Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Анди , в нашия форум също се повдигна въпроса за подбна номинация , "Писател на седмицата" , ако не се лъжа . Но за съжаление си остана само в рамките на шеговито предложение . Въпреки това имаше фаворит .

 

ПС. Все още ненадминат по количество ( не качество ) постове :D

То такава класация е безмислена,защото победителя е ясен и е без конкуренция. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Тема: Продавам части за мицобиши Еклипс...

Автор: biso62

 

Продавам части за мицобиши Еклипс 2.4-16в-150коня-2004г;Ангренажен ремак;Оптегач на ангренажния ремак;ролка на ангренажния ремак;ремак на балансираштиа вал;ролка на балансираштиа вал;ремак на хидравличната помпа;ремак на алтернатора;всички части са нови;закупени от балкан Стар на фактура цена по договарияне на миасто за повече информация 0884558956 mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И този пост, кРЪти миФки .. :lol:

 

ЗДРАВЕЙТЕ ФЕНОВЕ И МАНИАЦИ НА mitsu-smiley.gif НА MITSUBISHI

ОТ ДВЕ СЕДМИЦИ САМ СОБСТВЕНИК НЕ OUTLANDER 2.0I 2003 МНОГО САМ ДОВОЛЕН ОТ МАШИНАТА icon_thumbup.gif

НО УСТАНОВИХ ЧЕ ВИЕ ПРЕДЕН ЛЯВ ЛАГЕР НА ГЛАВИНАТАЛ.АЗ СЪМ ОТ КАРЛОВО И КАДЕТО МОЖАХ ДА ПРОВЕРЯ НИТО РАЗМЕР НИТО ПРОИЗВОДИТЕЛ НИТО НОМЕР МОЖАХ ДА НАМЕРЯ А ТУК ИМАМЕ НЯКОЛКО ГОЛЕМИ ФИРМИ КОИТО СЕ ЗАНИМАВАТ С ВНОС И ИЗНОС НА ЛАГЕРИ

ТА АКО МОЖЕ НЯКОИ ДА МИ КАЖЕ ОТ КЪДЕ ДА СИ КУПЯ ЛАГЕРА ИЛИ НЯКАКАВ НОМЕР НА ПРОШЗВОСИТЕЛ

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Представям ви един нов колега със "студено Мицубиши"! :)

 

Казвам Здравеите на всички имам Mitsubishi Cold 1.3 1992 и имам проблем сас Check Engine свети ми сигорно от 5 месеца и нз от какво а и на Ел кон не ми помогнаха никак изчистиха е за 3 дни и пак свети нямам никакви проблеми но дали няма опасност да изникнат някакви слеед време до колкото разбрах от форума може би е ланда сондата но не сам сигорен ако има някаква малка вратичка за решаване на проблема моля даите савет (от Пловдив сам)

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен :):):):

 

Здравейте, пускам тази тема тук защото педалът senski я изтри от форума на "Българска национална асоциация на потребителя".

 

Купих си телевизор SAMSUNG 95" но не минава през вратата на хола - не може да вземе завоя. Телевизорът е LCD а жилището е панелно, строено ок. 1975 г. Телевизора си го купих като ЕТ (за да си приспадна данъци), всъщност работя на свободна професия, но смятам да го гледам като частно лице. Кажете ми сега какво да правя ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема трябва винаги да е горе, поради което я UP-вам със следния текст :):):)

 

 

Вжано е пръвтаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Мжетое да рзбъракате мстеата на оастнаилте бвуки

и все пак нпиасатноо ще прдъолажва да се чтее с лкоета. Твоа ивда да пкаоже че вскичтоо твоа вемре, котео сте попрлеили в уилчище е нпразано, доасттънчо е блио да ви начуат да слгатае на мстяото им бутквие от наалчото и каря на вяска дмуа кяото пиеште. Приичнтаа е в нчиана по котйо виашят мъозк оработбва ирнфоцмаията. Ткаа уяспвате да преочттее нааписното, джае кгаото нтио енда дмуа не е изиспана пвраинло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Потребител: mimokn1

 

 

Заглавие на темата: ПРДАВАМ МИТСУБИШИ КАРИСМА (НОВ ВНОС)

 

Описание на темата: мицобоши

 

Съдържание:

 

колата е нов внос докараран е на ход от холандия няма забележки за пове4е информация ето линк http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като вклиоца на скорост и после дам на свободна и то с все натисна саединител и, го пусна рязко и се цува цукане.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

tmintov, това беше страхотно, прочетох текста без никакъв проблем и то както чета съвсем нормален текст. ))))

Но докато тук целта е "трениране" на мозъка и нарочно направено, то в повечето случаи правописните грешки идват от бързина, незнание на българският език и е крайно дразнещо да се чете текст с повече от 1-2грешки в изречение. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Прясно прясно но от класа ;) Колеги, престанете да ползвате шльокавица че така става -

 

Здравейте Приатели !

 

Имам Мицибищи Еклипс 1993г. 2.0 150 К.с АМЕРИКАНСКО ИСПЪЛНЕНИЕ ,но ми се счупи предем Амортисиора и не знам какви са за предпочитане маслени или газови не сам сменял до сега и се бих благодарен ако ми помогнете каде мога да намеря и ако може да кажете добри серсизи за мицибищи !!!

 

ПЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЗА ПОМОЩА !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано Днес, 12:53

До колкото знам,първо се маха плуса след това миноса,но ако се налага да се сваля акумолатора.

Иначе махам само плуса....

0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Малко да опресним темата: :D

 

сменихме кутия роди пак по саштия на4ин 2 строших за 1 месец ако някои му се намира да пи6е лс или на скаип shanty_17 става са6то и от space wagon space runner galant

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бисерче от днес:

 

 

"Тарся спешно дифиренциал за 4г63 еклипс нон турбо на предно

 

колеги помагаите дори да е с 4упени забни колела не е проблем става сащто от спасе вагон галант спасе стар пи6ете на лс или скаип shanty_17 "

 

:icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

колеги аз предлагам неделя промерно кам 15;00 4аса на кауфланд1 да се видим.Ако има желаещи да пишат или ако иамте други идеи казваите.4е и аз искма много да го вида този галанд.Единпат го бях видял и го разглеждах,маи е гти ако не се лажа.Аз сам с ланцер гти и щте ми е интересно да го разгледам.Дано се саберем поже4е ьора този пат.

 

:icon_thumbup: :icon_clap: :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз предлагам неделя промерно кам 15;00 4аса на кауфланд1 да се видим.Ако има желаещи да пишат или ако иамте други идеи казваите.4е и аз искма много да го вида този галанд.Единпат го бях видял и го разглеждах,маи е гти ако не се лажа.Аз сам с ланцер гти и щте ми е интересно да го разгледам.Дано се саберем поже4е ьора този пат.

 

:icon_thumbup: :icon_clap: :icon_n_king:

Още малко от същия автор:

 

"Добре зна4и остава уговорката за К2 до технополис неделя 15:00 щте се радвам да се видим.Сисо за изгледа няма грижи кажи амо кога много добра идея аз сам навит по всяко време.Дано този пат баде ощте пове4е хора. "

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Положението за съжаление е трагично!

 

Прави ми впечатление, че напоследък има много грешки още в изписването на темите..... там няма ли как да се коригират?

То и аз правя грешки, ама ........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

потребител: Ridin Wit No Ceiling

 

"Джантите да в добро састояние бер ражда 3 са от Колт а другата е черна незнам от каква кола но гумите са еднакви цена 120 лв може и бартер за лети джанти 14 или 15 с доплаштане !"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Заглавие на тема: трсиа рале за мицубуши л300

 

трсиа рале за подгриаване на свештите за мицубуши л300 2.5 t.d

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

продавам двигател за каризма 1.8 GDIiи по голямата 4аст от оборудването за него са6то така компиутара за цялата електроника и зи другия за инйекциона

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

но за сфетофартните гонки ще трябва да забравиш

Хи хи, това е мое, от един бърз превод на прима виста, след като се върнах от морето. Както се казва, един ден на море- цяла седмица тъп :) Писах на Светльо да го оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Готово! :icon_thumbup:

 

Къната, гледам правиш непрестанно поправки на текстовете. Искаш ли да преведеш някоя статия? :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Toва звучи повече като заплаха отколкото като предложение :D

 

А ти предлагаш ли нещо?:lupa:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...