Премини към съдържание

Части за галантинио


Препоръчано мнение

От кого и каква марка ляв прав носач да си купя и вътрешен накрайник?

 

Чудя се ако направим тема кой какво е сменил откакто има автомобила на каква цена и доволен ли е, дали ще има откровени хора да споделят опит и информация за цените....

Съмнявам се да си признаят "прекаралите се" та да можем и ние да се прекараме (типично българска черта е това) :icon_rock: иначе идеята е добра :good:

Повтарям се сигурно, но ще обобщя какво съм сменял:

- Хидравлични компенсатори (т.н. повдигачи) - 24бр по 17,50лв. , марка - BGA - изкараха около 50 000км;

- задни амортисьори - маслени - нищо не пише на тях, червени са и са ми подарък - за парите са повече от супер :P ;

- накладки "Кашияма" предни и задни около 120 лв ми излязоха - още не съм ги сложил (имало още доста живот в старите);

- ремъци "Сън" - 50-тина лева ангренажа др. два (много хора ги недолюбват );

- проверка и допълване на фреона - 57лв;

- масла, бензин, газ .... много мноооогоо :D (вече му навъртях +100 000км градско за 1,5г.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Нещо май темата поизостана или вече не се чупят аз извадих полуоска но нещо го закъсах с маншона(външния), някой ако може да каже нещо по въпроса :icon_crying: Поразпитах но само маншон не намирам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май темата поизостана или вече не се чупят аз извадих полуоска но нещо го закъсах с маншона(външния), някой ако може да каже нещо по въпроса :icon_crying: Поразпитах но само маншон не намирам!

Имам маншони,мини да си ги вземеш..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... или вече не се чупят...

Остава и да се чупят ...колко пари пръснах по тва желЕзо .... :icon_censored: не е истина.

 

Преглед на автомобила, преглед на газовата, пожарогасител, данъци манъци...

Поне се радвам, че си купих нов акумулатор - Берга Пауър Бокс 77Ач/780А - 230лв ("Старт"-а финишира след година и половина) дано да се окаже читав.

Трябва и газовите инжектори да сменям, че разхода стана мама мия!

При цикъла който карам, ми се връзва около 8-9л/100км разход на бензин, а на газ около 17л/100км :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги! Интересува ме part number-а и цена на инжектор за галантеца ми. Направи ми една мизерия и временно съм закърпил положението . На първи цилиндър инжектора някъде не дава контакт, зачистих му клемичките и приплесках малко буксите за по-добър контакт, но може да се окаже някъде вътре дефекта. Та за да се подготвя питам. Ето и VIN-a: JMBLNEA5WXZ000340

Благодаря и Весело посрещане на новата година :newyear:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

от detali.ru през VIN декодера дава, че инжекторите са с партномер - MD319791... погледнах цената в mitsubishiparts.com и е 253.24$, но пък доставката отвъд океана е ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уха...ще е втора ръка нещо...дано да е читав моя, ще покарам и то ще си покаже :) Благодаря за инфото :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Актуални цени на хидравл. компенсатори ако знае някой :icon_bye: (6а13)

 

последно намерих от фуго за около 26лв. броиката с отстъпка само така и не разбрах каква марка са :icon_hmm:

иначе за оргинални ги дават :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги! Интересува ме part number-а и цена на инжектор за галантеца ми. Направи ми една мизерия и временно съм закърпил положението . На първи цилиндър инжектора някъде не дава контакт, зачистих му клемичките и приплесках малко буксите за по-добър контакт, но може да се окаже някъде вътре дефекта. Та за да се подготвя питам. Ето и VIN-a: JMBLNEA5WXZ000340

Благодаря и Весело посрещане на новата година :newyear:

Оказа се лош контакт и едно скъсано кабелче за маса на газовото, не търся инжектор вече :gore: благодаря на колегите отзовали се на питането ми :thx:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Актуални цени на хидравл. компенсатори ако знае някой :icon_bye: (6а13)

Около 30 лв вървят бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

някои скоро да е пазарувал гумичките които уплътняват капака на главата към свещите и дали има актуална цена че една от моите е здала багажа.

Става дума за двигател 4g63 парт номер трябва да е MD198128 :mitsu-smiley:

За сега съм намерил това из нет-а което си струва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че бяха по 23лв. бройката. Аз, моите ги взех от колегата "alex2511", може да попиташ той дали предлага в момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че бяха по 23лв. бройката. Аз, моите ги взех от колегата "alex2511", може да попиташ той дали предлага в момента.

 

:icon_doh: Дано да се бъркаш, понеже оригинални ги вземах по 10лв от варненци 2011 пролетта, при курс на долара около 2.40, и според DJ-a пак било малко скъпо ...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека колегата Мирослав пише, колко са в Ратова. Аз мисля, че той ми каза тази цена. А тези, които ги сложих ги взех доста по евтино от Алекс, но не помня вече точна сума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да сведа малка полезна информация на вашето внимание - в момента (до края на месец февруари)

за поръчка през фейсбук страницата на Хеед 91 има 30% намаление за продуктите на EBC

(и други производители - примерно въздушни филтри JR) - така, че който мисли за ъпгрейд на

спирачната система на своя Галант - мисля, че е добър момента :).

Надявам се да съм бил полезен :).

Редактирано от konoko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте колеги. Предстои ми смяна на ангренажен ремък на Галант 2,5 с типтроник и искам с него да сменя и водната помпа. Разбрах, че е нещо като консуматив. Препоръчайте ми каква да взема и ако споделите и ориентировъчна цена ще ми помогнете да се настроя психически :D . Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

105 лева Saleri и Daikin 270 лв.

Обикновено като напиша някакви цени идва бате Марин, скарва ми се лекинко и пише по-ниски. А дано стане така и този път :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземай едно Салери за 85- 90 лв. и си в джаза ..:)

Ако може да попитам от любопитство само-за малкия мотор(4G63)цената подобна ли е или е възможно да е по-ниска?

Благодаря предварително! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Предстои ми смяна на ангренажен ремък на Галант 2,5 с типтроник и искам с него да сменя и водната помпа. Разбрах, че е нещо като консуматив. Препоръчайте ми каква да взема и ако споделите и ориентировъчна цена ще ми помогнете да се настроя психически :D . Предварително благодаря.

къв консуматив бе, то си личи кога е тръгнала и трябва да се смени

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да попитам от любопитство само-за малкия мотор(4G63)цената подобна ли е или е възможно да е по-ниска?

Благодаря предварително! :icon_thumbup:

По еФтина е ..:)

 

Анди, за кюнци :D нямам информация, но тези дни ще сменям мека връзка на VR4 и ще видя какви са цените ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Предстои ми смяна на ангренажен ремък на Галант 2,5 с типтроник и искам с него да сменя и водната помпа. Разбрах, че е нещо като консуматив. Препоръчайте ми каква да взема и ако споделите и ориентировъчна цена ще ми помогнете да се настроя психически :D . Предварително благодаря.

При мен има два вида, едната е 90 лв. другата е 250 лв.( оригиналната )..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...