Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Цитат:

"кики проекта е готов във движение жив е минете да го видите когато можете номерат ми е0898414282 ако имате пат на сам."

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Заглавие:

каризма 1.8 ГДИ 1 цилиндер не работи запушена диуза или проблем с компютара?

 

 

Въпрос:

здравейте!Купих си Каризма 98г. 1.8 ГДИ.И се оказа че първи цилиндер не работи какво ли не правихме и установихме че проблема е или в диузата на инжекциона или по-вероятно в компютара един майстор иска да разглоби компютара и може би ще го оправи др. вариант е др.компютара със същиа сериен номер да се препрограмира и да се сложи.Но в Монтана няма със такъв сериен номер.Вапросат ми някой знае ли каде мога да намеря компютара с моя сериен номер?А той е "МД351866"
Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даааа, освен на правописа, явно ще нагласят майката и на автомобила....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ето от какво успяваме да се опазим:

 

"хахах вие сте луди аз по принцип несам от софия и работя в фирма предоставяне на интернет ако мога така да се изразя в всеки грат нета е различен така че оня кадето пита кои интернет да ползва няма как да му помогнете аз бих фо посаветвал да пита комшията как му варви нета и сам ще намери решение на проблема си "

Засега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заради такива драсканици сина яде по някой друг шамар зад врата понякога!

После четем, че вишистите били неграмотни. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес казаха по телевизията, че тенденцията е населението, особено младежта, да са все по неграмотни :icon_crying:

Може би трябва да се научим да приемаме този начин на общуване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Потребител: erdjo

 

"колега клавиатурата ми е немска немога да пиша на кирилица свалилсам един сайт но итои неми върше голяма работа за тва сигорно ще има мн грешки и пак ще ме редактират но както и да е ако колататаи сутрен примерно при хубаво време пали на стотната и след 3 клм я угасиш изчакаш 2 минути и запалиш трудно кат вкараш 1 ва потегля на прекъсване ипостоянно трябва да я държиш в обороти товае свещи или кабели а при мокро време като минеш прес локва или караш на дъжд и почне да ти прекъсва означава че се намокря делкото мицубахите са мн капризни за свещи и кабели избери добра марка и ако ми обясниш подробно какво прави ще ти кажа от какво първо искъраи свещите и погледни полусаим wish имали масло по тях ако са работели добре трябва да са като в цвят на керемида на покрив 2 при работещ двигател дърпай еди по един кабелите и wish да ли применя обороти трето отвори дистрибуторната капачка и wish да ня ма нагар по полюсите огледай я хубаво да нее спукана ако не можеш да я оправиш и имаш път към провадия мини през сервиза в които работя и за 20 мн ще я оправиm ако някои таси 17 дянти 4x114.3 с две добри гуми 205 45 цена 300лв може и коментар по цена та пиши ми ок "

 

А точно заради тази част "...и пак ще ме редактират но както и да е " директно изтрих поста и не си направих труда да го редактирам. Не стига, че му редактирам постовете, а той и нахалства!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
атмосверни двиатели

 

 

имам еклипс 1г 1994 искам да го апгредвам по двегателя какво мога да му направя.защото бех във един тунинг център и там ми казаха че без вълове и бутала с две думи със малко пари нищо немога да направя.стана въпрос за атносверните двигатели някои ако може да ми обесни каква е разликата че несам наясно мерси за отговорите
Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле Тоя е много зле с правописа, но по-лошото е, че от ден на ден стават повече а и не се срамуват от това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да съм лош пророк, НО, както съм чувал, грамотността на подрастващите в миналото е била висока, за разлика от сега. Ако спадът върви с подобни темпове, какво ни чака в бъдеще ??? :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано да съм лош пророк, НО, както съм чувал, грамотността на подрастващите в миналото е била висока, за разлика от сега. Ако спадът върви с подобни темпове, какво ни чака в бъдеще ??? :icon_crying:

Човече, толкова са зле , че един графит на английски не могат да напишат без правописни грешки :fool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Трудно се намират и много се развалят. Аз Галанта го имам от година и половина и утрепах за това време две антени. Според мен проблема е, че са много дълги. И двете ги развалих при паркиране на заден ход. Надвиснал клон, крррр изкривява се стрелата и след два три дни айдееее.

 

Хахахахахаххахах. Е не е вярно това. Смял съм се 1 час. Ахахахахахахахахахахха :lol::hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зъжелявам много за грешката понеже колата е на наще ,а мойта е Skoada , та колата

е Mitsubishi Space Runner и е произведена на 2 август 1996 Сужелявам още веднъж за грешката.

 

Публикувано в раздел Спейс/Грандис от Сенли :icon_thumbup:

Редактирано от iskrata78
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

"Авто електро услуги

....................

- ремонт на парно, климатик, клитроник

- ремонт на .............."

:icon_hmm: Моята кола защо няма такава част ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Авто електро услуги

....................

- ремонт на парно, климатик, клитроник

- ремонт на .............."

:icon_hmm: Моята кола защо няма такава част ?

Еми щото е :mitsu-smiley: :icon_rock: . Ако е рено те всички имат отпреде по един кли...р :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
здравеите имам голиам проблем с колта ми дава ми голиам раход.гратско ми гори един пат 13 на 100 друг пат 20на 100.а изван гратско около 8;9 на 100.а взех колата на скоро с мисалта да ми гори малко.ниама никакви проблеми с варвенето пали си добре ,не ми прекасва,бе с една дума варви супер но това горене на бензин е прекалено.а карам само на бензин.ако можете да ми помогнете 6е бада благодарен.

Мъка, мъкааа! :mega_shok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мъка и то голяма! :icon_doh:

Ами ....то за малоумниците си има даже и редактор, подчертава всичко с червеничко, ама кой ли да гледа :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Mitsubishi Cold

на части

продават се 2бр. Mitsubishi cold на части едното е 1.3i 12v с газова и 1.6 16v с ел.стакла и огледала тел. за вразка и цени 0898451769

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нов претендент:

 

"всички са па рено и аз имам каризма 1.9 тд и имат теч нз от каде е но стъбилно тиче от двигателя е"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте карам митсубиши колт и имам 4есто сре6тения проблем при този модел до колкото прочетох а моделът е 1.6 105 коню но не сам сигорен така ми каза преднич собственик на кота защото документите са на 75 а в сащност е повече.Днес бях на еконт и ми казаха 4е бобината е трагнала в смисал че е побелчла и теч накраиници под нея забравих им името и те са заминали както и една от свещите под едната бобина кадето е беше обгорена.Та тарся бобини сега,и ако нчкои може да ме насочи от каде да взема но даржа да са втора употреба защото да сам сигорен че са оригинални а и д ами дадете савет да сменя ли и кабелите защото все пак колата е на 211 000 км .Благодарч в и редварително

 

 

С любезното съдействие на колегата vencimitev

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми не можах да се стърпя...

 

Не прочетох цялата тема,ако някой го е спонал Ще ме иzвините,но като мисли6 zа седалка непременно ти трябва и каска zа детето.Има седалки,които се пускат леко наzад. Ако детето ти оЩе не може да седи стабилно му е рано.Има други,които се полzват в таzи въzраст,мисля,че рик6а се каzват.Има6е ги в ТЦМ.Там може6 да постави6 специално ко6че zа бебе или по_голямо дете,което оЩе не може да седи,но теzи ко6чета са скъпи и не си струва zа 1/2 месеца да купува6.

По въпросът zаЩо едните са толкова,а другите 2 пъти по_скъпи всичко е въпрос на качество,както има колички zа по 120лв,има и по zа 2100 лв

Седалките,слагаЩи се отпред на кормилото са до по_малко кг,отzад са по_добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

mitsubishi speis vagon 2000td 96g-na tarsq

koito ima glava cqla ili samo kobilici za vagon da kazva ,lqv far-krestalniq sa6to taka i starter tarsq da kupq eto i nomer хххххххххххх

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

тц тц тц......

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ице, то това те е смешно, а трагично .

Изобщо не е за тази тема, а за бисерите ..Единственото смешно е, че ти е градски ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...