Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Наспахте ли се деца? Айде днес да не забравите, че ще има оперативка :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не сме снимали. Беше дъждовно и седяхме в заведениицето. Не бяхме и много хора, но пък си направихме хубава раздумка. Благодарности на присъстващите и на госта от Ямбол ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не успях да дойда. Имах среща с клиент, а в тая криза всяка сделка е важна.

 

Следващия път вече няма да ти се опрости :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се идваше на срещата, досега не съм била, ама вчера точно бях на сватба :D

Дано следващият път да успея да присъствам, ще ми е интересно да се запознаем :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е щом си била на сватба, това е достатъчно извинение, но за другия път се постарай :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам следващата сбирка на варненските нинЖи да е на тИферич,където говорихме преди с Емо.....Днес бях там и беше мноо добре... :foto::skara::sun::friends: :drinks: :football:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И хайде пак! Момчета забравихме се! Хайде отново на среща! 31.05 на познатото място!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Господ ме наказа,че пропуснах последната среща-познайте как?Скъсан ремък на балансвала/Гейтс-на около 55000км/,5 зъба прескочени от ангр. ремък.....8 клапана са срещнали съдбата и сега заслужен отдих в бокса.И най-гадното е,че от около месец съм си осигурил ОЕМ Митсубиши ремъци,ролки и обтегач от УСА :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Господ ме наказа,че пропуснах последната среща-познайте как?Скъсан ремък на балансвала/Гейтс-на около 55000км/,5 зъба прескочени от ангр. ремък.....8 клапана са срещнали съдбата и сега заслужен отдих в бокса.И най-гадното е,че от около месец съм си осигурил ОЕМ Митсубиши ремъци,ролки и обтегач от УСА :icon_doh:

 

Ей Ванка, засрами се :) Ама ти си близо и можеш и без кола да дойдеш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Халиооо да попитам нали за 31.05 става въпрос.... за 3 чеса... Ред рок? :icon_n_gathering: :mitsu-smiley: :unsure:

 

Именно :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе никой не караме на сила в крайна сметка?! Обикновено сме познатите муцуни, но на мен ми е приятно да ви гледам и да си чешем езиците... И все пак, всички които не сте идвали до сега, добре сте дошли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе никой не караме на сила в крайна сметка?! Обикновено сме познатите муцуни, но на мен ми е приятно да ви гледам и да си чешем езиците... И все пак, всички които не сте идвали до сега, добре сте дошли.
Кога ще се събирате бре ???.. Ако е в сряда срещата, и аз мога да намина да ви видя.... :icon_angel:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще се събирате бре ???.. Ако е в сряда срещата, и аз мога да намина да ви видя.... :icon_angel:

 

Абе да не са всички свободни неутрони като тебе?! :icon_blush:

Сряда е работен ден :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че вие там да не работите по 24 часа в денонощието бре ??? :icon_doh: ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че вие там да не работите по 24 часа в денонощието бре ??? :icon_doh: ..

 

Ми първо на мен ми се размина втората смяна, иначе щях да съм до 23:00 на работа...И второ, повечето след работа им е само да събори :) Както си забелязал навсякъде, всички се събират през почивните дни :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...