Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

За жалост е повече второто ... , след написаното няма какво да се добави .Пиша от 10 г къде ли не, и все още има хора които даже и не осъзнават , че пишат на "Извънземен" език . Никой не е безгрешен , но трябва да се полагат старания , все пак сме си българи и си имаме език на общуване и писане .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

иво сиромахов пасти да ядее бееее

 

вижте ся аз попринцип имам две хобита.едното ми е коли тунинг,а другото си е 6укариика се пак-тениса на маса.отодавна се каня да пиша тука два реда за личното като ходих в варна.ейййй готин град,готини хора,ама тряаше да стегна колата,штот ходихме няколко човека и ся няям нерви да ви пиша колко се издраzних преди пътя.ма мноо ме е яд кат се сетя деа.първо не иска да запали.аз си знам ,че акомолатура :icon_wwf: .още миналата година почна да праи мизерии и напрао ме отчая едана студена сутрин.бех станал студен на железо.ама колата си я зех почти не карана от германиa от една баба на 81 години, после я зима един адвокад и той почти не я е карал.имаше си и сервизна книшка.на 100хиляди някъде беше кат я вземах,ня маитап.иначе си е пушка-2000 кобика е расова италянка. сменил съм и дилкото,фтулките на штангата,промил съм и резервуара,има готски аломиниеви джанти.аz попринцип съм млад шофиор ама съм си мераклиа.та малко се отплеснах обаче тругваме от тука трима пича и на магистралата ня ви казвам как върви самолета.обаче по едно време някъв в хонда сивик ме издразни.викам си-къв си ти бе саморай палячу...напрао побеснех mad.gif и го направих на мармалад?гледа ми стопчетата чак до правец мотела нали го знаете?офф,малко се отплеснах,сорри.и отиваме ние на личното,обаче сме си от един отбор обаче аз имам един анцок "риибок: мноо як от едно време от националниа отбор младежи.вzех го на низка цена бес пари.изтеглиха жребиа и първи крък ми се падна некъв мноо слаб.аз бех прилепил яко и чесну малко силно ми идваше топката,ама после слегна и чак до финала немах никва греда.начи съдиите са мноо зле.един комедиант от бухово ми дигна жълт картон :icon_box: .викам му аз-недей бе пич, омулявам те и го хлебим тиху ся се концетрирам! а той - не та не, още един и направо точка за оня отсрешта.почнах го храним отново тоа ,напрао в такива моменти уткачам ...както и да е нали бих контрагеима.на втория геим бих 3 неца и четвъртия отсъдиха то4ка за ониа. ами то всеки ден не е велигден,а иначе имах презумбция да му я бия дълга по правата. .ами тва беше засега.станах първи и ще хода лятото на световно в флуренция.мноо як град ми казаха бил,имало пролета много мензохари и кукичета в парковете.пак 6те пи6а. :worthy: :kolet: опс не6то не намирам 6естицата и 6те 4ата малко в мирката ся.ай чао до скоро! -:П

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Boss,при следващия подобен пост ще последва предупреждение и ще бъдеш сложен под Модераторски контрол! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

иво сиромахов пасти да ядее бееее

 

вижте ся аз попринцип имам две хобита.едното ми е коли тунинг,а другото си е 6укариика се пак-тениса на маса.отодавна се каня да пиша тука два реда за личното като ходих в варна.ейййй готин град,готини хора,ама тряаше да стегна колата,штот ходихме няколко човека и ся няям нерви да ви пиша колко се издраzних преди пътя.ма мноо ме е яд кат се сетя деа.първо не иска да запали.аз си знам ,че акомолатура :icon_wwf: .още миналата година почна да праи мизерии и напрао ме отчая едана студена сутрин.бех станал студен на железо.ама колата си я зех почти не карана от германиa от една баба на 81 години, ....

Къф е тоя бе батко??? :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как го измисли това и как го написа - хич не ми е ясно!!! :icon_clap: :icon_thumbup: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Историята е напълно взаимствана. :)

Преди близо 10 години и повече, играехме в отбори на една игра, която до ден днешен съществува - Counter Strike.

Играеше се в отбори по 5 човека. От там произлиза и ника ми (BG|Big Boss). Отбора беше (BG|Super Boss, BG|Giga Boss и т.н)

Започнах да събирам "бисери" от комуникацията на отборите. Повечето бяха младежи под 20 години и пишеха доста странни думи.

Преди няколко години бях потресен от неграмотния пост на едно момче на 14 години с разказ за участието му в първенство във Варна, написани във форум.

Странно, че никой не му направи забележка. Тогава осъзнах, че положението е трагично!

Използвах основата на разказ му със събраните думи с годините и от нашия форум, и се получи този пост, с над повече от 200 стилистични и правописни грешки. :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пази Боже! Чудя се тези индивиди ходят ли, или ходили ли са на училище въобще някога?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, както казваше един мой учител - някой хора имат мозък колкото да дишат....... И в по-голямата чат от случаите това е наследствено....

Мале, като си помисля, че моите деца биха писали така..... Аз..... не искам да се сещам какво ще се случи.... Всичко започва от люлката.... Петър на 8 мес има вече 4 книжки и им се радва много... това е положението......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето известие за пост в сайт, от който тегля филми. По точно от форума към сайта.

 

 

"valboss,

 

didka0905 току що пусна нова тема със заглавие Почивайте на село! в подфорум Основни теми.

 

----------------------------------------------------------------------

Спане

 

У одаята с исглед накъмто барата – два лева на креват. У одаята с исглед накъмто дворо – един и педесе пак на креват. (и двете такси са независимо за мъжко ели за женско ама ако некоя ми фане окото моем да напрайм остъпка с некакви процентове)

 

Ядане

 

Закуска – пържени филий с кисело млеко една паничка. Обет – пържена лютеница, пръжки с боб, картофена чорба и компот (секи път различно само компота е секогаш.) Вечера – яйцета на очи ели бъркани (секи път различно) и ена малечка шльокавица по желание на клиенто с мезе торшиа а летоска домат ели краставица. Сичко наедно – два и педесе секи ден. (ако неко ден ми ареса компаниата може да отпущим по ена голема кайсиева за бес пари)

 

Хигиенски нужди

 

Ако некой му се прикъпе слочайно може летоска у барата а зимъска у цинково корито с ладка вода от котел. И у двата случая претвиждаме търкане на гръб с кисе от назе. Ако търка Глигорица таксата е лев и осемдесе ако търкам язе таксата става на лев и педесе що съм по як. Ако некой си мие забите да си носи паста що у Добролево немаме. Ние заран като се нажабурчиме с шльокавица и не завъждаме микробе ебаси. Сапун нема нужда да се носи ние имаме ператен он се не пеняви като грацкия ама отмива добре. Нужник си имаме у дворо и е екологически исправен. Секи път като се размерише та почне да люти на очите му фъргам вар. За него таксата е двайсе стотинки на исхождане става дума за голема нужда (леле а Натка расправа че у градо зимат по педесе стотинки). Иначе пикането може и у дворо за бес пари ама гледай да не е у насадено е**

 

Торизам и други заебавки

 

Отиване (и завръщане) до гората за гъби ели е тека само за расодка с придрожвач (язе) – един лев натам и един лев навам става на въпрос за пеша. Ако е с яздене на магаре таксата е секи път различно що требва да го пазарим от друк, що мойта магарица Живка е проклета и може да стане неко сакатлък ебаси. Ама нема да се върже повече от два лева нанатам и два лева нанавам сметам язе. Посештение на хоремаго с придрожвач (язе) – педесе стотинки сичко ама кво си викнеш на Витка ели Благой си плащаш оделно. Ако викнеш нещо и на мене (ама да не е лемонада) таксата отпада. Апа ако тръгнеме сички тористе у група един е за бес пари ама вие че си се разберете кой ебаси. Издойване на коза (ели офца) с инструктор (Глигорица) – осемдесе стотинки. Издойване на крава пак тека – лев и двайсе. Цепене на дърва с манара и инструктор (язе) – два и педесе за кубик. Копане с малечко мотиче у дворо – един и десет на фитириа (по грацки май се вика леха). Копане със сащинска мотика на кукуруз ели лозе –

два и двайсе на рет. Чистене на кочината на прасето Гошко – осемдесе стотинки. Изфъргане на тор от оборо до улицата – лев и четиресе на количка.

 

Други – наспорет клиенто. (у други олизат Глигорица да ви пее като едете ели язе да ви водим до казано да видите как се пече рикия ели текива неща)

 

Забелешка Ако дойде чожденец ели чожденка в независимос от каде е в смисал на даржава, таксата веднъга се преобръща у еврота по същите цени. И да си водат превеждач ебаси.

 

Добре дошле у назе!

 

Опознай селото та да обикнеш градо! "

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, туй е хубаво!

Има си логическа последователност и български думи. От тези, дет' са на изчезване. И ако и да го срещна като реклама на къща за гости - ще ида, да знаеш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

----------------------------------------------------------------------

Спане

 

У одаята с исглед накъмто барата – два лева на креват. У одаята с исглед накъмто дворо – един и педесе пак на креват. (и двете такси са независимо за мъжко ели за женско ама ако некоя ми фане окото моем да напрайм остъпка с некакви процентове)

 

Ядане

......

Е то това за селския туризъм си е уникално, но и правописа си е в унисон с другото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то това за селския туризъм си е уникално, но и правописа си е в унисон с другото.

Според мен, това е търсен ефект.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, това е търсен ефект.
:mitsu-smiley: Тишо, дори не е търсен, ами на тия "дека" сме раждани и живяли "у резервата" този ефект си ни идва отвътре.

За справка: ТОВА. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти остави този сайт! Я кажи нещо за Хасковските кауни!

Нали знаеш лафа - "От Хасково до Харманли само ХАСФАЛТ"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за "резервата",ето едно помагало,което може да е полезно за всеки"преоданец". :)

http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.262.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уникално е! Аз като призован да подобря расата (разбирай заврян зет) в този район още не мога да свикна с местните щуротии. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно прясно от друг форум, но ненадминато

 

"Болкаш на междо осовия дифренцял"

mitsubishi pjero2 2.5 super select Искам да попитам каква е разликата със болкиран междосов дифренциал и бес да е болкиран

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Историята е напълно взаимствана. :)

Преди близо 10 години и повече, играехме в отбори на една игра, която до ден днешен съществува - Counter Strike.

Играеше се в отбори по 5 човека. От там произлиза и ника ми (BG|Big Boss). Отбора беше (BG|Super Boss, BG|Giga Boss и т.н)

Започнах да събирам "бисери" от комуникацията на отборите. Повечето бяха младежи под 20 години и пишеха доста странни думи.

Преди няколко години бях потресен от неграмотния пост на едно момче на 14 години с разказ за участието му в първенство във Варна, написани във форум.

Странно, че никой не му направи забележка. Тогава осъзнах, че положението е трагично!

Използвах основата на разказ му със събраните думи с годините и от нашия форум, и се получи този пост, с над повече от 200 стилистични и правописни грешки. :lol:

 

Е и аз не съм с най правилния правопис (причината може и да е в това че съм учил в спортно, за 1 година, но белега остава за цял живот) но се старая поне , някои и това не правят :)

 

А за CS дори няма да споменавам какви неща съм чел и писал, че ми идва да си изхвърля дипломата за више, бяха доста просташки години, неможе да се отрече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

"здравеите са праж пат имам митсубиши и за прьв пьт карам дизел та имам един вапрос понейе не пи6е да има интреколер но турбото не вкарва вздоха директно в двигателия а отива кам преден лияв калник подшти пред гумата но несе вивда какво има там а от доло то4но под мястото на влизане не марку4а излиза друг сас са6тата големина и отижа вав двигателя и мисля 4е биследвало да има там интерколер. имам и друг вапрос ако се сложи 4ип и спортен филтар колко коне може горе дпло да вдигне колата е 95г и на нея пише само тд.благодаря предварително"

 

 

Сигурно цитираната тема ще бъде изтрита,та реших да я копирам тук. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това ако не е някой пресен неграмотен младеж, токущо взел книжка....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, че то що-годе е грамотно написано. Какви неща съм виждал само.

Има и една правописна грешка - трябвало да пише интеркоЙлер. :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В един форум бяхме направили конкурс "Златната писалка". Номинациите се правеха през декември със съответните цитати. Награда не знам да се е връчвала, но "наградените" спират да пишат. Или пишат, но с нови регистрации и по-грамотно.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В един форум бяхме направили конкурс "Златната писалка". Номинациите се правеха през декември със съответните цитати. Награда не знам да се е връчвала, но "наградените" спират да пишат. Или пишат, но с нови регистрации и по-грамотно.

 

Анди , в нашия форум също се повдигна въпроса за подбна номинация , "Писател на седмицата" , ако не се лъжа . Но за съжаление си остана само в рамките на шеговито предложение . Въпреки това имаше фаворит .

 

ПС. Все още ненадминат по количество ( не качество ) постове :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...