Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Хрис,утре има сбирка на паркинга на терапията от 10 часа.Него знаеш ли го?Ще ходим на ралито и после на Аспарухово.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хрис, телефона ми е 0888 793 148. Целия форум го знае :D Обаждаш се и ще се оправим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами примерно 14:30ч.,нека и Емо каже,че той по-добре ги организира работите :icon_thumbup:

Редактирано от nookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така правете си срещички.....ама след две седмици пак.....че мисля да намина към Варна за 4-5 дена. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, като дойдеш Милене ще има специална среща за теб :) Ами добре Дорианчо, 14:30 на лука за тези които не знаят мястото - ще има кортеж ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо да честитя победата на Александър Бох!!! Честито! Заслужаваше си я тази победа!

Жалко, че имаше инцидент на ралито, 6 човека пострадаха доста от изхвръкнала кола. Дано се оправят!

А събора мина приятно като всеки път. Благодаря на всички които ни уважиха, както и на новите попълнения с галант и паджеро!

 

http://media.snimka.bg/3185/012626112.jpg

http://media.snimka.bg/3185/012626120.jpg

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее,много хубава среща се получи :icon_thumbup: Колежката Хрис_вн не успя да вземе думата от нас,но се надявам,че й е харесало и занапред ще я виждаме често,както и колегата darkknight. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много интересна, радвам се, че се запознахме и се надявам да се виждаме редовно :icon_thumbup:

Благодаря на nookie666 за кортежа :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За следващия път може да измислим друго място, че в Аспарухово много се напълва плажа и няма място за самолетите (и е ветровито понякога) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За следващия път може да измислим друго място, че в Аспарухово много се напълва плажа и няма място за самолетите (и е ветровито понякога) :)

:icon_thumbup: Особено ветровито :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина беше много приятно!!! Само малко беше хладно ама лошо няма... за другия път ще знаем.Радвам се ,че се запознахме с нови фенове беше много гот и вече съм залепен с лепенка на :mitsu-smiley: .Толкова съм горд :thx: .Сега остава да се разберем само за срещата с Бургазлии та да се запознаем и с тях..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се радвам много, че семейството на Мицу се увеличава. :mitsu-smiley: :first: . Дано да се организираме скоро пак и да се види на кафенце, но този път някъде на завет :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги срещата беше супер, останах много доволен и се надявам това да е било само началото от поредици срещи които ще си организираме. А идеята за Бургас е много готина и ако идем ще е сурерско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми се ходи там, макар че само съм гледала снимки. Предполагам,че ще е много приятно, а и не е толкова далеч, така че трябва само дата да измислим и да се мятаме на мицките :):drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен също,по снимките личи че е доста хубаво местенце за :mitsu-smiley: срещичка :shades:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги от регион Варна радвам се за желанието Ви за среща към Бургас. Запазете си ентусиазма и дори нека да има и по-вече желаещи. Ще направим такава среща и както и друг път са присъствали колеги от Варна, то и сегашната ще стане добра сбирка. Организацията тук ще е от нас и ще се радваме за едно такова мероприятие. Остава да се реши за кога точно да е. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги от регион Варна радвам се за желанието Ви за среща към Бургас. Запазете си ентусиазма и дори нека да има и по-вече желаещи. Ще направим такава среща и както и друг път са присъствали колеги от Варна, то и сегашната ще стане добра сбирка. Организацията тук ще е от нас и ще се радваме за едно такова мероприятие. Остава да се реши за кога точно да е. :)

 

Ами Велико, чергата е запалена. Давай предложение за дата от сега, за да има повечко време за обсъждане и повече хора да видят темата. Пускай нова тема за среща на черноморските гларуси в аванс, а може и гости от страната да имат възможност да присъстват :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тъкмо съм пред календара и ако обърнете внимание датите удобни за ходене до Ханска шатра са както следва 13,14 или 20,21 или 27,28 имам в предвид че е хубаво да се уточни по от раничко кога ще е точно... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам 28-ми. Казвайте кой е съгласен и кой - не. Ако и домакина ни го устройва тази дата... ще е супер, тъкмо вече ще е и по-топличко ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...