Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Да Дани , аз съм бил. Жалко , че не си могъл да спреш. Ако пак ме мернеш някъде там и имаш възможност, спри да се видим.

Поздрави! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих спрял с удоволствие, ама работата е все на педал...

Днес пак на педал се разминахме със Светла врата до врата на един ляв завой, свирках мигах, но не успях да я отклоня от пътната обстановка и не можа да ме види! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааам! Точно там! :) Значи все пак си обърнала внимание... :icon_thumbup:

Другия път обещавам като те видя да си сваля прозореца и да ти почукам, за да се поздравим! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска направих път на Стилянчо :) Беше с убавото комби ;) да не се опитва да го продава :P ако не беше с него - щях да го подмина като малка гаричка :P

После го гоних по Цариградско, че се опитваше да ми избяга :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Хи Хи Хи :) Днес видяхме автовоз с 4 eagle talon зелени :) и един на платформа дърпан от транзит. Ако някой знае нещо в очакване съм :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес около обяд беше забелязана летяща, зелена бургаска Каризма... :tooth: Велико да си признава :D и междувременно ако е възможно да измисли скоро срещичка ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Колегата Росен (SLX) пак го даваха в новините по БТв :) (преди малко)

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Колегата Росен (SLX) пак го даваха в новините по БТв :) (преди малко)

Закъснял си!

Той вече продава силиконови инпланти...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 15.10 часа ми се стори че се разминахме с Rosko до бензиностанцията в Нова Загора - аз се връщах от София, а той пътуваше в обратната посока. Да си признава веднага ако е бил той!

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес пред блока ми беше спрял Колт СА 9532 от клуба :)

 

Eй, ме на :) Бях малко по работа там. И аз ти видях колтчето :icon_thumbup:

 

DANI MG, ква е тая корса където караш.. Преди известно време гледам няква Корса ми свири и си викам "Тоя пък кво се напиня сега" :D И после какво да видя.. Дани :) Тогава разбрах за какво си ми свирил :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eй, ме на :) Бях малко по работа там. И аз ти видях колтчето :icon_thumbup:

 

DANI MG, ква е тая корса където караш.. Преди известно време гледам няква Корса ми свири и си викам "Тоя пък кво се напиня сега" :D И после какво да видя.. Дани :) Тогава разбрах за какво си ми свирил :icon_thumbup:

 

Снощи към 20,00 ч. настигнах Бобана на кръстовището на Георги Софийски и Гешов, ама говореше по телефона и не реагира на примигванията ми с фаровете или не разпозна сребристия ми галант?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, тази вечер ти ли беше в 19,00 часа на централна автогара? Много бързо избяга с "космическия" :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (петък) на излизане от София, посока Пловдив, някъде около 17:15 ме изпревари, мисля че сив Галант комби....Беше почнала магистралата вече...Абе той не си изключи левия мигач бе :) Бързо да си признава с колко е карал....Бях със служебния бус и карах на пълна стъпка (140-150) ама избяга дзверо...Само гледах как мига мигача докато не се изгуби...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота към обяд.

Сиф галант (комби,GDI) с бургаска регистрация в Стара Загора до автогарата???????

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неделя 6.XII бял тунингован звяр с буркаска регистрация мина по пътя пред вкъщи в Габрово,

неуспях да метна на собственика да се запознаем :icon_crying: , май е бил на гости както упях да разбера в последствие...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес някъде между 14:30 и 15:00 на ул. Скопие преди кръговото, посока Илиянци видях червен Еклипс СА 0650 (от клуба ако не се лъжа). Беше ударено отпред странично :icon_crying: Какво се е случило ?

 

П.П. За съжеление не успях да спра :(

Редактирано от Casper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес някъде между 14:30 и 15:00 на ул. Скопие преди кръговото, посока Илиянци видях червен Еклипс СА 0650 (от клуба ако не се лъжа). Беше ударено отпред странично :icon_crying: Какво се е случило ?

 

П.П. За съжеление не успях да спра :(

 

Ванката са го прецакали на кръговото :(

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдам... аз бях това. За жалост и задната броня го отнесе. Принципно някакъв зад мен явно е поднесъл защото беше мокро и ме завъртя наляво ама за нещастие от кръговото излизаше един камион и ремаркето му мине през предницата ми, след което я отхвърли назад и се ударих и в мантинелата, но отзад. Но по-гадното е че тоя дето ме завъртя се изнесе, а камиона май дори не разбра че е сгазил нещо защото дори не намали. И най-кофтито е, че колата ми беше обратно на движението в крайна сметка и така и не видях номера на колата :(

 

ПП. Важното е, че нищо ми няма, щото ако бях метър по-напред щях да се завра между ремаркето и влекача и белята нямаше да е малката :)

Редактирано от Nikon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По миналата събота 05.12 летящ галант с плевенски номер 7007 на Витиня посока Ябланица по обед.Да си признава. :plane: :plane: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на околовръстното карах няколко километра зад един ударен отзад софийски галант.

Лошото е, че май и задното окачване е заминало, защото гумата имаше страничен наклон.

Жалко и дано лесно да си оправи колата колегата. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд на бул.Мадрид и ул.Черковна видях едно много хубаво черно 3000 GT.На кой ли е?

Редактирано от ivaylo iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...