Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

  • Admin

Не е истина да си толкова тъп! Просто не е истина!

 

Тарпение трябва.След като го плати6/капарира6 се 4ака okolo 6 месеца за доставка.То по4ти колкото една бнременност.Хубавите работи бавно стават....6том го полу4а и покарам-6те пи6а какво ми е манението....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

:help:

Здравейте,да не отварям друга тема тук да питам,значи проблема е следния като запаля колата помва едно скърцане от ремака за смяна ли или нещо друго?Като поработи малко и доира кърцането?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравеите Имам само един въпрос към вси4ки които са наястно с темата или по-то4но диалемата.Доиде време да закупя друг автомабил-и въпросът ми е дали да е mitcibishi lanser 1.8 crv ot 2009-2010 god ili honda civic 1.8 avtomat sled 2009 god.MНОГО ВИ МОЛЯ ЗА ВАШЕТО КОМПЕТЕНТНО МНЕНИЕ..

Редактирано от lesko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

здравейте имам mitsubishi outlander 1,,2.0,,136.kс,,4wd...с газ карам го с масло 5w50.coma.сменямго през 15000км.без да доливам.та въпросат ми е ставали това масло за този автомобил или правя грешка питам понеже нищо не разбирам от масла и да не прецакам двигатела.ако може някои да ме посаветва ще бъда много благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 1 месец ...
  • Admin

1996 години с райди4ки по задните калници и праговете но за сметка на това смело мога да твардя 4е е на 196000 км двигателя и скоростите са добри както и салона вуртре е много запазен скусана е само шофиорската саделка там кудето се кусат на всички авотомобили ...нямам снимки но ще се радвам да се чуя със свеки отва проявил интерес към обявата ми цената е 1350 лв естествено с възмойен коментар на нея :) гледах ги в царс.бг и там по4ват от 999 и това е само 1 автомобил другите са на моята цена за това не мисял 4е е скупа все пак става вурос за 150 кс GSM 0888188804

 

 

Даже си беше редактирал поста.

И естествено веднага изхвръкна от форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Искам да знам как даси порчам километража за галант кадет го е побликувал естилиан благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
  • Admin

:lol::hysterical::icon_n_lol_2:

Ето това трябва да бъде закачено с абсолютно ЗАВИНАГИ ПЪРВО МЯСТО:

 

...

3-то Може да звучи селско, но върши идеална работа -От 7 години ми предпазва и опелчето ( идеята е взаимствана от интернет, но за мен поне е ефикасна). В големия сняг и студ, когато оставя колата да пренощува на улицата отпред на решетката на ребрата слагам - Тръбна изолация - от тези с които обличат пвц тръбите за да не замръзват през зимата. Ето и линк за да добиете представа.

http://tdibg.com/statii/How%20to%20block%20your%20front%20grill/p1060640.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А с юрган дали го завива,че като гледам не е напълно плътна изолацията :rofl: ?

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Иначе има логика, той студения въздух само отпред влиза, с това иновативно решение, трябва да му загрява ехеееее колко по-бързо колата и дори сутринта ще е още топла като слезе да я пали, я глей ква изолация си е това http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/hysterical.gif .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Не знам, дали могат да се постват бисери от друг форум, но този кърти миФки:

 

пи4ове слушайте сега.за севте пи6а.fujitsu asya 09LGC,15КВ.М стая с нова дограма.среден апартамент.нон стоп жклиу4ен колко 6те ми хар4и на месец при 21-22 градуса.засега сум на тих режим застото си смогва.по нататък сте вдигам скороста.а всъщност кой е наи иконом режим.мерси
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо и от WV форума...

 

 

"Аз така също се бех поизплашил с един Пасат който бях купил преди не повече от две седмици.Кофти е да четеш списание Здраве ,учебници по Вътрешни болести и ред такива.Почваш да си вменяваш кви ли не заболявания,и симптоми да им намираш.Понякога е по добре да не разбираш.

Та яви ми се едно тракане.Аз, за зла беля съм завършил ДВГ.Не че много съм отворен,но за внушения стига.

Веднага ми изплува в съзнанието някакъв бутален болт,и то точно чукащият,износен до немай къде !Биелен лагер ми изкочи също,умачкан ,превъртял,и все още въртящ се.И много стружки! Тва в съзнанието.Заедно с тракането.Разложено на честоти,звукови.И диаграма на оборотите.За да фана логиката.На болта.Буталния.И лагера.Биелния.

Отписах го двигателя на момента.Натъжих се ! Натъжих се като за 2000 лева.

Обичам ярките повреди.Такива дето се явяват само понякога,и само без да ги очакваш,и само без да ти казват нищо - са мор за клетите ми неврони.Ако ще е болт - да е недвусмислено износен,ако ще е лагер - да е недвусмислено надран,баталясал,блокирал.Щото иначе ред други неща можеш да набедиш.

Добре де !

При мен се улучи - Хепи Енд ! Лагер на оптегач на ремъка на климатика.

Тва тряа да си Агата Кристи.Въобще не знаех че имам оптегач.Добре че ми карат колата на сервиз.Там едно Генийче хванало леко разликата на звука при включен климатик,и при изключен.А въпросният оптегач е некъде отдолу.

Така веднъж пък на един Опел му изпадаше в резонанс щеката подпираща предният капак при отворено състояние.Обаче в резонанс когато си е полегнала,тоест при затворен капак.Като струна на контрабас!Мамка и !Докато разбера кво е,хиляди двигателни болести ми минаха през главата.И то Болести ! ма Болести! Тва панкреас,тва апендикс,тва скъсана аорта ,тва изпаднал черен дроб ,тва луксации по костната система. "

 

П.С. Правописът и пунктоацията са оставени както в оригинала с copy/paste.Но иначе е написано с много чувство и самороден литературен талант...

Редактирано от Shamy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Занемарихме я тази тема:

 

galant 2.4, 150hp parnoto mi duha toplo samo na 32 gradusa ako e na po malko (25, 29, 30....)duha se studeno. Molq vi kolegi pomagaite vseki savet e dobre do6al blagodarq

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Занемарихме я тази тема:

 

 

 

Изтрих я преди малко. Не е имало модератори днес на линия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих я преди малко. Не е имало модератори днес на линия.

Добре че реагирах бързо, за да съхраня шедьовъра :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ето това ме увесели:

 

Здравейте колеги колко ви горят колите моята ми гори около 20 и ми се струва че е много и си мисля че нещо не е фред :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте,занесъх джипа на сервиз оказасе че е скъсано задното (магари) или носителната

греда.

Немога да намиря такава греда помогайте. :unsure:

 

Да съхраня това за историята, преди да го е изтрил модератор.

Колегата се бори сериозно за шампионското място :)

 

Но "магари" ме впечатли особено!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • преди 7 месеца ...
Здравей те колеги имам едно запитване каде се намира еку-то точното му място защото не можем да го открия.

А сега на проблема загубихме ключът който е със чип извикахме ключар с машина за четене на имобилайзера но одарихме на греда не можа да влезе в имобилайзера в такава случай какво бихте ни посъветвали да направим.Благодаря ви предварително колата е Колт пета генерация 1.3

 

Леле майко... :icon_doh: Какво поколение расте... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Постинг от днес, от Мездра:

"Какъв е възможна проблем ако датчика на коляновия вал неработоспособност правилно"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...
  • Admin

В раздел Eclipse са се развихрили доста. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/first.gif

 

air_vlado ще закупЪва Eclipse 2G.

12 изречения със 17 грешки!

 

Здравейте,

 

Гледах доста от постовете, предполагам, ще получа доста "Хейт" :icon_blush:

Но от както имам книжка (12г) винаги съм искал тази кола и реших за 30 годишнината си да се поглезя а имам и възможност сега.

Харесал съм Eclipse 2G: http://www.cars.bg/offer/c2165699

Вчера ходих да го видя, за малкото време което го огледах и покарах видях няколко неща и искам да попитам какво мислите като ветерани.

1. На пръв поглед изглжда доста запазена има няколко забелжки козметични и раждата не е много дори и по "бомбетата" от това което можех да видя без да се вдига.

- Колко трябва да се притеснявам за раждата и някой от вас разколачвал ли е да остане само шасито и да го карал някъде да го закърпят и оправат?

2. Момчето каза че климатика работи но има нужда от "фреон"

3. Съединителя за мен отделя много горе, но скоростите се сменят добре няма "хъркане" не мога да преценя за пребоксуване много малко съм карал тази кола.

4. Като я изръчках горе доло 150км/ч някъде светна лампата за маслото, по-някое време изгасна(ламапта), колата работи равноменро но я гледах в загрятло състояние а не от стъдено.

 

Цената е 3900 колата е в Перник докарана от Германия карана 6 месеца в България с изрядни долументи, като цяло това успях да видя. Цената за мен е доста но пък екземпляра не е лош спрямо други по ефтини "гробници".

 

Какво мислите? Има ли някой итусяст който има познания и е имал и карал тази да дойде с мен да я види? Или да менасочите какво още мога да гледам?

 

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...