Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Уникална пунктоация!

 

информация,ако може някои,колега да ми даде.горене,кофорт,возене,шум и т.н.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

      • пунктуация
        Спец. Система от препинателни знаци и правила за употребата им.
        прил. пунктуационен, пунктуационна, пунктуационно, мн. пунктуационни. :)

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Здравейте колеги :) И аз имам този проблем но при мен се получи по мн нелеп начин ..когато взех галанта 94 ..реших да я заведа в митсубиши и от там се оказа че имам за смяна дросова капа сложиха ми от някаква др кола 2 употреба и от тогава почна проблема с лампичката дами свети .. върнах се и те ми казаха че било от компютара и да направя далаверката с минуса на акомулатора стана и след 20 км пак светна и от тогава си ми свети докато не изкл минуса ако имате представа от какво е ще съм благодарен"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
дражеите колеги .Аз сам нов във форума и имам едно вапросче .от скоро карам паджеро шогун 2,5 тди 92г казаха ми е бил сас скорусна котия супер селект или нещо от този сорт та мисалтами е как трябва да се сменят тези скорости как ми се вклува блокажа и т.н нямамия емблемката на скоростния лост за предавките и общо зевто сам гола вода на тази тема .щесам ви много благодарен ако някои м обясни :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
здражеите

кажете ми каква е разликата между моделите Colt 1.3 Inform и Colt 1.3 Invite 5 вратки ?

мисля че са 2005 производство.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички , значи имам следния проблем.

 

Каризмата ми харчи доста , неможе да върви като хората 160... и неможе повече от Благоевград сам та искам да знам къде по София мога да намеря специялисти да я проверят да я закачат на компутер... ли ддз и аз вече какво... тук по блг неможаха да се канекнат с нея.. затова се обръщам към вас да ме опътите кам специялист дизелис

Мерси предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • Admin

mitreto_cls написа:

 

здравеите на всички! направих един бартер дадох ауди и доплатих за галант 1997 комби карам колата вече 3 месетза без никакви забележки е!!!

много вурви харчи 10 гас извун градско с пуснат клима средно каране до 150км... но имам един малък проблем често ми се налага да патувам извун софия по черни пътища и който е запознат знае колко е ниска :icon_hmm: за това ми се налага да я дам за ауди а6 по старият модел куатро бензин сум навит ако някои го интересува

нека ми се обади 0879342029 Димитър благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички тука вьв този прекрасен Форум, имам няколко вьпроса скоро си купих 2000 година паджеро 3.2 ДиД дьлга База. Значи когато карам на подьлго ми светка лампата за средниа диференцял ,когато спра и изгаса колата спира да мига когато не мига всички Блокажи работият когато мига не може да се превклучи . Какво може да е ? Задните гуми на таблото не ми светиат дали е изгорела просто лампипчката ? Кое масло е наи удачно да използвам за двигателиа,за рьчната скоростна кутич и за раздатката и диференциалите . Извиниавам се за правописа просто не ми излизат ниакои букви на Лаптопа .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..."тази цена е сас дръги джанти корсата е вав перфекно састояние са рикаро седалки аир бак.перфекна"...Из обява за Опел Корса :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някои знае ли дали мога да си сменя седалките на каризмата с с такижа от галант.4е моите седалки нямат никак опора а и искам да ги претапицирам с кожа ама така е много скъпо .по лесно е да ги заменя.жапроса ми е от какжа кола мога да сложа седалки на моята каризма

 

"Перфектен" първи пост на колега във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От друг форум ..

Разпределителен вал е:

"Вал който разпределя усилието към задвижващите колела. Когато колата е с 2 такива вала значи е 4х4."

:lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От друг форум ..

 

:lol: :lol: :lol:

 

Майко милааааааа............ то бива бива.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
искам да попитам 6те взимам еклипсе надявам се скоро и 6те е от бг гледам обявите по мобиле и карса.бг и сам се спрял на една варненска и една от генерал тошево.някои ако знае састояние и не6то пове4е 6те сам благодарен.ето и линкове кам колите http://www.cars.bg/u488924 http://www.cars.bg/u475221 . или да 4акам о6те макар4е не ми се 4ака и да взимам от германията
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На автора на цитираният пост, всички мнения без изключения, могат да се преместят в настоящата тема....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На автора на цитираният пост, всички мнения без изключения, могат да се преместят в настоящата тема....

 

Абсолютно си прав! Ето още един:

 

добре де човече.какво толкова има нали ме разбират.аз с такав кеф се регистрирах тука.аа вие ме плиуете.мн е гадно
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
не аз на ръка ги вратнах ,че ми е прецакан червяка на скоростите,а и още не съм го варзал че нямам буксата и ми направи това впечатлениеама щом при тебе няма разлика
- от друг форум...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

лан сонда за Mitsubishi Eclipse

 

продадох двигателя и ми остана лан сонда-та цена 45 лв по кусно ще кача снимки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Честита придобивка,със здраве да си я караш. Единственото на което трябва да обурниш внимание накрайника на аспуха

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги, ще ви разкажа следната историйка, а вие си мислете на татък.

В десети клас на класното по Английски език си предадох работата последен. Учителката ми взе листа и започна да чете. След, като прочете цялата ми работа и сложи червено на две-три места ми каза: "Като смисъл работата ти не е най-добрата, но заради малкото правописни грешки, ще ти пиша 6", и ми показа работите на няколко други ученици, ми тя беше писала повече от тях. Въпреки слабата им езикова подготовка, един стана гениален програмист, друг е известен зъболекар, а трети още тогава му личеше, че е много талантлив футболист. Едно от най-начетените момичета в класа, в момента има 4 деца и не знае кои са им бащите :(.

 

П.П. И аз не съм от най-грамотните, но не си спомням всички правила за писане и моля да ме извините за това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще ви разкажа следната историйка, а вие си мислете на татък.

В десети клас на класното по Английски език си предадох работата последен. Учителката ми взе листа и започна да чете. След, като прочете цялата ми работа и сложи червено на две-три места ми каза: "Като смисъл работата ти не е най-добрата, но заради малкото правописни грешки, ще ти пиша 6", и ми показа работите на няколко други ученици, ми тя беше писала повече от тях. Въпреки слабата им езикова подготовка, един стана гениален програмист, друг е известен зъболекар, а трети още тогава му личеше, че е много талантлив футболист. Едно от най-начетените момичета в класа, в момента има 4 деца и не знае кои са им бащите :(.

 

П.П. И аз не съм от най-грамотните, но не си спомням всички правила за писане и моля да ме извините за това.

 

Колега, ние също не сме професори по български език, просто държим на елементарната грамотност, за да е четлив и достъпен форума за всички. Също така неправилно написани думи, не излизат когато търсиш нещо в търсачката :) Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...