Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Седно от какъв модел да турса да сложа кадето ште пасне

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

колега абсолютно сходни са и всиюко тъгва от МИЦУБИШИ после е ХЮНДАЙ после е КИА

,а относно сходсво между галант 2000куб СОНАТА и КИА МАГЕНТИС - да сходни са

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И ние имам силни ракии! :hysterical:

 

 

Абе ние, че имаме силни ракии спор няма, обаче с родната полиция не можем да се мерим ..:D

Обърни внимание, как се казва улицата в този фиш и на кой номер е извършено нарушението ..:lol:

 

http://peugeotclub.info/forum/download/file.php?id=75799

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

здравеите.десния ми тампон на двигателя се износи и сега не мога да си намеря по магазините такъв.единствното което намерих беше на цена 400 лева.та вапроса ми е може ли да избия втулката с тампона от стоиката му и да набия друг тампон.каризма 1.8 116 кс

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако има нешто като прагове,брону ще се радвам да споделите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Интересувам се има ли някой читав сервиз където да си сменя маслото,филтрите и ремъъците и маслото на скоростната кутиа? И какви марки да търса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

doktora_mz

 

Колеги кажете кое е по добре от обикновенна гас или инжекцион? на ден минавам по мн малко км. и докато вдигне колата 30 градуса трябва да я гася. Най евтиния инжекцион е 700лв. а Ловато обикнов. е 450лв а 500 с бутилка на резервната гума. Кажете какво да правя ???? Много майстори казват че с обикновенната гас много трудно щяло да огасне чека ! и вероятността да гръмне е голяма. Ако сложа обикновенна гас с кихалка на възд. фил. и специална плочка пак с няква такава клапа ще спася ли дебитомера ????
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Чудя се какъв трябва да си, за да напишеш това:

 

 

ляв фар за мицибиши спейстар

 

 

помогнете не мога да си намеря ляв фар за мицибиши спей стар 1999г. оребрен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Заглавие на тема : Чьъши за Каризма :icon_thumbup:

Редактирано от Traychev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Нече не оважавам този модел... но има няколко фактора които трябва да имаш в предвит, тази кола е актносверен мотор и маи е само с предно предаване, и тежи поне 1400кг минимум , няма лошо и мойта беше акносверна и то само 150кс. и я направих турбо и лесно като се има в предвит че наличие на турбо оригинални части има и процеса е разглоби и замени нооооооооооо всичко си е до туккккккккк. ... трапка ... нормалное ... разобеждавам...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
здравеите колеги ударих си колт4ето и реших да не го правя а да си купя др направо така че това ми остава и реших да го продам на части значи вси4ко по колата си е 6 след удара са счупени предния капак фаровете и предната броня всичко др по колата си е 6 които има интерес да званка тел. за враска 0898250188 цени по договаряне но няма да са високи
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • Admin

колеги някои може ли да ми помогне, галанта не изка да ми запали като вратна клуча губя всички тоци пробвах да закача кабели от друг аколоматор но изчезжат само при закачането им. благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите на вси4ки имам галант 2.0 136к. от скоро го карам и да каша честно прехвалена е наистина дизаин страхотен окачване перфектно но двигател никакув имах мазда 626 1.8 90к. набираше по добре от галанта.

не ме разбираите погрешно обичам митсубишито и винаги сум искал такова но нешто не му е наред.

за 136к. очаквах малко повече.

молим за мнение от по компетентни и помошт ако при мене нешто не е наред.

обслушена сменено всичко,на диагностика ми казаха че само ъгала на запалване бил голам 10-11 а трабвало да е 6-7кв.

дали заради това не и достига мошност.

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
  • Admin

 

главния ппредпазител

оригиналния главен бушон беше 120а,а аз и сложих 100а.Може ли от това да ми прави проблеми.А иначе е здрав.Моля помагайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колко трябва да си неграмотен?

 

Здравейте колеги, търся си :

-решеткиза парното (средноте)

-огледала (целитео)

-мшинка за ел стъкло (ляво, дясно)

-клиючалка за шофьорската страна -с централно е колата!

-тапицерия за седалки

-спелки

Ако може някой да помага!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко трябва да си неграмотен?

 

 

 

Ами той и един друг колега писа много време ь вместо ъ,ама никой не му направи забележка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами той и един друг колега писа много време ь вместо ъ,ама никой не му направи забележка.

Да не би да е същия, който редовно заместваше Ч и Ш с 4 и 6 в чата.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами той и един друг колега писа много време ь вместо ъ,ама никой не му направи забележка.

 

Направихме му, бъди сигурен. :yes3:

Ако знаеш колко неграмотност редактираме...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся преден/челен прозорец за Mitsubishi Colt III,C50 '89 година.Търся си втора ръка защото за чисто нов ми се струват доста парите които ми казаха.

 

Благодаря предварително ! ;]]]

 

Не разбрах само отваряем или неотваряем трябва да е прозореца. Дограмата - PVC :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

здравейте имам проблем с запалването. след като я запаля работи 3 сек. светва ми лампата на двигателя и колата изгасва. междо другото работи само на 1 ви и 4 ти цилиндър смених местата на бубините но разлика няма на 2ри и 3ти не идва електричество. някои приятели ми казаха, че е вазможно да е от имобилайзера но аз не мисля така моля ако някой може да ми помогне ще сам ви много благодарен :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Честино и от мен колега, пожелавам ви да се сработите с митсубата и далги, беэ авариини километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Шльокавица с добрички диалект. :D

 

zdraveite kolegi dnes resih da si sloza ksenon na mitsubishi ECLIPSE 1G. slojeh go ama neshte da sveti.kato go slojim na druga kola svetva.kakvo trabva da napravq ce da svetni

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...