кб да съм точен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какъв браузър ползваш, но му нагласи в настройките да проверява винаги за по-нова версия на съдържанието.

Натисни F5 или изтрий кеша. Вече ако дава грешка при качването, проблема може да е във форума. Добра идея е админите да пуснат автомачичното преоразмеряване, ако не е пуснато.

 

Аз отново да сигнализирам за нередност в превода - в началната страница, като "Автор:" излиза последния, която е писал. Би трябвало да пише "Последно:" или нещо от сорта.

Някъде бях гледал че има и непреведени части, както и някои бутони. Не мисля че е кой-знае какъв порблем да се оправи (aз лично съм превеждал една версия на IPB, като се наложи). Само свободно време трябва.

 

P.S. От два-три дни си с нов аватар, така че проблема май е в "твойто телевизор".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Телевизора си ми е в ред, ония ден направих няколко снимки, а днеска сутринта още и исках да сложа днешната, защото се вижда по-добре колата. Уви не стана, а да кажеш че за сефте го сменям ок, да ама не.

А за непреведени бутони, точно където се променя аватара на мен ми пише update avatar, a не обнови аватар.

Стана, но след като го качих във фото.бг и взех линка от там, иначе какъвто и да сложех аватар все си излизаше последния качен от мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Днеска незнам за кой път цъквам вече на рекламите отдолу, даже помислих, че може да ми се е лепнало нещо на компа.

Проблема е следния:

При отваряне на бърз отговор страницата се разширява надолу, но полето за рекламите е относително позиционирано, спрямо полето на страницата. Като се натисне в полето за текста се натиска всъщност на част от полето, където е била рекламата. Като се превърти до долу проблема изчезва, но е много изнервящо...

P.S. За сега е тествано само при Opera.

P.S.2. При IE не се избира рекламата, но за кратко неможе да се избере полето за текста.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Владимиров, с Мозила няма такъв проблем!!! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако цъкнеш съвсем горе в текстовото поле, няма такова нещо, трябва в долната част на екрана. Пък и за единия форум не бих сменил браузъра. Ако има значение ползвам разширения редактор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно каква изобщо е идеята на тези рекламки и защо показват какво ли не, само не и Мицубиши...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали бяхме обсъждали вариант за рекламно поле, което да ни носи някаква печалба (за клуба) :icon_drool:

Може би точно това е резултата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека администратора да пипне съвсем малко кода, защото наистина под IE и под Opera има проблем. Това, че не се чупи под огнен лиско не означава, че кодът е правилен, а че майторите от мозила знаят как да игнорират грешен код и да го интерпретират правилно.

 

Към момента има една таблица, която е изкуствено добавена към стила на IPB. Основният контейнер е с id=ipbwrapper. Именно в него трябва и да си бъде носителят на рекламите.

 

Иначе казано, нека просто се добави един <div> който да започва след края на "copyright", който задължително да има един clear: both. И никакви таблици! Каквито банери има, нека да са unordered list, с ляв float и без стил за булети... Хем ще отговаря на всички човешки принципи на програмирането, хем няма да се чупи!

 

Ако админа не знае как да го направи, да ми пише едно Л.С. и ще му изпратя код.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Докато се реши този проблем, предлагам на тези които имат проблеми да изпробват с Google Chrome да сърфират.Аз не съм забелязал никакви проблеми с него.Даже бих казал, че Хром е доста стабилен, лек и надежден браузър.

 

Поздрави!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опeрата си работи най-стабилно, ако crash-не после всичко си е както си е било отворено.

Този на Google първата версия се crash-ваше повече от IE даже и се отървах за отрицателно време.

Firefox-a е хубава версията само за Linux, другата после не ми допадна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложение: да се поуправят имената на емотиконите, защото са много дълги и трудно се помнят и пишат, почети всеки път трябва да се отваря прозореца и да се търси, иначе наистина има богато разнообразие.

 

P.S. За да не изчезнат иконките във старите постове се прави нов icon-set (комплект от икони) с по-кратките имена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой замислял ли се е дали не е нарочно оставен така "сбъркан" кода..........та нали именно от кликванията на банера зависи печалбата!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...