Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Да доуточним,че става дума за Ханска шатра..... :icon_dance:

Така кажете...

За мен няма значение датата, предпочитам неделя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам 28-ми. Казвайте кой е съгласен и кой - не. Ако и домакина ни го устройва тази дата... ще е супер, тъкмо вече ще е и по-топличко ;)

 

А бе вие всички от Варна като ли сте се наговаряли предварително :D, ама лошо няма де. Радващ е ентусиазма ви. Не е проблем да направим една "Ханска шатра", като ще имам грижата да го уредя. До сега като сме се събирали там, срещите са били в ранен следобед около 14-16 часа, надявам се пак да е така. Единствено по отношение на датата - ясно е че неделя е най-удобен ден, но коя от всичките. Пък да пускаме анкета и време се губи.

А също така тая тема си мисля, че не се преглежда интензивно от колегите от Бургас и региона и затова няма отзиви.

 

И по отношение на последната неделя от месеца /28.06/ - хубавото в случая е че има много време за преценка до тогава или да е друга датата. Какво ще кажете колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 28 е най - удачен вариант преди това то изпити то дипломни истории то пиянства :beach: и се е понасъбрало доста .. .няма как лято е все пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе вие всички от Варна като ли сте се наговаряли предварително :D, ама лошо няма де. Радващ е ентусиазма ви. Не е проблем да направим една "Ханска шатра", като ще имам грижата да го уредя. До сега като сме се събирали там, срещите са били в ранен следобед около 14-16 часа, надявам се пак да е така. Единствено по отношение на датата - ясно е че неделя е най-удобен ден, но коя от всичките. Пък да пускаме анкета и време се губи.

А също така тая тема си мисля, че не се преглежда интензивно от колегите от Бургас и региона и затова няма отзиви.

 

И по отношение на последната неделя от месеца /28.06/ - хубавото в случая е че има много време за преценка до тогава или да е друга датата. Какво ще кажете колеги.

Ами хайде направете една нова тема за черноморска среша Варна - Бургас, място - Ханска Шатра. От който град има по-малко :mitsu-smiley: черпи :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде направете една нова тема за черноморска среша Варна - Бургас, място - Ханска Шатра. От който град има по-малко :mitsu-smiley: черпи :icon_thumbup:

 

А ти малък ли си?! Готованци :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 28 е най - удачен вариант преди това то изпити то дипломни истории то пиянства :beach: и се е понасъбрало доста .. .няма как лято е все пак.

 

Най-после открих тая тема за съборите. :)

За 28.06.09 е много добра дата. Засега и аз ще доида, стига да не излезе нещо от работа.

Само дето незнам каде е това Ханска шатра. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-после открих тая тема за съборите. :)

За 28.06.09 е много добра дата. Засега и аз ще доида, стига да не излезе нещо от работа.

Само дето незнам каде е това Ханска шатра. :icon_n_king:

:mitsu-smiley: Ами зависи от къде идваш колега.Ако идваш от Бургас,посока Варна,след като тръгнеш да катериш прохода Слънчев Бряг-Обзор,"шатрата" ти се пада от дясната страна.Там има табели и по тях може да се ориентираш :mitsu-smiley:

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами зависи от къде идваш колега.Ако идваш от Бургас,посока Варна,след като тръгнеш да катериш прохода Слънчев Бряг-Обзор,"шатрата" ти се пада от лявата страна.Там има табели и по тях може да се ориентираш :mitsu-smiley:

 

Варианта е следния.

Тръгвам от Шумен срещаме се във Варна и пътуваме заедно.

Колко километра е до Шатрата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ti6o_20 следи тази тема вече :link:. А иначе, най-добре наистина ела във Варна, и ще пътуваме в колона всички ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо да честитя победата на Александър Бох!!! Честито! Заслужаваше си я тази победа!

Жалко, че имаше инцидент на ралито, 6 човека пострадаха доста от изхвръкнала кола. Дано се оправят!

А събора мина приятно като всеки път. Благодаря на всички които ни уважиха, както и на новите попълнения с галант и паджеро!

 

http://media.snimka.bg/3185/012626112.jpg

http://media.snimka.bg/3185/012626120.jpg

Емо,благодаря Ти!!! Наистина,беше много хубава среща! Вси4ки.,сте много готини! Трябва,да правим по-4есто,такива срещи и да приобщим пове4ко хора! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, не сме никак малко, просто рядко се събираме всички в куп. Ако знаеш на първите срещи какво беше... Сега се радвам, че се срещам с толкова мицу фенове и всички готини пичове, което доказва, че собствениците на мицу са естети :)

 

П.С. В началото, съм спирал 2-3 коли на улицата за да им давам визитки на клуба :) Онзи ден сложих една и на най-новия колт на паркинга на Практикер, дано човека се регне.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам 28-ми. Казвайте кой е съгласен и кой - не. Ако и домакина ни го устройва тази дата... ще е супер, тъкмо вече ще е и по-топличко ;)

Аз съм съгласен за неделята 28-ми, :icon_clap: тъкмо няма да ми се налага да бягам от работа пък и на другите фенове сигурно ще им е по- удобно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Я аз да събудя малко тази тема..........От четвъртък вечер до понеделник съм в Варна и околностите. Да вземем да се запознаем ли :rolleyes:

Че като се замисля от Варна май почти с никой не се познаваме :icon_bye:

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я аз да събудя малко тази тема..........От четвъртък вечер до понеделник съм в Варна и околностите. Да вземем да се запознаем ли :rolleyes:

Че като се замисля от Варна май почти с никой не се познаваме :icon_bye:

Ами да вземем да организираме една бърза среща тогава, тази неделя 21.06. Аз съм свободен, който няма ангажименти предполагам ще се присъедини. Казвайте в колко часа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм абсолютно ЗА!!!Бих искал да се запозная с Милен непременно :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я аз да събудя малко тази тема..........От четвъртък вечер до понеделник съм в Варна и околностите. Да вземем да се запознаем ли :rolleyes:

Че като се замисля от Варна май почти с никой не се познаваме :icon_bye:

 

Аз също бих се радвал да се запозная с теб. Освен това имам лично да те черпя, че наскоро ми помогна по телефона да открия един дефектен датчик за налягане на маслото :icon_thumbup:

Редактирано от mitkiNiktim
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я аз да събудя малко тази тема..........От четвъртък вечер до понеделник съм в Варна и околностите. Да вземем да се запознаем ли :rolleyes:

Че като се замисля от Варна май почти с никой не се познаваме :icon_bye:

 

Оо много ще се радвам да се видим пак, този път по хубав повод надявам се....Подозирам, че срещата ще бъде многолюдна... :D

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А скакауец жив ли си бе :) Ади давайте час направо... Да речем 16:00 на редрок ?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там съм колеги. Само ,че за съжаление няма да мога да присъствам на 28 за срещата ,че проблемите са непредвидими. Емо здрасти , намерих стругар да ми ги направи и утре са готови, ще видим като се сложат дали има промяна (за втулките става въпрос) и как ще върви.:drag:

Редактирано от rado_85
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще има разлика. Уплътниш ли луфта - край с вибрациите. Само да не са от метал!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А скакауец жив ли си бе :) Ади давайте час направо... Да речем 16:00 на редрок ?!

 

 

Това събота или неделя, че ако е неделя .......два поредни старта на Формулата пропуснах, щеше ми се този да го гледам...... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това събота или неделя, че ако е неделя .......два поредни старта на Формулата пропуснах, щеше ми се този да го гледам...... :icon_blush:

 

 

А аз само предлжох бе. В крайна сметка за теб се прави среща, така че кажи на теб кога ти е най-удобно ;)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Примерно 17:30 /неделя/ ? Към 17:00-17:10 трябва да е приключила, че и аз ще я гледам и тъкмо време да долетим до там.

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер ще е за 17:00 или 17:30 идеално. Ред Рок това е окончателно нали така? :icon_peace:

Редактирано от rado_85
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...