Премини към съдържание

Препоръчано мнение

ако и с напомпване не става зна4и има вероятност да ти е изгорял компа на самото газово или да губи маса.апак за дат4ика те могат да го изклу4ат и просто няма да минава на бензин.а ако е заминал испарителя 6те му покаже 4е няма налягане когато я зака4и и трабата ако е запу6ена пак 6те си показва 4е няма налягане вав системата.и това 4е като се напомпи бутилката може да грамне някоя кола са пални глупости.казвам ти варянти а не 4е сас сигурност е от тях просто от тях е вазможно .аз сашто имам галант 2.5 и трабата ми е 6мм не 8мм и нямам никакви ядове.от сервиза да пробват сас друг комп.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

 

biso62 написа:

 

"Здравеите маняци имам останали части от моия Еклипс; Ангренажен ремак;Ремак балансирашт вал;Ролка балансирашт вал;Ремак алтернатор;Оптегач на ангренажния ремак;Ролка на ангренажния ремак;Свеши.Всички части сам ги купувал от Балкан Стар частите са нови Еклипса е 2004г ако имате други вапроси на тел 0879/280-520 цена по договаряне Еклипса е 2.4-16в 2004г"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееех и на вас модераторите не ви е лесно! :D А после очакваме тези хора, да учат децата си на правопис! :mad:

Редактирано от iskrata78
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано Днес, 19:08 PM

KAISHIN

 

колеги от два дена насам побелях с моята каручка :(!! ето какъв е проблема значи първо бяха оборотите променяха се,но сега са добре обаче има друго сега не върви беше голчма осичка двигателя е 1,3 12V,но след проблема с оборотите спря да върви пълни оборотите двигателя бучи но скорост няма.свалих свещите значи от страни има черен нагар,което ме навява до мисалта че не изгаря добре горивото и се дави.Някой има ли си на идея какъв може да е проблема,не съм ходил още на ЕЛКОМ пък и не искам много,че в Шумен едни майстори всичките големи разбирачи.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все едно го е писал Краси Радков - в образ на Пената от "Шоуто на Слави".....

 

 

http://www.vbox7.com/play:135fe22c

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам, мненията вече да се публикуват на японски...

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/431727_3343364634100_1568276295_32976678_2139830201_n.jpg

 

АриЗукЖиТаКаАриТоКи ТаКи АриЧиКу?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам, мненията вече да се публикуват на японски...

 

Nestava brat balgarina e sviknal da pi6ena 6liokavica :D

 

Превод: Не става колега японския се явява доста труден пред родната Шльокавицата :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам, мненията вече да се публикуват на японски...

 

 

АриЗукЖиТаКаАриТоКи ТаКи АриЧиКу?

ТеМоМоМоЗуШиКу ..:icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Заглавие на темата: купувам пул4ета за распределителен вал на митсубиси паджеро 2.5 тд

 

Съдържание: "колеги купувам тези пулове за распределителен вал стоят между кобилицата и клапана на двигател 2.5 тд на митсубши паджеро 95 година дизел които ги има трабват ми поне едно пул4е http://prikachi.com/...32/4552432e.jpg http://prikachi.com/...37/4552437S.jpg tel-0877363313 skaip lapata791"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=12&act=4&adv=c1328451493799286&f1=details ---задната осс е правена на струг а лагерити са капцинковани гумите са оргинални много варви на офролд Редактирано от petar.bartov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...
печове даите един съвет начи имам следния проблем,карах бавно на 2ра предавка и изведнаш колата заби и изгасна но остана на скорост запалих с натиснат саединител и драпнах лоста видчх че е блокирал пуснах съединителя и загасна.след няколко оптита лоста застана на свободен ход а колеката бяха зацепили все едно сам на скорост.може ли да се поправи или сам за нова кутия и нчкви цени да ме орентирате БЛАГОДАРЯ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Раздел"Каризма":

"Здравейте,днес си саздадох един проблем надявайки се да ми помогнете.Свалих едната седалка че,беше в адско състояние,смисъл тапицерията да я пооправят малко,аткачих буксата на срс и след малко я запалих име светна лампата.След като е оправих и закачих буксата лампата остана да свети.Как може да отстрана проблема,без диагностика!"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се беше надявал да му помогнете, нямаше да си създава проблеми :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Продавам глава за Паджеро 2.5 интерколер без кубилици и вал цена 400 лв.

Стопов в брохя Паджеро 91/97 нови цена 100 лв. и за 2001 закрепване с болт

тел. ********** **********

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"колеги от каде мога да си намеря с-k кутия с шпер диференциал или само шпер втора рака за kолт 1.8 4g67 91г"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

 

И аз си закупих олтлендер 2003 и имам саштия проблем с придарпването сутрин като е студена зна4и може да е от горивня филтар така ли момци

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си закупих олтлендер 2003 и имам саштия проблем с придарпването сутрин като е студена зна4и може да е от горивня филтар така ли момци

 

на мене сашто ми сжетна лампата но но диагностиката ми показа грешка р0135

и пак излиза 4е е сондата.

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Здравеите колеги.искам да попитам има ли някаква разлика на задните дискове о различните каризми смисал между 1.8 116кс и 1.8гди

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_images/elegant-red/snapback.pngteodor2617 написа на 11 януари 2013 - 14:55 :

 

Здравеите колеги.искам да попитам има ли някаква разлика на задните дискове о различните каризми смисал между 1.8 116кс и 1.8гди

 

Това е слаба ракия :) само 5 грешки в целия пост ..

Ей туй е от друг форум, но е класика в жанра ..:lol:

 

здравеите колеги имам един вапрос много 6те се радван ако ми отговорите.имама виене в предницата снених лагера от лево на главината зен маи доброто за 92лв виенето си оцтаба тосле прецених 4е е висч6тич лагер от дясно сених го него зех втота рака бе6е много по стегнат от моя пак вие напалних и скоростота с масло и виенето си го има а се почви слет влизане в дупка с голчма скорост и завои акао някои знае какво да направа да ди6е много 6те сам благодарен или ало знае ре6ение да зване 0885510767 благодаря
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И ние имам силни ракии! :hysterical:

 

имам следния проблем имам чустжо 4е не вклиучва 4 скортс а и киломтрайа ми не работи варжя с около 80 90 км и самс 3000 оборота има нешто но и ас незнам ако някои е имал подобрн проблем нека помогне

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Още малко смях...

току 6то се регастрирам и си нямам и на идеа кво треа правя а имам спесхна нуйда от помощ за кво тряя ме триете по добре помигнете

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

здравеите колеги.имало някои в софия които нааврявал синхронизатори.някои ако знае да помогне ако може.благодарности

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...