Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Ми първо на мен ми се размина втората смяна, иначе щях да съм до 23:00 на работа...И второ, повечето след работа им е само да събори :) Както си забелязал навсякъде, всички се събират през почивните дни :)
Ами тогава го отлагаме за неделя.... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , ако успея да оправя колата и аз ще дойда , ама нещо не е добре , трябва ми добър елкон . :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пичове

На мен ми харесва идеята са срещата на 31 а съм чувал че стават готини сбирки и мисля да намина да видя как ще е , и се надявам да ми хареса като за 1-ва среща. Ако има нещо ново пишете аз съм от Добрич и ми е близо ще се радвам да се запознаем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега пиши на rado_85 и елате заедно. Той е от Добрич и ще идва ;) Ще ви чакаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , пробвам се да изпратя ЛС на колегата Didoo ама уви не става съжелявам ,че тук го споменавам ,но няма къде другаде.Ако е възможно да си изтрие ЛС-тата че няма как да получи.... :icon_peace: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе никой не караме на сила в крайна сметка?! Обикновено сме познатите муцуни, но на мен ми е приятно да ви гледам и да си чешем езиците... И все пак, всички които не сте идвали до сега, добре сте дошли.

Здравейте,Пи4ове! Нов съм,но бих желал,да ви видя и да се запознаем! Мога ли и аз,да доида? Само,не разбрах къде то4но??? В Аспарухово,на плажа ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, разбира се! :) Да - на плажа в Аспарухово, обикновено сядаме в "Ред Рок". Още като свиеш към алеята ще ни видиш, няма начин да ни пропуснеш :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че всички са добре дошли в голямото семейство на мицубиши! Очакваме ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на 31 е рали Варна, но до 13:00 трябва да свърши и сме на събор. Тези които смятат да гледат ралито - може да се уговорим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно за 13:00ч. или за 15:00ч. остава срещата ,че нещо се обърках вече.. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами за 3 ,а предполагам Емо просто спомена ,че ралито трябва да свърши в един поне така мисля.... :yes3:

 

Точно така. Миналата година, в деня в който беше ралито, имахме черноморска среща на Ханска Шатра. Ралито свърши към 13:00 - 13:30 и потеглих за срещата. Затова предполагам, че ралито ще свърши до 13:00-14:00 и от там на събор :) И ако някой от вас ще идва да гледа ралито, може да идем в пакет да гледаме ЕВО-тата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли митсуфенове,но с велосипед "CROSS"? Щото е Еклипса е транжиран на найси хиляди части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли митсуфенове,но с велосипед "CROSS"? Щото е Еклипса е транжиран на найси хиляди части.

 

И със скейборд да дойдеш, всички знаем, че си от най-големите митсу фенове :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за сведение от Добрич ще сме 2 мицки :D ... Ама още не съм се запознал лично с човека , но имаме среща в 2 след аксаковските баири и се надявам да дойде... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Xen, Japanfen, Ivan Zdravkov нещо ми се губите пак????

Аз по темите може да не съм много редовен, но нали знаеш че на срещите съм на лице. Ами за ралито ще се организира ли агитка? Мераклии има ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за сведение от Добрич ще сме 2 мицки :D ... Ама още не съм се запознал лично с човека , но имаме среща в 2 след аксаковските баири и се надявам да дойде... :mitsu-smiley:

 

Браво на Добрич, ще ви чакаме момчета!!!

 

Аз по темите може да не съм много редовен, но нали знаеш че на срещите съм на лице. Ами за ралито ще се организира ли агитка? Мераклии има ли?

 

 

Аз да питам бе :P За ралито аз 100% съм там. Говорих и с Дориан. Ако искате да се уговорим нещо ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,дайте нещо да уточним за ралито,кога и къде да се съберем.... Давайте предложения :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес от 14:00 до 18:00 са квалификациите. Утре от 10:00 сутринта започва ралито. В 10:00 ще ви чакам на паркинга пред терапията. До 10:15-10:20 ще се чакаме и отиваме. После сме на събор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, досега не съм идвала на среща, както и не съм ходила на Аспаруховския плаж...не знам дали ще успея да намеря мястото... :icon_blush:

Дали ще може предварително да се срещна с някой от вас и да отидем заедно?? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, досега не съм идвала на среща, както и не съм ходила на Аспаруховския плаж...не знам дали ще успея да намеря мястото... :icon_blush:

Дали ще може предварително да се срещна с някой от вас и да отидем заедно?? :)

Ехххх,защо не съм от Варна? :rolleyes: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...