Премини към съдържание

Препоръчано мнение

А ти предлагаш ли нещо?
Предлагам корекции на очевидните грешки. Доколкото си спомням има призив във форума да се пише на хубав български. Обаче се оказва на практика, че някои хора не харесват да им се намират грешки.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Предлагам корекции на очевидните грешки. Доколкото си спомням има призив във форума да се пише на хубав български. Обаче се оказва на практика, че някои хора не харесват да им се намират грешки.

Спокойно колега, грешката беше моя, приех забележката и взех мерки да бъде поправена a.s.a.p. Не виждам някаква драма в това :), безгрешни хора няма...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Toва звучи повече като заплаха отколкото като предложение :D

 

Няма заплаха! :)

Има предложение. Какъв език владееш, за да ти предложа статия за превод? Ще бъде полезно за всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Какъв език владееш, за да ти предложа статия за превод? .

Тая тема е за грешен правопис, а вие я оспамихте с този правилен..:spamer:

Поне допускайте по някоя грешка, та да не сте в оф..:lol:

По извън темата : ако ти попадне някоя статия на негърски-Руски, аз съм насреща..:giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

- Ти,ти,ти и ти-отивате до вагона да пренасяте алумин! Ти,ти,ти и ти-отивате да помагате на първите трима!

- Гус'ин Старшина, казва се Алуминий!!!

- Многознаещия Редник, бегом до другия вагон да пренасяш Чугуний!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

здравеие всички и благодаря за пожеланиата и одговора на вапросами.

Днес да се похваля изминах 1000км колата е супер режесе и върви стархотно,няма да казвам с колко съм карал заштото нее похвално ама оште немога да и се накефа . :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Здравеите фенове на марката имам нугда от помошт и подчертавам че, прочетох че форумът не е за справки и тн. извинявам се предварително

Сдве думи предстои ми да си копувам нова кола и сам се напатил без да обидя някогона италианси и френси боклуци решил сам този път да е Japan.

Спрял сам се на Mitsubishi lanser 2.0turbo mivec 241кс.Ralliart и тарся колега с такава за по конкретни впечатления Благодаря предварително. "

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама какви хора, какви коли си търсят а? Ум... патки пасе

 

Аз да взема да стана от един ЕнДженер пастир... гле'й що келепир има... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

здр колеги ! моля за мнение,доиде време да се сдобием със семеен автомобил, спрях се на спеис рънър 96г 1,8и моля за вашето мнение как се държи този автомобил, ходова,двигател,има ли части благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаше го същото по-рано написано малко по-неграмотно на маймуница. Сигурно е дело на някой модератор или човека си го е оправил с преводачката на ABV.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

светлио написа:

колеги каде мога да си купя за джипа за резрвната гума калъф.и да евтин

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, от раздел "Купува/продава автомобили":

 

"счупена скоростна кутия дифференцияла е здрав просто избирача е счупен също така колата пали има разпънка отпред чеТри ляти дянти 16 с изтъркани гуми колата няма седалки и волан ако има интерес давам седалки просто имах корита и спортен волан зимам си ги :) колата е регистрирана всичко платено обслужена има нужда от феродо от на предните апарати 2 прожини предни едната ми е счупена колата е на 13хххх км за контакти 0892049699 Пловдив Колата е в Пловдив Тракия има осилени тампони на двигателя всички стойки по мотора са усилени също до преди два месеца колата беше в движение избирача на скоростите явно е счупен блокира на 3 та предавка дифференцияла е специален сменян ! няма чупене! :plane: :mitsu-smiley: :icon_rock: към колата давам един преден диск жило за скоростите един компютър един дебютумер резерва :) и някви други лайненца :Д Skype :shanty_17"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Счупена скоростна кутия, дифференциялът е здрав - просто избирачът е счупен. Също така, колата пали, има разпънка отпред, чеТири ляти джянти 16" с изтъркани гуми. Колата няма седалки и волан - ако има интерес, давам седалки - просто имах корита и спортен волан - взимам си ги. Колата е регистрирана, всичко платено, обслужена - има нужда от феродо от на предните апарати, 2 прожини - предни /едната ми е счупена/. Колата е на 13хххх км. За контакти: 0892049699 Пловдив. Колата е в Пловдив - Тракия. Има осилени тампони на двигателя, всички стойки по мотора са усилени също. до преди два месеца колата беше в движение. избирача на скоростите явно е счупен - блокира на 3-та предавка, дифференцияла е специален - сменян ! няма чупене! към колата давам един преден диск, жило за скоростите, един компютър, един дебютумер - резерва и някави други л***** :Д Skype :shanty_17

 

 

Нямам претенции за 100% открити грешки. Откривам нова тема, за да не пълним излишно "оригинала".

 

P.S. 1. Моля Модераторът да премести темата - късно забелязах, че тук VallBoss не е мод.

2. Приемам корекцията на Светла - означил съм я със син цвят. :good:

Редактирано от George_B
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам претенции за 100% открити грешки. Откривам нова тема, за да не пълним излишно "оригинала".

 

P.S. Моля Модераторът да премести темата - късно забелязах, че тук VallBoss не е мод.

Колега Жорж, допълни пълен член в първото изречение два пъти. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Обединих темите и оставяме това в главния форум. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Колега , колата ти е влезнала в сервизен режим , с кои мотор е 2.0 дид ваговия мотор е капризен към бг нафтата , ако ти се случи отново НО НЕ ВДВИЖЕНИЕ загаси колата и запали след около 5 10 секунди компа се рестартира и би трябвало да се оправи ,закачете я на комп ще даде грешка(vag com e която ще ти свърши работа) , и ще си каже всичко , ако колата я караш повечето време в града стават такива работи , примерно зацапана геометрия на турбото , изка от време на време малко цедки извън града , а за филтъра (горивния) на 20 30 хкм вън , въздушен на всеки 5 ако можеш или на 10хкм ,казвам го от опит с вагов мотор фв г4.........

ПС на голфа като стане това пълня резервоара до горе , слагам 2 литра газ за горене(осветление) , Пловдив - Пазарджик и обратно на магистралата колкото може (повече 196 не ще )и е 6 , жената го търкаля основно в града и те така , 50 литра нафта 2 литра газ , и ще се учудиш като сипеш газта колко пъргава става колата , газта е основна съставка на всички добавки за гориво , в случея повишаваш цитиленовото число на навтата , почистваш нагара от колектори турбо итн изгаряш всичко в резервоара , при мен има ефект , тази процедуря ми се налаг да я правя веднъж годишно успех! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Жорж, допълни пълен член в първото изречение два пъти. :rolleyes:

Абе това автомобилен форум ли е или такъв за преподавателите в ПУЦ за правопис?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе това автомобилен форум ли е или такъв за преподавателите в ПУЦ за правопис?

На когото преценим, преподаваме даже. Не се страхувай да научиш нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе това автомобилен форум ли е или такъв за преподавателите в ПУЦ за правопис?

 

Да, колега, ако се налага и това :) , а иначе това е форум на приятели, обичащи марката, нали? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе това автомобилен форум ли е или такъв за преподавателите в ПУЦ за правопис?

Данчо, форума си е автомобилен, но тази тема е за "бисерите" изръсени от учениците на преподавателите в ПУЦ ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Rxxx Ixxxxx

 

Потребител

Group:

Потребители Posts:

15 Joined:

11-November 09

Пол:Мъж

Кара:eklipse GS

Град:Шумен

 

mxxxx_hxx

 

Потребител

Group:

Потребители Posts:

11 Joined:

24-January 10

Пол:Мъж

Кара:eclipse;colt:lanser:

 

Прави ми впечатление, че много хора не знаят какво карат... :)

Редактирано от krassick
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
4естито колега йелая ти безавариино шофиране заштото в София си е страшно с луди шофиори. Доколкото за Каризмата не си згрешил и ас карам Каризма но 1,6 90 коня ве4е и на газ и сам много доволен.

Да отбележа, че тук колегата се е редактирал - първоначалната версия беше на чиста маймуница :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...