Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Хмм, а вие кво правите в тия джандеми а :icon_thumbup:

 

Образуваме си мускулни трески на коремите... :D

Страшно много се забавлявахме с едни симпатяги! :D

 

Да, моля :)

 

Айде сега, няма да предизвиквам семейни свади... :P

Майтапя се, разбира се! Видях Еклипса с Петя, точно там където съм свикнал да го виждам, а именно на околовръстното, но го видях, защото бе спрял, инак надали бих го познал... освен по звука! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани...странно е, че е бил спрял. Дадох й го да ходи на един маскен бал, защото беше "червената шапчица" и да и отива каляската червена, а тя се дърпала с 2 нейни колеги и някаква непозната кола по околовръстното :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани...странно е, че е бил спрял. Дадох й го да ходи на един маскен бал, защото беше "червената шапчица" и да и отива каляската червена, а тя се дърпала с 2 нейни колеги и някаква непозната кола по околовръстното :D

 

Ха-ха! :) Не беше спрял без причина! :) И по-добре, че беше спряла.

Светофара светеше червено... :)

Иначе повярвай ми само по звука бих го познал, надали ще го видя като се разминаваме със скорост мойта + нейната.

Та я кажи как е завършил ластика с тия нейните колеги и непознатия...? Предполагам трагикомично за опонентите! :icon_thumbup: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами била ги е всички, но "най-мощната" е била някаква Калибра 150 коня на неин колега от старт. Други жертви: BMW X6 с някакви мангали вътре, пасат от новите, поло...но не се знае дали всички са се състезавали с нея :) хаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха! То за тия дръндели не си е заслужавало да хаби V-power-a...

Еле пък за кашон като bmw-то... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях колегата mali , със зелената каризма в Бургас преди 20 минути от ул.Транспортна зави към Изгрев. Свирках много , ама бях маскиран с БМВ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях колегата mali , със зелената каризма в Бургас преди 20 минути от ул.Транспортна зави към Изгрев. Свирках много , ама бях маскиран с БМВ :)

Вярно не си объркал Цено аз отивах нататък по това време, че бързах за една уговорка. Улисан съм бил и изобщо не съм забелязал, че някой е свиркал. Пък и по това време има доста музиканти. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вярно не си объркал Цено аз отивах нататък по това време, че бързах за една уговорка. Улисан съм бил и изобщо не съм забелязал, че някой е свиркал. Пък и по това време има доста музиканти. :)

 

Дори и не ме погледна , ама сигурно не се оглеждаш по бмв-та ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха! То за тия дръндели не си е заслужавало да хаби V-power-a...

Еле пък за кашон като bmw-то... :icon_bye:

ха ха, сдобих се и с видео материал какви ги върши моята с моята :)

 

http://vbox7.com/play:e495a629

Редактирано от CynepMEH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ха ха, сдобих се и с видео материал какви ги върши моята с моята :)

 

http://vbox7.com/play:e495a629

Трябваше да ги пусне за малко пред нея и после гледай само каква еуфория щеше да е настанала в Калибрата "селското Ferrari" :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://media.snimka.bg/4581/015417221.jpg

 

Сутринта рано-рано за лекции... добро събуждане :icon_rock: Ако все пак на някой му потрябва ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разминах с една зелена CARISMA седан горе в мъглите на Шипка, сигурно беше около 13.54 часа.

Ако е бил някой от форума да си признава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес пред блока ми беше спрял Колт СА 9532 от клуба :) , а преди няколко дена видях Галант КН 2009

Редактирано от !ZiPaRa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 8:45 видях сиво Colt-че с табелки на клуба. :) Номерът беше нещо като 9486, но не разпознах дамата :drive: . Изкачваше се по Богатица, но аз бях пеша и ако просто бях започнала да махам, момичето щеше да ме помисли за луда. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За втори път засичам един червен лансер 7ма серия като моя на тунела преди Люлин, даже едния път той мезаговори и ми се зарадва понеже си бях надънил AC DC в колата, ма беше преди да се регна във форума и днес пак го видях ма задръстването ме прецака.

Ако е от форума да пише, на мен и приятелката и офиса са ми в Люлин :)

Редактирано от Николай Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 8:45 видях сиво Colt-че с табелки на клуба. :) Номерът беше нещо като 9486, но не разпознах дамата :drive: . Изкачваше се по Богатица, но аз бях пеша и ако просто бях започнала да махам, момичето щеше да ме помисли за луда. :rolleyes:

 

Споко и онзи ден като ме загледа така налудничево се сетих че си ти.... :) пак там на Богатица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко и онзи ден като ме загледа така налудничево се сетих че си ти.... :) пак там на Богатица.

Хаха, да, спомням си! :)

Вече ще я пресичам тая Богатица с табелка :mitsu-smiley: FAN CLUB

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко карах след едно сиво FTO с английски номер и лепенка BG между Казанлък и Стара Загора. После го засяках пак до един счупен светофар и от там нататък му загубих дирите. Някаква информация по въпроса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес видях в ж.к."Иван Вазов" да се върти един сив Еклипс от новите и бях доста заинтригуван , но приятел ми сподели, че въпросният шофер е един от големите квартални дилъри ... явно не е от форума , а и се надявам да не става! :icon_box: :icon_n_bash: :icon_n_giljotiini: :guns:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Монтана видях едно червено Ево Х. Някой да знае нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Монтана видях едно червено Ево Х. Някой да знае нещо?

 

Мда знае се нещо по въпроса ;) Момчето се казва Стефан и е регистриран във форума :)Ето го и него ;)

Ако случайно види тази тема... искам още един път да му Благодаря, за най-хубавата изненада :icon_rock:

:rulez:

 

ПС: Дано като е излизал с Евото... да е било, за да направи снимчиците, за които го помолих... Срамота е да няма Ево в календара :rolleyes:

Редактирано от k1k1_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също така аз видях едно червено с бургаска регистрация ... и едно латвийско 9ка МR. Доста време обикалях около него :icon_rock: Ето и снимка до моето малко ево :icon_blush: http://img229.imageshack.us/img229/7866/img0032jl.jpg :)

Редактирано от Believe
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда знае се нещо по въпроса ;) Момчето се казва Стефан и е регистриран във форума :)Ето го и него ;)

Ако случайно види тази тема... искам още един път да му Благодаря, за най-хубавата изненада :icon_rock:

:rulez:

 

ПС: Дано като е излизал с Евото... да е било, за да направи снимчиците, за които го помолих... Срамота е да няма Ево в календара :rolleyes:

Толково се въодушевих, че дори номера му не видях. Голяма съм блейка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях колта на колегата kr0tal и май самия него до колата в района на Руски паметник, ама се усетих в последствие и бях подминал, щото мернах с периферното джантите, после видях колта и после колегата... :)

Та да си каже той ли е бил? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...