Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

С какво да сменя Галант-а


Препоръчано мнение

.........в понеделник имаше при мен един Пасат от тия, къде са около 2000 год. 1.8 бензин.......за него говорехме и лично отново проверих колко е по "голям" от Галанта......въпреки че това го знам от край време,тъй като служебния ми беше такъв преди 10-тина години,но сега отново се потвърди моето мнение че изобщо не е кой знае колко по голям, колкото се представяше ......и да, по дълъг е, но е по нисък отзад........отпред Галанта е по широк.......иначе си е дървения вътре,но е върпос на вкус вече........но не мога да отрека и плюсовете на Пасата и най големия е ,че дори на 15-16 години, нямаше грам ръжда ..........,ама ГРАМ ръжда по него, не само по екстериора, ами и по окачването и шасито, а тази кола е на мой приятел и я кара тук от 7 години....... :good:

Що не опиташ да продадеш Галант на някой 180-200 килограмов сумист :) и да приключим спора ..:D

Не говорим да се вози на задната седалка или в багажника, а да седне на шофьорското място и да кара ..;)

Е тогава се разбира как лъже представата, аз също преди време си мислех, че галанта е достатъчно голям отпред, докато не ми дойде такъв купувач ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 517
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Що не опиташ да продадеш Галант на някой 180-200 килограмов сумист :) и да приключим спора ..:D

Не говорим да се вози на задната седалка или в багажника, а да седне на шофьорското място и да кара ..;)

Е тогава се разбира как лъже представата, аз също преди време си мислех, че галанта е достатъчно голям отпред, докато не ми дойде такъв купувач ..:)

 

Е ти защо не обясни на купувача тогава, че е объркал генерално класа автомобил

и трябва да му търсите кемпер с една единствена седалка в него. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами и в моята се опита да влезе един голям мъж,защото много му хареса,ама като видя колко място има за шофьора и отсече- "Аз тука не мога да вляза,мамка им и дребни японци,само за тях са я правили" :D.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ти защо не обясни на купувача тогава, че е объркал генерално класа автомобил

и трябва да му търсите кемпер с една единствена седалка в него. :D

Не съм се сетил, от къде толкова акъл ? :giggle:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Тогава да обобщим всичко казано до тук.

 

Въпрос:

- С какво да сменя Галант-а?

- С нищо. Галант-а е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми 20 страници и колегата още не го сменя тоя Галант ... или не иска :)

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=31220&view=findpost&p=303367 :dqdo:

 

 

 

 

Тогава да обобщим всичко казано до тук.

 

Въпрос:

- С какво да сменя Галант-а?

- С нищо. Галант-а е :first:

Грешен отговор ..:D Верния го има в подписа ми ..:P

Или поне един галант и една каризма, като се развали галанта да си джиткаш с каризмата, ако не вярваш питай валбоса ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Грешен отговор ..:D Верния го има в подписа ми ..:P

Или поне един галант и една каризма, като се развали галанта да си джиткаш с каризмата, ако не вярваш питай валбоса ..:lol:

 

Точно така. За това минах на 2 Галанта и всичко е наред. :icon_thumbup:

Остава само да си поправя подписа. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. За това минах на 2 Галанта и всичко е наред. :icon_thumbup:

Остава само да си поправя подписа. :D

Днес вечерта покарах един галант на детелината на околовръстното и България :-) Тогава се усмихвах, усмихвам се и сега. Наистина е готино, в промеждутъците, в които не е счупен. :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Днес вечерта покарах един галант на детелината на околовръстното и България :-) Тогава се усмихвах, усмихвам се и сега. Наистина е готино, в промеждутъците, в които не е счупен. :-)

 

Какво ги чупите толкова тези Галант-и? :D

При мен ремонтите са лампички, конзоли, интериори...

Тъй като станах досаден на майстора, той ме посъветва да не го занимавам повече със СМЕШНИТЕ си неща, водещ се по изказване на един ЕРУДИТ от форума.

Така и направих.

И сега настана скука...:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя е в "бокса" за оправяне на всичко що трябва и не трябва, вкл. Ръжда. Да видим дали ще мине месец преди нещо да се обади. А имам служебна и него го карам от дъжд на вятър да си начеша крастата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес вечерта покарах един галант на детелината на околовръстното и България :-) Тогава се усмихвах, усмихвам се и сега. Наистина е готино, в промеждутъците, в които не е счупен. :-)

Ъъъъ такова, твоя е малко по различен от галанта 6А13 неква абревиатура ТТ се мъдри там.... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъ такова, твоя е малко по различен от галанта 6А13 неква абревиатура ТТ се мъдри там.... :icon_bye:

Мдаа, бях разправял преди време, че тоз екземпляр ми "отвя плявата" на изхода на НИМ към околовръстното и аз, колкото и да натисках, виждах двата стопа как плавно се сливат. Това май е беше единствения случай, в който се изкефих, че ме "отвяха"...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъ такова, твоя е малко по различен от галанта 6А13 неква абревиатура ТТ се мъдри там.... :icon_bye:

Aбе един път много зор видях с една С8-ца, мноо върви пущината, но след 200 абревиатурата взе да се откъсва... :yes3: :icon_rock: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами с автора на темата Иван какво стана? Купи ли автомобил или си намери приятелка а средствата в този случай се стопяват по бързо и от вчерашния сняг :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Извинявам се за внезапното и дълго отсъствие от темата. След няколко лични перипетии и прекроявания( разбирайте намалявания) на бюджета( поради предвидени и непредвидени причини) от петък ще карам Хонда. Надявам се съм направил смислен избор, определено ще ви държа в течение как вървят нещата. Приятлеката е още същата, която беше и преди да отворя темата :)

 

http://www.cars.bg/c590828

 

С момчето се разбрахме на 4000 лв. Количката просто много ми хареса наживо и е невероятно запазена за годините си. Вероятно е крачка назад в сравнение с Галант-а, но за момента по- смислена не намерих. Благодаря ви за активното участие и помощ, и всички усмивки, които ми докарахте с мненията си :)

 

P.S. Приятелката не е тази от снимката :)

Редактирано от Ivan1984
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Извинявам се за внезапното и дълго отсъствие от темата. След няколко лични перипетии и прекроявания( разбирайте намалявания) на бюджета( поради предвидени и непредвидени причини) от петък ще карам Хонда. Надявам се съм направил смислен избор, определено ще ви държа в течение как вървят нещата. Приятлеката е още същата, която беше и преди да отворя темата :)

 

http://www.cars.bg/c590828

 

С момчето се разбрахме на 4000 лв. Количката просто много ми хареса наживо и е невероятно запазена за годините си. Вероятно е крачка назад в сравнение с Галант-а, но за момента по- смислена не намерих. Благодаря ви за активното участие и помощ и всички усмивки, които ми докарахте с мненията си :)

 

P.S. Не е тази от снимката :)

Разгеле:icon_thumbup: Приема се хонда, особено с В18 двигателче. Важи:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега мисля ,че няма да си в грешка с тази машина !

Ако обаче не я вземеш не вземаи в никакъв случай ХОНДА АКОРД след 2002 .Само съединителя е 2500 лв . Аз бих сменил с ПЕЖО 406 комби до 2001 г .Късмет. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, туй комби много грозно. И аз съм фен на комбитата, ама това просто...... :icon_doh:

Но все пак вкусове - разни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Иване! Откога чакаме да те поздравим с тези думи :)

А тази Хонда верно ли е 170кс :shock: ? Че то се пада на литър по 100 коня. Все едно моето Колтче да е 120-130 коня :icon_blush: . VTi има ли аналогия в :mitsu-smiley: - семейството и защо не вади такива мощности?? Говорим без турбо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, туй комби много грозно. И аз съм фен на комбитата, ама това просто...... :icon_doh:

Но все пак вкусове - разни.

е грозно колко да е грозно ? :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам вече комби. :) Да събера още малко парички и да видим с какво ще сменя Галанта.

Засега вариантите са:

1.Пак Галант Аванс 2003г. естествено шестак с всички екстри, най-добре да го взема от Испания, за да няма никаквa ръждa.

 

 

http://autodaily.ru/st/components/catalog/img/gallery/1/2239_big.jpg

 

 

2.Субару Аутбек след 2004г. по-възможност 3.0 шестак. Oще проучвам, че не зная в какви филми ще се вкарам с него. Миналата семица карах и 2.5 и 3.0, впечатленията ми са много уравновесена работа на моторите и на двата не се чуват. Добра возия, по-стегната от Галанта,но не и твърда. Стабилна, стои добре на пътя въпреки че е висока 20см. Обаче пак над 100км/ч ми се стори шумна, явно повечето японски страдат от липса на изолация. Разхода на гориво ще е... 20л/100км градско към 13л/100км газ, което си е притеснително. :)

 

 

http://avtonewsv.ru/wp-content/uploads/2013/09/subaru_outback_2011_001.jpg

 

 

3. Ситроен Ц5 дизел, 3 поколение от 2009г. нататък, още събирам впечатления

 

 

http://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/CITROENC5Tourer-3664_5.jpg

 

Някой от вас има ли лични впечатления от изброените автомобили? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз обмислям да сменя Галанта с... Галант :) само че автомат, по-нов и без ръжда. А иначе като кажем "ръжда" и все за хлОпели се сещаме...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...