Премини към съдържание

Среща на черноморските гларуси!


Препоръчано мнение

колеги къде е тоя полигон на каблешково???аз не съм от бургас и ми е малко трудно да се ориентирам.......маи ще ми наи-лесно да ви чакам на изхода на бургас в посока слънчев бряг.или някои добронамерен колега да доиде да ме чака на входа на бургас,където се влиза от магистралата от карнобат..хаиде като се съберем може и да ударим по един мицу :icecream: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

...маи ще ми наи-лесно да ви чакам на изхода на бургас в посока слънчев бряг.

 

Ами на изхода на Бургас посока Сл. бряг - там става на бензиностанция "Лукойл", тя е точно там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ееееееееееее еми супер значи.в 14.00ч. сам там.дано да се съберем повече народ и да направим едно шествие до слънчев бряг повече мицита................ :icon_n_gathering: :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ееееееееееее еми супер значи.в 14.00ч. сам там.дано да се съберем повече народ и да направим едно шествие до слънчев бряг повече мицита................ :icon_n_gathering: :icon_n_gora:

 

Нека да е малко по-рано, към 13.40 ч., че да може в 14.00 да сме пък на полигона. То със тия междинни пунктове на прибежки ще го взимаме. И от полигона до 14.30 часа който дошъл, дошъл - после на пистата на Ханска шатра. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

идеално тогава около 14.00 до към 14.30 среща на полигона на Каблешково (да за този до мината и с.Лъка става дума) среща на феновете от региона :) като гледам ще сме доста Колт собствениците :)

Относно консумацията предполагам наистина всеки на място ще прецени какво желае да консумира, но въпреки това колега спокойно мисля може да кажеш на хората да подготвят поне една торта, както и сладолед :)

Остана малко време и аз също се надявам то крайната дата да се активизират повече фенове и да се съберем повече хора.

 

Поздрави на всички с пожелания за лека седмица :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОБОБЩЕНИЕ:

 

Дата : 15.06.2008г.

Местоположение : Ханска Шатра (Слънчев Бряг)

Събиране в Бургас : полигона на Каблешково 14:00-14:30

Събиране в Варна : морска гара 13:30-14:10

Обща среща : 15:00

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОБОБЩЕНИЕ:

 

Дата : 15.06.2008г.

Местоположение : Ханска Шатра (Слънчев Бряг)

Събиране в Бургас : полигона на Каблешково 14:00-14:30

Събиране в Варна : морска гара 13:30-14:10

Обща среща : 15:00

 

Емо, Вие от Варна за по малко от час да пристигнете, ще трябва доста чевръсто да се кара. Имам пред вид, че пътя ще е натоварен. Защо не тръгнете малко по-рано за да имате време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, чета, чета и тихичко завиждам!

Момчета, пожелавам ви да си изкарате страхотно! Духом съм с вас, телом - на РД на жената......

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, чета, чета и тихичко завиждам!

Момчета, пожелавам ви да си изкарате страхотно! Духом съм с вас, телом - на РД на жената......

Поздрави!

 

Роско за завиждане е нали, ама по нататък като имаш идване насам пак може да спретнем една уговорка. Пък в края на месеца в Ст. Загора живот и здраве пак ще стане подобаващо. Пък ти сега отивай да търсиш подарък за жена ти :D.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми говори за подаръци, че и аз, и жената и децата сме през юни и ме заболява главата! Надявам се да и напечатат един потник отпред за подарък ;-)

След Стара Загора мисля да направя един Джулай на морето....... Ще я мислим....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми говори за подаръци, че и аз, и жената и децата сме през юни и ме заболява главата! Надявам се да и напечатат един потник отпред за подарък ;-)

След Стара Загора мисля да направя един Джулай на морето....... Ще я мислим....

Морска национална си е задължителна :rolleyes: няма как да не уважим черноморието :sunrise2::sun: :beach:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам със сигурност.А как го дават времето в неделя?Трябва да е страхотно слъчево време :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искренно се надявам да изпече в неделя...Три диаманта в небето :D

Айдеееееее неостана :aero:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние останалите ще чакаме пресконференция след срещата и доказателстве материал! :icon_dance:

 

Ами който иска да участвува в доказателствения материал, да си отбелязва още от сега след обеда на 15.06 като много важен ден и така. Малее ще напълним целия голям плац на Шатрата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ееееееееееее еми супер значи.в 14.00ч. сам там.дано да се съберем повече народ и да направим едно шествие до слънчев бряг повече мицита................ :icon_n_gathering: :icon_n_gora:

Колега, ако минаваш през Ямбол, можеш да ми се обадиш да пътуваме заедно. Телефона ми е 0887539999, Слави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

значи 13.30-13.40ч.ще чакам на лукоил и от там вече ще се организираме към каблешково.идеално става. :worthy: :mitsu-smiley:.слави аз май ще тръгна по-раничко за бургас че имам малко работа да свърша.ако искаш или ако ти се разкарва до метро можем да тръгнем заедно по-рано и после да се съберем с колегите. :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

абе много е яка тая ханска шатра колеги.като гледам снимките се убеждавам,4е там ще е наи-доброто място за срещата ни..................дано да се съберем повече мицита на едно място :specool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за срещата в Слънчев Бряг е супер. На 15ти в 15ч , но каде да се намериме в този мегаполистичен курорт. Аз съм на Елените, така че мога да дойда до най далечната точка (колелото за Несебър) за около 10минути. Каде ще се съберат толкова носители на трите рубина?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОБОБЩЕНИЕ:

 

Дата : 15.06.2008г.

Местоположение : Ханска Шатра (Слънчев Бряг)

Събиране в Бургас : полигона на Каблешково 14:00-14:30

Събиране в Варна : морска гара 13:30-14:10

Обща среща : 15:00

 

 

Колеги потвърдил съм на собственика за намерението ни да сме на Ханска шатра. Така че уговорката, която правихме остава и до скоро до...неделя.

 

:icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, неостана :) Колеги зарязвайте всичко, скачайте на мицките и на шатрата, шатрата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Emil Dimitrov , колега може ли да те помоля да ми кажеш телефона си....тъй като ще идвам към Варна за състезанието същия ден и след това направо на събирането....да пътувам с вас ....аз не я знам много Варна....и за това за по голяма сигурност.....Ще съм с още 2 момчета...и се надявам да дойдем направо на морска гара...., но за всеки случай....да имам телефона ти.... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът ми е 0888 793 148 ;) Ако неможеш да се ориентираш просто звънни и ще те ескортирам ;) И ще ви чакам момчета! Айде още малко остана :)

П.С.

Хайде Приморско, хайде Бургас,

Ханската Шатра ще бачка за нас...

Хайде от Варна, Албена и Балчик -

митсу е супер, митсу е шик!!! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...