Премини към съдържание

Среща на черноморските гларуси!


Препоръчано мнение

Ами ако имаш друга идея за удобно и възможно място в Сл. бряг казвай, нали затова обсъждаме. Но за каква показност намекваш.

Между другото в Слънчев бряг съм срещал доста Мицубишита, което говори че доста колеги имат бизнес там и са запознати с възможните места. Така че който е наясно да се включва с предложения.

Имам в предвид,че първо не се знае на паркинга на въпросния хотел колко автомобила могат да паркират /оказва се,че трябвало да се иска разрешение /,второ - дали наблизо има подходящо заведение - за категорията и цените вече се досещам.Това разбира се не е кой знае какъв проблем,но лично аз предпочитам по-обикновените капани и кръчми - а такива определено наоколо няма да има.Мисля,че миналата седмица в Бургас беше чудесно - под дърветата на сянка,колите до нас - всеки свободно си разглеждаше каквото му се иска,без досадни сервитьори,кибици и обстановка на фалшив престиж.Лошото е,че говоря но и аз не мога да предложа абсолютно нищо по-добро,просто не познавам Слънчев бряг.Там не съм стъпвал от години.Нещо не ми понася лукса. А относно многото Мицубишита,бъди сигурен,че никой случаен господин няма да дойде.Само пред Проектанска,където работя,всеки ден на паркинга сме спрели два Галанта,две Паджеро един Лансер и Аутландер от новите.И това е без приходящите.На всички съм казвал за срещите и клуба,но никой не проявява абсолютно никакъв интерес.То май нашето е като с футбола - всички го обичат и разбират,но колко ходят на стадионите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Brad, мен ако питаш не е важно къде? а с кого?...Важното е да се съберем и да си побъбрим сладко, както предния път ;) Оставете колегата да види какво може да направи по въпроса за паркигна...А, що се отнася до присъстващите...Ами хората са го казали, на сила - хубост нестава! Това не е среща за шофьори, а за фенове на митсу!!! Т.е. ти като си фен, несмятам, че е нужно някой да те надъхва...Иначе дали ще сме на капанче, ресторант, или просто до колите - лично на мен ми е все едно, важното е да сме заедно, нали сме един отбор :) :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,относно заведенията не се притеснявайте.Има и евтини.А може и да направите едно рейдче до Несебър.Както казва Емо не е необходимо да сядате на заведение.Но пък от друга страна,Велико може би ще иска да удари една биричка :drinks: :good: .Абе сигурен съм,че ще си изкарате добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а едно колтче от елхово може ли да се присъедини???????????пишете ме и мене в списъка.ще се радвам да се съберем много мицита на едно място и да се видим с тебе емо :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

извинявам се забавянето с комуникацията тук, но от тази работа едвам се смогва :)

 

Така, както казва колегата просто обсъждаме къде може да се съберем.

Не е нужно да е пред въпросния хотел, аз просто работя там като системен администратор и предлагам мястото, а и е на централно място, т.е лесно място.

Освен сивото софийско колтче, което е на една фирма, които извършват ремонтни дейности из хотела, там редовно е и едно друго жълто колтче - моето :)

 

Относно възможността да се съберем там - вече говорих и имаме положителен отговор :) дори обещаха да се постараят да ни осигурят поне 20 места. Сега ще пиша малко повече детайли за ситуацията - хотела изобщо въпреки мястото не е от въпросния "крещящ лукс" тип, който и мене ме дразни по принцип. Работата е там, че за да се осигури събитието, както се досещате те се позаинтересуваха дали ще консумираме нещо. Не става дума за обеди, вечери и т.н може просто и по кафе да е :) Цените не са прекалено високи, нормалното кафе е 2 лева, т.е дори и много по евтино от разни други места с по малко звезди. Хотела има няколко заведения така, че има избор.

Ако мислите, че офертата си заслужава, пишете и ще пратя мейла на човека от хотела, който ще ни помогне в това начинание на Емил, за да може той директно да комуникира с него и да се разберат по конкретно относно консумация, а мога да направя това и аз директно ако желаете. Но един вид ако Емил като организатор го направи е по добре.

 

Ще очаквам Вашите коментари за да може да се реагира на време.

 

Единственото друго условие от към наша страна е да не се вдига много шум :) с колите имам предвид, заради гостите на хотела, но колегите сме достатъчно интелигентни за да не се излагаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

малко късно виждам за тази инициатива.

Искрено се надявам до 15ти да съм се качил на аутландера.. но той е юнски и не се знае дали ще дойде до тогава.

Така или иначе в семейството ни има още 3 :mitsu-smiley: . :)

Все ще отмъкна някое.

 

Другото което е, че аз съм си от несебър., а и имам хотелче в сл. бряг (без това да се счита за реклама :) ).

 

За съжеление нашия паркинг е малко тесничък и не мога да гарантирам местата в него.. :(

 

Ако има желание мога да измисля нещо за ресторанта, но предполагам че не е удобно срещата да е на едно, а кърчмата на друго място...

 

 

Така или иначе ще се опитам да присъствам.

 

До скоро

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всички хубости на едно място трудно се събират - това всеки го знае. Нали вече сме с настройка че срещата ще е в Слънчев бряг. Ами там заведения от рода на капанчета няма. Заведения с по прилични цени има. През няколко дена ходя нататък и имам добра представа. От както е пусната темата все се опитвам да се сетя за някое място, което да е в комплекса, да има достатъчно място за паркинг и ей така в съседство да има и капанче, а пък и ако е съвсем до морето още по добре - цялата тази комбинация няма как да я има. Аз също не съм привърженик да афишираме посещение в натокано заведение, защото целта на сбирката не ни е тази.

 

Сега това предложение на колегата izk, струва ми се е много добро. И там хората като ни осигурят места на паркинга, нормално е да очакват да им направим малко оборот. Това че ще си поръчаме по сокче, кафе или бира - едва ли ще очарова персонала, но пак е нещо. После другото което си мисля е че, те ако ни осигурят около 20 места ами ние като се надиплим по на гъстичко ще има място и за по-вече, ако се наложи де.

 

По отношение на другото предложение да се съберем някъде извън комплекса, примерно Мастерхаус. Това е добро и няма да е съвсем лудница, но после ако тръгнем за някое кръчме всички накуп то вероятността половината да се изгубят е много голяма.

Сещам се за една друга възможност - става дума за "Ханска шатра", намира се малко след Сл. бряг по пътя за Варна. Там самото заведение е сред гора, около него има много голям паркинг и изгледа от там е радост за окото, просто самото място е високо и целия комплекс е отпред като на длан - красота си е. Там ситуацията със заведението е - пълни се най-вече организирано, туристите ги карат с автобуси, разбира се има и индивидуални посещения. Но пък тъй като ние ще се събираме по след обедно време, допускам че дори и да имат някакви резервации те ще са за вечерта. Така че ако все пак решим да се съберем там, то задължително трябва да питаме управата, но вероятността да е всичко наред е голяма. Надявам се ме разбирате.

 

Ето предложенията станаха с едно по-вече и ако решението клони нататък, то мога да се ангажирам с организацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ханска става, ако изобщо работят през деня..

 

Паркинга на мастерхаус е пълен по цял ден.., но като за сборен пункт на тези които не могат да се оправят в комплекса - става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, токущо се прибирам и набързичко прочетох постовете ви! Първо искам да изкажа възхищението си от породения интерес! След това да благодаря на колегата izk който доказа, че сме сериозни хора тук :) И така, по отношение на местото където ще се съберем : мен лично ме грабна идеата на Велико (Mali)...Аз лично недържа да сме до морето (повечето от нас го знаем на изуст)...Цялостната идея е да се съберем заедно, да си начешем езиците, и да се възхитим на мицките ;) Все пак затова е форум, за да комуникираме! Затова предлагам да си изкажете мнението. Аз съм за предложението "Ханска шатра"!! Ако и за вас мястото не е от голямо значение, тогава Велико да провери дали летището там е свободно да приземим на 15-ти наще самолети :plane: Убеден съм, че ще си прекараме супер, и с нетърпение очаквам събитието ;)

 

P.S. Delev ще те чакам и ще се радвам официално да се запознаем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с Шатрата е най-разумно! Работил съм в този комплекс няколко години (а бяхме млади), скоро попаднах там и се изгубих....

Пробвайте на шатрата, най-добре е и няма да си скъсате нервите в комплекса!

Няма да мога да дойда, жена ми има РД тогава, чакам да се видим с повечето от вас на Националния събор!

Приятно прекарване на моряците!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко късно се включвам тука,просто отдавана не съм влизал във форума.Благодаря за поканата Емо,но не съм сигурен дали ще мога да се включа.

Така или иначе снимки пак ще има ,поне тях ще видя.Ако имам възможност ще съм на Морска Гара.

Поздрави на всички. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес преди час разговарях със собственика на "Ханска шатра", обясних че като бройка е възможно да сме около 20-30 човека и за 15.06 в неделя от 15 до към 18 часа - като продължителност. Няма никакъв проблем да си направим срещата там. Там има пиано бар с открита голяма тераса и може да ни настанят там. Единствено човека пита дали ще искаме за консумация нещо по специално, за да се подготвят. Ако е за кафе и безалкохолно няма проблем, но ако се поръчват торти например, то трябва да знаят за да ги имат. Уговорката ми е да му потвърдя до след два-три дена.

Така че колеги ако решаваме да сме там и няма други предложения - обаждам се към сряда за потвърждение.

Между другото вече и други клубове са се събирали там - от Ауди и BMW. А бе мястото си е много добро и всичко което ни трябва е съчетано там. На който не му говори нищо ето сайта.

http://www.hanska-shatra.com/

 

Така че другата неделя ще се видим и дано сме по-вече хора, срещата ще стане много добра и който е зает да се освобождава за след обеда :icon_thumbup: . Също и други колеги от вътрешността ако имат възможност са добре дошли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще гледам и аз да съм на срещата , предната среща я пропуснах....за тази вече ще гледам да съм на линия. Ще е добре да се съберем колегите от Бургас да сме заедно нататък. Мисля , че ще бъде интересно. :icon_thumbup: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, благодарности за сериозното отношение! Мисля, че няма какво повече да го умуваме - там сме! Обади се на човека и му кажи да приготвят пистата за неделя, да приземим космическите кораби там :D...И така колеги, предстои едно хубаво прекарване, един хубав събор на изтребителите! Отново ви призовавам за повече активност, и ще ви очакваме!!!

 

 

Mitsu forever!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :)

 

И на мен ми допада много идеята за Ханска Шатра!

Мястото наистина е по добро от централните части на Сл.Бряг по куп причини.

Въпреки това ако за в бъдеще решим да се съберем в Сл.Бряг винаги може да разчитате на предложеното от мен място, е поне докато съм на работа там :)) мястото наистина не е "лукс-а", както повечето си мислят и ако не е е големия трафик също става.

 

Колеги от Бургас и региона, както каза колегата какво ще кажете да се съберем на полигона преди Каблешково? Примерно около 14.00 часа? Ще е приятно да се тръгне заедно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така :) Изберете си едно място, и си направете седянка 30 мин. там, който дойде - дойде и след това потегляте вкупом лека-полека и на Ханска Шатра се събираме ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: аз съм там 14;00 на полигона на каблешково . някой с други предложения да казва няма много време. а доколкото за ШАТРАТА идеално ще има място за всички. :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за полигона който е до рудник "Черно море" ли става дума - между разклона за минно селище "Черно море" и с. Лъка. Може да се чакаме там към 14.00 часа.

Така както бях писал, към сряда примерно ще му потвърдя на човека, ама казвайте по отношение на примерно торти ще се поръчват ли за да се заявят. Или нещо друго. Аз например мога да си поглезя стомахчето с парче торта. Примерно ако си поръчаме кафе/чай, сок и торта и сметка от рода на няма и 10 лв. на човек.

 

А бе защо ми се струва, че тази тема не е достатъчно активна - колеги помислете по въпроса :mitsu-smiley: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико според мен на хората им е малко трудно да преценят сега, какъв апетит ще ги наблегне тогава...На някой може да му се дояде торта, на друг сладолед :)) Аз лично мога да ударя един сладолед, в тия горещини :) Айде народе активизирай се!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето активизирам се... :icon_thumbup: Ако успея да дойда сладоледчето е сигурно, а ако не съм хапвал нищо от сутринта може и някоя скаричка да отиде. Предполагам ще има.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...