Премини към съдържание

Среща на черноморските гларуси!


Препоръчано мнение

Поради възникналия интерес, и в следствие на това което коментирахме с колегите на срещата в Бургас, пускам тема за среща на черноморието. Разбира се абсолютно всички колеги със свободно време и желание са добре дошли, независимо от къде са! Мястото е Слънчев бряг, датата е 15-ти юни (неделя), часът е 15:00...Специална покана към колегата Mitsubishi! Колеги от Варна, ще се разберем да се срещнем някъде и да тръгнем в колонка (пишете на лични). Колеги от Бургас разберете се с Mali и Lentqq да се съберете в колонка. Е очаквам отзиви!

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

За Сл. бряг е супер - само трябва да изберем подходящо място, че започва да става натоварено. Който има идея да дава предложения, аз също ще мисля за удобно място с възможност за спиране на по-вече коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее колеги,направо ще си изям ушите от яд. :bang:

Точно тогава съм дневна смяна и не мога да дойда на срещата.В момента в Слънчев Бряг е доста натоварено и паяците вилнеят с пълна сила.Така че,бъдете внимателни къде спирате.За място на срещата,засега се сещам пред старият АКВА ПАРК,който е в самият комплекс.Отпред има паркинг и могат да се съберат доста коли.След това вече може да отидете и на друго място за по чашка(кафе).Засега толкова от мен.

Приятно изкарване :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее колеги,направо ще си изям ушите от яд. :bang:

Точно тогава съм дневна смяна и не мога да дойда на срещата.В момента в Слънчев Бряг е доста натоварено и паяците вилнеят с пълна сила.Така че,бъдете внимателни къде спирате.За място на срещата,засега се сещам пред старият АКВА ПАРК,който е в самият комплекс.Отпред има паркинг и могат да се съберат доста коли.След това вече може да отидете и на друго място за по чашка(кафе).Засега толкова от мен.

Приятно изкарване :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

пишете ме и мен . имам предложение за тези които са от бургас . може да се съберем на полигона преди каблешково и да сме в колона за сл. бряг . :icon_thumbup: а за всички други както предложи колегата може да се съберем до стария аква парк до главния вход има складове които не работят всички в неделя и има място. също може и на правата преди лук оил преди кръговото между сл.бряг и несебър. пишете :icon_thumbup: :mitsu-smiley: GALLO

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен терена не ми е мн. познат, затова очаквам вашите предложения за мястото :) А към колегата lentqq, човек направи нещо да дойдеш :icon_crying: :icon_doh: :please:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Идеята е страхотна!

 

Единствено в Слънчев Бряг сега е наистина малко натоварено въпреки ранния етап на сезона там. Отделно на паяците все още тук там има ремонти и по пътя.

 

Аз работя в един хотел там, който има сравнително голям паркинг и е на главния път.

Ако можем да направим груба сметка, колко коли ще се съберем мога да опитам да запазя места там.

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен, в най-добрия случай ще сме 20-тина коли...Ако имаш възможност да уредиш мястото ще е супер :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен терена не ми е мн. познат, затова очаквам вашите предложения за мястото :) А към колегата lentqq, човек направи нещо да дойдеш :icon_crying: :icon_doh: :please:

Смятайте и мен! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обръщение към колегите от Варна и окръга: На 15 юни ще ви чакам от 13:30 до 14:00 на морска гара. В 14:00 потеглям(е) заедно за Слънчев бряг където ще се срещнем с групата от Бургас и окръга! Призовавам всички фенове да отделят няколко часа, за едно приятно искарване с колеги ;)

 

P.S. Колеги от бургас, разберете се къде да се чакате и вие, и да потеглите заедно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в един хотел там, който има сравнително голям паркинг и е на главния път.

Ако можем да направим груба сметка, колко коли ще се съберем мога да опитам да запазя места там.

Поздрави.

 

Здравей колега, това ако можеш да го уредиш за паркинга ще е супер - още по-вече че е както пишеш на главния път. От сега още не се знае колко коли ще сме, но и да няма място за няколко коли примерно - надявам се да може наоколо да има възможност за шмугване. Тук ще постна един линк за карта на Сл. бряг, за да се ориентират всички с мястото което ще се избере.

 

http://www.sunnybeachmap.com/sunny_map_eng/3d_map_eng.php

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Колеги от бургас, разберете се къде да се чакате и вие, и да потеглите заедно ;)

 

Emil Dimitrov благодаря ти за сериозно взетата инициатива по срещата.

А пък за нас който сме от тук - да се събираме и да правим колона не е лошо, ама движението става толкова натоварено че едва ли ще можем в пакет да се движим всички. Но трябва да помислим за атракцията. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Утре сутрин ще говоря за паркоместата. Хотела е ОАЗИС (без това да се счита за реклама), казвам го за да може да се ориентирате на картата къде е, отсреща Поликлиниката е. Ще пиша утре дали може да разчитаме на 20+ места :)

 

Поздравления за хубавата инициатива!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз имам известни резерви относно местото на срещата и честно не разбирам защо ще е тази показност,но пишете и мен в списъка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Утре сутрин ще говоря за паркоместата. Хотела е ОАЗИС (без това да се счита за реклама), казвам го за да може да се ориентирате на картата къде е, отсреща Поликлиниката е. Ще пиша утре дали може да разчитаме на 20+ места :)

 

Поздравления за хубавата инициатива!

Мястото пред"ОАЗИС" е идеално :good: ,стига да разрешат да се спрат толкова коли там.Виждам, че на паркинга има едно Софийско "колтче"(сиво на цвят).То може би вече чака за срещата :).

P.S. Емо,засега няма кой да ми вземе смяната,но ще има и други срещи.Пожелавам ви приятно изкарване

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обръщение към колегите от Варна и окръга: На 15 юни ще ви чакам от 13:30 до 14:00 на морска гара. В 14:00 потеглям(е) заедно за Слънчев бряг където ще се срещнем с групата от Бургас и окръга! Призовавам всички фенове да отделят няколко часа, за едно приятно искарване с колеги ;)

 

P.S. Колеги от бургас, разберете се къде да се чакате и вие, и да потеглите заедно ;)

Както казах, застъпва ми се малко изпита, но ще направя всичко възможо -> 15.06 -> 13:30-14:00 -> Морска гара -> :drive: -> :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайдеее, да се включат повечко колеги :))

 

P.S. Dell, Threatmore надявам се да успеете да се присъедините!!! Ще ви очаквам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз също ще се включа. Може би ще се наложи да си тръгна по-рано, защото имам ангажимент в 18.30ч в Бургас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз имам известни резерви относно местото на срещата и честно не разбирам защо ще е тази показност,но пишете и мен в списъка.

 

Ами ако имаш друга идея за удобно и възможно място в Сл. бряг казвай, нали затова обсъждаме. Но за каква показност намекваш.

Между другото в Слънчев бряг съм срещал доста Мицубишита, което говори че доста колеги имат бизнес там и са запознати с възможните места. Така че който е наясно да се включва с предложения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ако съм взел книжка може и да дойда. А в София ще се събира ли групичка пътуваща натам?

 

 

Малко офф... някой знае ли за колко време се издават документите след момента в който ме пуснат на изпита?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ако съм взел книжка може и да дойда. А в София ще се събира ли групичка пътуваща натам?

Малко офф... някой знае ли за колко време се издават документите след момента в който ме пуснат на изпита?

 

Изключително ще се радваме и на гости от по-далечни градове!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...