Премини към съдържание

Части за галантинио


Препоръчано мнение

Благодаря ви колеги. Клекнах на едно Салери моментално - 85лв. :icon_thumbup: .

 

Извинявам се за закъснелия отговор, но вчера трябваше да закрия скиорския сезон и сега вече с чиста съвест ще вкарвам колата в бокса.

Редактирано от miro253
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

къв консуматив бе, то си личи кога е тръгнала и трябва да се смени

 

Аз съм написал, че е нещо като консуматив, но за 85лв. по-добре е май да се смени, че иначе работата може да стане многократно по-сложна. Поне така смятам аз де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много б`ръз :rolleyes:

А меката връзка колко пари е? И двете връзки поотделно.

 

Аз миналата пролет ги смених и двете в Крафт за 210 лв. с работата. Разликата между едната и другата беше около 20 лв./ако не се лъжа/. Сега не знам колко е, но едва ли е повече.

Редактирано от miro253
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата пролет ги смених и двете в Крафт за 210 лв. с работата. Разликата между едната и другата беше около 20 лв./ако не се лъжа/. Сега не знам колко е, но едва ли е повече.

 

Не е ли множко тая сума :icon_doh: И моята малката е за смяна, ама ще видим, кога ще и дойде времето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли множко тая сума :icon_doh: И моята малката е за смяна, ама ще видим, кога ще и дойде времето :)

 

Ми аз дадох толкова. Може и да съм се прецакал с 20-30 лв. Сменяй на време, че аз презаках така и една ламбда сонда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата пролет ги смених и двете в Крафт за 210 лв. с работата. Разликата между едната и другата беше около 20 лв./ако не се лъжа/. Сега не знам колко е, но едва ли е повече.

Аз пък днес я намерих голямата на 40 лв.:icon_dance:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес я намерих голямата на 40 лв.:icon_dance:

 

Както се казва "Дай боже всеки му", но то нали трябва и някой да я постави на колата, а той не яде стари меки връзки :D , та си плащаме и за труд, което си е нормално.

При мен парадокса беше, че голямата май беше по-евтина от малката, та не е чудно и с нея да са ме праснали, но здраве да е. Не сме бедни за толкова.

Интересно ще е ако някой е сменял меки връзки в Крафт на Околовръстното в София и той да сподели.

Редактирано от miro253
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва "Дай боже всеки му", но то нали трябва и някой да я постави на колата, а той не яде стари меки връзки :D , та си плащаме и за труд, което си е нормално.

.

Ами аз на мене си ги сменям безплатно :D на клиентите за 15-20 лв.:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз на мене си ги сменям безплатно :D на клиентите за 15-20 лв.:)

 

Ти работиш без пари.. сваляне на колектора, рязане, заваряване, качване 15 лв .. :rolleyes:

 

Иначе от мека връзка до мека връзка има разлика. Без да правя реклама, тези в Крафт трета години на Галанта на приятел карат без да са мръднали или да показват какъв да е признак на стареене. От друга страна има едни китайски и едни турски, дето и година ако изкарат е добре ...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз на мене си ги сменям безплатно :D на клиентите за 15-20 лв.:)

Следващите ще дойда да ми ги смениш ти. От София до град около Майна таун на мен пак толкова ще ми излезне, но важното е, че парите ще се въртят във форума :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти работиш без пари.. сваляне на колектора, рязане, заваряване, качване 15 лв .. :rolleyes:

 

Иначе от мека връзка до мека връзка има разлика. Без да правя реклама, тези в Крафт трета години на Галанта на приятел карат без да са мръднали или да показват какъв да е признак на стареене. От друга страна има едни китайски и едни турски, дето и година ако изкарат е добре ...

Не е нужноо да се сваля, достатъчно е само да се откачи от към "трицефката"(може и въобще да не се сваля,ама е кофти ).........днес правих тази операция и на човека му излезна 70 лв. всичко за голямата........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз говоря и малката ако трябва да се смени, понеже това е което е около 200лв в Крафт. .. абе както и да е..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз говоря и малката ако трябва да се смени, понеже това е което е около 200лв в Крафт. .. абе както и да е..

Да бе, разбрах те, ама аз само уточнявам.......... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги амортисьори за Галанта - марка, цена и от къде? Става въпрос за нормални ...не по 500 лева бройката. И още един въпрос - понеже галанта ми беше със нивомат, а в последствие стана с нормални маслени, но сменях пружините и амортесьорите (не са за галант), интересува ме диаметъра на пружината на задните амортесьори (които не са нивомат) или размера който е 108мм от скицата (Това е скица на нивомата който беше преди)

http://img40.imageshack.us/img40/4008/16012010335.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги амортисьори за Галанта - марка, цена и от къде? Става въпрос за нормални ...не по 500 лева бройката.

Ако търсиш и 4-те, 260 лв. за Монро , или по 65 лв. бройката ..:good:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш и 4-те, 260 лв. за Монро , или по 65 лв. бройката ..:good:

 

И за какъв пробег се държи прилично това Монро? :icon_hmm:

Аз искам да сложа червено Кони на Галантеца ама да видим кога ще е. Някой знае ли актуални цени за него и къде го има налично в БГ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за какъв пробег се държи прилично това Монро? :icon_hmm:

 

С 2 г. гаранция е, без ограничение на пробега ..

И Виктор (Тасо) и Зарко (зекстер) от 2 г. са с такова Монро и можеш да ги питаш за отзиви ..

Ако искаш по спортни има и Монро Рефлекс, газови двойно действащи с по десетина лв. по скъпи ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отпред сложих Монро рефлекс и наистина вози малко по-твърдо,но разликата е минимална.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с рефлекс, но отзад. Вече над 1 година и са бетон.

Червеното кони е друго нещо, но проблемът е че ги няма никъде. Поне аз не намерих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Червено Кони само с поръчка. Монро имат гаранция, но проблема е, че са много далеч от високо качествени амортисьори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да вози твърдо, искам да се клатушка меко :plane:

Мислих, че вече по-лесно се намира това Кони, но явно съм грешал.

А някаква друга достъпна марка, която е на нивото на конито и се намира по нашите ширини :icon_hmm:

Оригиналните са Каяба нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Трудно се намира японски Каяба. На повечето пише Kayaba.co. Заводите им отдавна не са в Япония (има разбира се и изключения).

Има много "ментета" на Excel-G.

Мекото возене зависи много и от пружините.

Ето една интересна статия от сайта ни.

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш и 4-те, 260 лв. за Монро , или по 65 лв. бройката ..:good:

...бюджетно :) ...сигурно към рефлекса ще се насоча, щом са по-твърди.

А някой може ли да ми каже какъв е диаметъра на пружината на задните амортесьори които не са нивомат (размера който е 108 на моята скица).

Защото има разлика между пружините за нивомата и стандартните.

п.с. карам комби - от снимката

Редактирано от bace
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...бюджетно :) ...сигурно към рефлекса ще се насоча, щом са по-твърди.

А някой може ли да ми каже какъв е диаметъра на пружината на задните амортесьори

И няма да сбъркаш .За цената си са даже със супер качество ..:D

Размера който те интересува е 72 мм. ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И няма да сбъркаш .За цената си са даже със супер качество ..:D

Размера който те интересува е 72 мм. ..

Благодаря колега! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...