Премини към съдържание

Среща на черноморските гларуси!


Препоръчано мнение

  • Отговори 102
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ок, ще чакам ;) Вероятно и аз ще съм на ралито и после към събора ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, къде се намира този полигон на Каблешково? Изглежда от Ямбол ще тръгна сам, поне в бургаската група да се включа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави, нямаш ли телефона на Велико да му звъннеш като си в Бургас и да се намерите ;) Айде колеги до утре!!!

 

П.С. За колегите от Варна и региона, пак напомням, че ще ви чакам от 13:30 до 14:00 на моркса гара и от там потегляме към Сл. Бряг!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да се включа и аз. Като говорих с Велико(mali) направихме нещо като уговорка и ще се чакаме на бензиностанцията на Лукойл, която е на изхода от Бургас за Сл.бряг в 13.40ч. и от там за полигона за да се съберем с другите. Който има желание може да се изчакаме на бензиностанцията на Лукойл, но за не повече от едно зареждане време. Просто аз смятам да заредя. За всеки случай тел. 0885 907 507

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, е направихме си я сбирката, а и времето работеше в наша полза беше спряло да вали. Ами до сега - само от региона толкова колеги не бяхме се виждали на едно място. Въпреки че по-вече хора се канеха да идват. Така че поздравления на всички, които успяха да наминат /както и гостите от Варна и Ямбол/ и с надежда следващия път да сме по много. От мен съвсем малко снимчици, а пък колегите дето правиха също да ги качват и особено груповата снимка.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255224

 

post-440-1213550462_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много красиво място, много красиви коли! Срещата беше супер! Много добро представяне на колегите от Бургас, и адски слабо от Варна :(

Колегата Dell доказа, че е един млад, но сериозен привърженик на митсу! Браво и на Mitsubishi и Велико който отново доказаха, че са едни от най сериозните фенове ;) Е колеги остава да се съберем от цяла БГ, на мин. бани и да направим едно незабравимо мероприятие! До скоро!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са няколко снимки от морската среща на клуб Митсубиши в Сл.Бряг - 15.06.2008г.

Много добър изглед има заведението "Ханската Шатра" към плажната ивица на Сл.бряг и Несебър :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за мен срещата беше страхотна, събрахме се около 15 Митсубишита. Мястото беше прекрасно, специални благодарности на организаторите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте БРАВО на всички много яко изглежда срещата.На Старозагорските Бани мисля че ще ударим рекорд по численост на :mitsu-smiley: на едно място :icon_thumbup:

Още един път БРАВО :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз вече съм тук! :icon_thumbup: http://www.snimka.bg/profile.php?view_albu...album_id=255318

Малка промяна в линка

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255318

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги! :icon_clap:

Много се радвам, че сте направили така хубава регионална среща! :)

И заведението и паркинга са подбрани много добре! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можем само да ви завиждаме за гледката и атмосферата... в таз панелна София никога не можем да го постигнем... Ако го бяхте направили и по изгрев слънце, направо щяхте да припомните на диамантите за родината им :)

 

Поздравявам ви още веднъж - надявам се да се запознаем на куп след има-няма две седмици и ви пожелавам събиранията да зачестят с времето.

 

Между другото - може да сте само 15, но сте постигнали най-голямото разнообразие от модели, които съм виждал, струпани на едно място! В София обикновено сме 80% Галанти тип акула... два-три спейса за цвят... едно-две затъмнения и дегизирани каризми в присъствието си на малцинство :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добра среща си спретнахме. Всичко беше на ниво. Най-радостното е, че със всяка нова срещ участниците се увеличават.

 

А Еagle-а на кой е?

редакция, защото нещо с прикачването на картинката не се получи

post-2943-1213603562.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добра среща си спретнахме. Всичко беше на ниво. Най-радостното е, че със всяка нова срещ участниците се увеличават.

редакция, защото нещо с прикачването на картинката не се получи

 

 

Хубава снимка Еагал Талона е мой :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Срещата беше добра живот и здраве ще гледам да доида и на другата :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава снимка Еагал Талона е мой :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Срещата беше добра живот и здраве ще гледам да доида и на другата :icon_rock: :mitsu-smiley:

 

:icon_thumbup: Така и предполагах!

Ама да съм сигурен !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да кача 2-3 снимки ама как става- пробвам но не ми дава повече от 50к ...Някой може ли да разкрие тайната :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да кача 2-3 снимки ама как става- пробвам но не ми дава повече от 50к ...Някой може ли да разкрие тайната :)

 

Може да си ги качиш примерно на snimka.bg или на друго място и постваш линка тук. Става лесно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да съжалявам че неможах да дойда ,но какво да се прави.И аз като един колега ви завиждам,но надявам се да се реваншивам на всички.

Поздрави :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да съжалявам че неможах да дойда ,но какво да се прави.И аз като един колега ви завиждам,но надявам се да се реваншивам на всички.

Поздрави :icon_clap:

 

Ами края на месеца ти се отдава удобна възможност :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...