Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Даркнайт теб те видях тия дни, но карах един служебен фиат и да бях свирнал сигурно нямаше да ме разпознаеш в бързината. А сега като си по свободен, що не вземеш жената и да дойдете на големия купон на клуба в Ст. Загора? Иначе за среща на местно ниво, нямам грижи, определяйте дата от сега, пък аз знаете и от работа бягам за да дойда.

GeorgieV не е ставало дума за теб бре :) Това което казах, се отнасяше за колегата Йордан който преди това беше с никнейм данчо-каризма. Както и да е... Надявам се с теб да се видим на р.д. на клуба. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове!?!?! Привет на всички! :icon_thumbup: В последно време ми се насъбраха доста проблеми..,но взех да ги поотсявам... Нямах възможност да съм активен и сигурно съм пропуснал доста събития..,но вече мога да кажа че съм на линия и ще се радвам да ви видя и да си полафим за Мицките... :rulez: Дойриански!?!?! С Теб се засичаме доста често май? :) То..,нашите Galant-и са малко.,като братя.. Ако съдим по цветовете... :D Трябва да ги съберем някой ден... :mitsu-smiley:

Тъй де,тъй......Само където ти караш "по-големият" брат :icon_thumbup: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,19.09 като дата за събиране на варненската "специална" част :icon_dance: как ви се струва?!? Ако някой има предложения,да споделя....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора сърдят се децата и жените :D ят ме е че изтървах всички летни збирки :drinks: .А за срещата просто тябваше да ми вдигнеш телефона :callgsm: .Бях се върнал във Варна за нея :drive: и пак заминах :icon_rock: ХОРА ПИСТЕ ТЕ СИ НЕРВИТЕ :icon_thumbup: Ида се ядосвате фаида няма здравето е наи ценно :yes3:А за р.д. на клуба ще бъда в южна България може да мина :drinks: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,Емо! Може и да дойдем - то и без това,жената е от Ст.Загора... :) Само не разбрах за кога става въпрос..??? Ако може,да просветиш невежите още веднъж..? :) :rulez: Иначе..,за среща във Варна - когато кажете!!! Живи и здрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дойриански! Привет и на тебе!! :rulez: Да ти споделя само... По-големият ти брат тия дни се прероди,след като му сипах 100-октанов от ЕКО-то..!?! Досега слагах V-power ot Shell-a..,ама като сложих тоя и почувствах коренна разлика...!?!? Викам си:аз 911 turbo ли си купих или к'во???? :D Ако решиш,пробвай - цената му е 2,17 л . Не е много по-скъп от другите. И сега се сетих,да те питам: знаеш ли от къде мога да си купя бели мигачи? В Балкан-стар,дали ще имат??? Че много отварят муцуната и ми се иска,да си сложа...?! Жив и здрав!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,Емо! Може и да дойдем - то и без това,жената е от Ст.Загора... :) Само не разбрах за кога става въпрос..??? Ако може,да просветиш невежите още веднъж..? :) :rulez: Иначе..,за среща във Варна - когато кажете!!! Живи и здрави!!!

Събитието е утре, колега. А както се очертава от Варна ще сме само аз и Емо, така че подкрепата ти ще е много на място. Ние тръгваме утре от Лукойла на изхода от Варна за София - 08:00. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събитието е утре, колега. А както се очертава от Варна ще сме само аз и Емо, така че подкрепата ти ще е много на място. Ние тръгваме утре от Лукойла на изхода от Варна за София - 08:00. :rulez:

Така като гледам някой си е купил Галант и не е почерпил, а? :icon_thumbup: Онзи ден те познах като ми свиркаше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам някой си е купил Галант и не е почерпил, а? :icon_thumbup: Онзи ден те познах като ми свиркаше.

Ееее, че аз отдавна се похвалих...пък ше черпя бе...на следващата среща :drinks:

Пък с някои ще се черпим още утре :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, че аз отдавна се похвалих...пък ше черпя бе...на следващата среща :drinks:

Пък с някои ще се черпим още утре :rulez:

 

Точно така, който не идва на национален събор - никакво черпене :P Мамито :icon_drunk:му и галант бесен, утре ще го полеем как си му е реда.

 

darkknight утре в 8:00 потегляме от лук-а където келешите се гонкат. Добре дошъл си!!!

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на сбирката. На 19.09 ви искам всички строени на плаца! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

//Извън темата, МНОГО МОЛЯ да ме извините! И много моля да не коментирате това в тази тема!

Днес, вторник, от 17 часа, пред областната управа във Варна, зелените организират протест срещу продажбата на част от морската градина на Холдинг Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма конкретно място,дали сме дата и се чакат предложения ,както за час,така и за място :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе дали сме по далечна дата, да могат повече хора да се активизират. А мястото и часа, бързо ще ги измислим. Т.е. ако няма предложения и притенции на бързо ще ги установя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам активност! Стягайте се и на 19.09. от 19:00 ще ви чакам на полигона (преди слизането към буните) където се събираме последните няколко пъти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се този път да успея да дойда, след като пропуснах 2 срещи... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се този път да успея да дойда, след като пропуснах 2 срещи... :icon_blush:

 

Ще се наказваме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги заспахте ли? Айде да видя вдигнати ръце и много мераклии да присъстват в събота! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, пак обичайните заподозрени.

Мен обаче ме изтървате този път. Жената скръсти ръце на "Ф" и рече: "А кой беше по-предната събота на Стара Загора??? Айде сега малко внимание и за мен!". Така че приятели, бордолета отлита за Трявна. Духом и "биром" обаче съм с вас :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а час имаме ли???

 

"Колеги искам активност! Стягайте се и на 19.09. от 19:00 ще ви чакам на полигона (преди слизането към буните) където се събираме последните няколко пъти."

 

:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И отново напомням за довечера (то след няма и 2 часа де ама). Ще ви чакам момчета :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...