Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Така като се замисля май и аз отдавна не съм ходил до Варна....... :icon_blush: Ако преизпълня плана за петилетката ще цъфна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като се замисля май и аз отдавна не съм ходил до Варна....... :icon_blush: Ако преизпълня плана за петилетката ще цъфна.

 

Иииии...ти си сред вип гостите нали знаеш :) Айде момчета на сбирка в неделя привечер, да цапнем по бира ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...... Айде момчета на сбирка в неделя привечер, да цапнем по бира ;).......

 

Емо,ами колежките няма ли да ги поканим,бре?!?! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа.........

Бира, море, жени...... :icon_hmm:

Това прилича вече на оргия, бре! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа супер! :icon_thumbup: Тъкмо ще ме консултирате малко, преди "пазара" другата седмица. А пък и ако Милен дойде - ще е още по. Хем ще се запознаем, че май точно от Пловдив ще "пазаря". :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като се замисля май и аз отдавна не съм ходил до Варна....... :icon_blush: Ако преизпълня плана за петилетката ще цъфна.

 

 

 

Еее колко ще се радвам, ма нали знаеш какво да вземеш :tok: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо,ами колежките няма ли да ги поканим,бре?!?! :icon_dance:

 

 

Хайде и от мен покана специално към колежките! Заповядайте на срещата в неделя, да разнообразим малко пейзажа. Да има и няколко гларуски сред гларусите :sun:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на сбирка аз се връщам в Бургас за 3-4 дена и пак се връщам в Варна от 25 пак сам тук и готов за сбирка ;) +1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В неделя ли е сбирката, хаиде да цапнем по бира тогава на Ред Рока всички фенове на :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаме ли вече яснота в колко и къде правим сбирката???

Айде бате Емо, забождай байрака и да се строяваме :icon_thumbup:

И който ще идва от присъствалите на Шатрата - да вдигне ръчичка, да знам колко DVD-подаръчета да спретна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,към 18:30ч. удобно ли е? А мястото ?

Дайте идеи... :icon_blush:

Редактирано от nookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уточнение: Утре - неделя 23.08 от 19:00 до 19:20 ще се чакаме на полигона който е преди слизането към буните. Който закъснее, ще види колоната долу по алеята. До скоро колеги! :mitsu-smiley:

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на колегите които присъстваха. Мицу компанията, не зависимо от размера на колектива винаги е много приятна ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е можеше и по-засилено присъствие.... ама нищо, другия път повече.

И давайте по-активно за рожденния ден на форума - срамота ще е ако от Варна участието е по-слабо от представителите на Горно-Нанадолнище.

Стегнете се бе гларуси, че ще ни се смеят :rulez:

 

Благодаря много и на присъствалите колеги (да не забравим и колежките) за консултациите и съветите. Надявам се да ми свършат добра работа при големия ИЗБОР :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, в събота вечерта тръгвам за Варна и ще съм там една седмица най-вероятно. Жоро (Spiritmaster) също ще е там......трябва да се мисли нещо за някоя вечер! :)

 

 

:sunrise2:

 

......е нямаше как да разберем с Жоро и да дойдем, при положение, че и срещата и телефона на Емо, които чаках от два дни, станаха ясни в Събота в ~21:30 ч когато вече нямахме нито аз нито Жоро интернет. Аз оставих напълно умишлено телефона си в темата, както и на Жоро го има но никой не звънна.... :) Радвам се, че сте изкарали хубаво! Довечера с Жорката мислим да посетим Live Club "California" до морската градина (с/у музея) ако не е толкова хубаво като преди продължаваме на друго място, но едно е ясно - няма да спим! :D

 

 

 

Поздрави на всички от слънчева Варна! :sun: :beach:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маи срещите във Варна са само за колтове друк несе котира :mitsu-smiley:Емо мерза обажданията за срещите брои 0 :icon_censored: Мерси и за тенекията :icon_thumbup: Аз вече имам НЕТ ама лятото свърши :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маи срещите във Варна са само за колтове друк несе котира :mitsu-smiley:Емо мерза обажданията за срещите брои 0 :icon_censored: Мерси и за тенекията :icon_thumbup: Аз вече имам НЕТ ама лятото свърши :icon_crying:

 

Първо не съм ти обещавал, казах че ще се постарая тогава да се видим. Имах си достатъчно кахъри на главата. Второ, има си форум, има си зали за и-нет и т.н... Когато се стигне до среща, не мога да звъня на всички от форума по телефона и да ги моля да идват. Който има желание - намира начин и идва. Има няколко човека, които са сериозните представители в града и са редовни, не е нужно да ги цитирам. Сърди се само на себе си! И трето - направи си труда да разгледаш някой снимки от събирания, и ще видиш, че обикновено или само аз съм с колт, или сме 2 най-много. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля ,че няма смисъл да се сърдим или да се вайкаме имаме нет нямаме нет . Какво ще кажете да си спретнем една бърза срещичка в най - скоро време и всички да са доволни... :icon_thumbup: Там може да се изгладят отношения и проблеми......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама всеки който иска, има право да се сърди бе :) В началото, правех всичко възможно за да привлека повече хора на срещите. Спирал съм коли на улицата и съм давал визитки на клуба. Сега има доста хора, които уважават отбора. Редовни са, готини са, и си прекарваме забавно. Това ме кара да се радвам и нямам намерение вече да се моля на никой... Който е фен на марката, който уважава колегите, на който му е приятно в отбора, просто идва и това е ;) Тази седмица сме на национално честване на рождения ден на клуба в Ст. Загора. Затова не е удобно за среща на местно ниво. Предлагам след големия купон да я направим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо,предлагам да насрочим от сега дата така,че да има време всички да разгледат темата..... B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, много се вживявате..... :) Просто бяхме за една седмица във Варна и предложихме да се видим там на по бира......никой не говори за фенство, желание - нежелание и някой на някой да се моли и да ги събира. Било каквото било. Живот и здраве догодина може да имаме повече късмет!

 

 

Поздрави! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо,предлагам да насрочим от сега дата така,че да има време всички да разгледат темата..... B)

Пичове!?!?! Привет на всички! :icon_thumbup: В последно време ми се насъбраха доста проблеми..,но взех да ги поотсявам... Нямах възможност да съм активен и сигурно съм пропуснал доста събития..,но вече мога да кажа че съм на линия и ще се радвам да ви видя и да си полафим за Мицките... :rulez: Дойриански!?!?! С Теб се засичаме доста често май? :) То..,нашите Galant-и са малко.,като братя.. Ако съдим по цветовете... :D Трябва да ги съберем някой ден... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...