Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Момчета и момичета, от доста време не сме се събирали, а времето взе да се оправя и предстоят куп почивни дни. Предлагам да си нарочим дата от почивната серия 1-6-ти и да се сберем. Очаквам ви! Колегите от Добрич, Балчик и околията да не се скатават и да палят самолетите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не само от Добрич и Балчик,ами до колкото се сещам и krisi щеше да идва към Варна за почивните дни.....Така,че и тя може би ще е с нас.. :icon_thumbup: Предлагайте място на срещата и да се видим,че НАИСТИНА се забравихме :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не сте започнали да ходите на плаж, че ви няма никакви :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не сте започнали да ходите на плаж, че ви няма никакви :D

 

 

Нямате грижи. Там съм само трябва да се уточни къде и кога... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще дойда на срещата, а и колегата Dell като го видях говори за среща туй онуй, така че очаквам и той да дойде :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той Dell ми е ясен. Знае, че трябва да дойде, защото имам компромати които ще пусна в YouTube :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не сме на плаж,тук сме а и времето не е много за плаж още.Мисля,че ако говорим за определен ден и час ще има по-голяма активност,понеже не всички може би ще почиват шест дни,а тези които почиват може да не са във Варна.Така че давайте предложения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на 9 май, предстои редовна инициатива за подпомагане на дом за деца в Ст. Загора. Вероятно ще съм единствения представител на морската столица, та ми дойде на акъла, всеки които има желание може на предстоящата среща да дари едни 5 лв. (само при желание и ако е от сърце). Събраната сума ще я пратя на Светльо, а той ще потвърди. Аз от себе си така или иначе ще заделя пари както винаги, но ако някои от вас има желание, събраните пари ще пратя на веднъж. Моля никой да не се чувства задължен!!! Иначе очаквам ви момчета ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще почивам и 6-те дена тъй като кризата така или иначе ни удари здраво и доста често си седя в нас :( Затова искам предложения от вас, за да пуснем дата удобна за максимално повече хора ;) Всеки да казва как е с почивките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хах аз дори сега съм на работа колеги, но няма как отработваме за тия 6 дена предварително и ще съм

 

свободен от 1-ви до 6-ти.

 

Но най удобно ще ми е на 5-ти или на 6-ти , като че ли ! Но незнам вие какво ще предложите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А и като се замисля това което казва колегата Niki77 ,че повечето е възможно да не са във Варна през почивните дни ще е най удачно според мен да го направим през последния ден когато всички ще са се прибрали което означава 6-ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Аз съм на бунгала от 4-ти до 7-ми на Шабла (Шабленска Тузла,ако ви говори нещо). През другото време съм свободен. Между другото там е много красиво, препоръчвам ви го за разходка. Иначе ще се включа с 5 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и най-удобен ден да е първият... Нека споделят и другите колеги как са с плановете си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги.Аз съм нов в клуба и искам да се запозная с вас.Сега на 25-26 събиране ще се правели. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от Марсилия!!! Най-накрая и аз да имам свободно време да влезна в любимият форум!!! :) Какво ново става с вас?Търкате ли гумите на диамантите? ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от Марсилия!!! Най-накрая и аз да имам свободно време да влезна в любимият форум!!! :) Какво ново става с вас?Търкате ли гумите на диамантите? ;)

 

Що стана бе Танасе? Събра ли пари за еклипс? Ади, че се точим за по едно кръгче :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаа, колегата Dell нещо много го спрягат, и ще раздаде справедливо правосъдие, само кажете кога и къде. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да не кажете сега срещата да е на 6-ти Май

Хайде да я направим на 01.05.,че и аз не мога на 6-ти..... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да я направим на 01.05.,че и аз не мога на 6-ти..... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

 

И аз съм за 01.05. дано да е удобно и на другите колеги :mitsu-smiley: :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм още, и май няма да събера,че с тази криза си **** майката.Няма пасажери,няма пари!!!Поздрави на всички съфорумци от Барселона!!!! :)

http://img514.imageshack.us/img514/601/sorento.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ S.Iliev си купонясва из Барселона :specool: а ние тука само да се облизваме за разходчица навън ама какво да се прави. :D :D :D .S.Iliev много поздрави и от Добрич. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде само това ли сме?

Ти чакай да не станем -1, че днес ако знаеш като видях Галант-а как пуши направо ми прилоша :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...