Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Супер.....тамън бирено време. Аз ще държа връзка с някой колега да ме доведе. :icon_dance:

 

0889266496, само звънкаш и казваш къде си.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

0889266496, само звънкаш и казваш къде си.... :)

 

Шъ ти звъннъ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карате пътя за галата. Където беше едно време самолета, а сега са игрища (булевард 1-ви май). Точно преди баира за галата, завивате на ляво към плажа на аспарухово. Там е ред-рок ;)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо нося си поялника и една торба кондензатори.......Ама за целта я ми звънни събота към обед, че както се очертава в неделя няма да има време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота съм на работа, но веднага като се върна ще ти звънна! Дано да не си много зает. Ще се чуем утре. Извинявай, че така те занимавам в почивката ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Припомням ви колеги : днес от 17:30 на обичайното място - ред рок (кв. аспарухово). Имаме вип гост - Милен от пловдив. Моля колегите с каризми да не му вадят душата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........ Моля колегите с каризми да не му вадят душата :D....

А тези с Галантите?!?!? :icon_dance:

 

П.С.Ние с теб вчера се разминахме пред дом Младост :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А тези с Галантите?!?!? :icon_dance:

 

П.С.Ние с теб вчера се разминахме пред дом Младост :icon_n_king:

 

 

Те не са толкова много :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този път си спретнахме цяла мини национална среща :P Много приятно беше, но много за кратко. Дано сега лятото да ни идват повече гости от страната :) Чакаме К1к1 да качи снимки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, искам да се извиня, че въпреки голямото ми желание не успях да се върна навреме, въпреки, че по план трябваше дори формулата да гледам. Готвя се за Шатрата......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето обещаните снимки от мини-националната среща във Варна :mitsu-smiley:

Благодаря на Валя и Емо за гостоприемството, много красота и уют сте създали, благородно ви завиждам и ви желая да сте щастливи заедно!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави снимки :icon_thumbup: Срещата беше супер,но кратка....Благодаря на Milen_z за обърнатото внимание :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето обещаните снимки от мини-националната среща във Варна :mitsu-smiley:

Благодаря на Валя и Емо за гостоприемството, много красота и уют сте създали, благородно ви завиждам и ви желая да сте щастливи заедно!!!

 

 

Радвам се, че сте останали доволни и се надявам да ни посещавате по-често ;) Много благодаря и от името на двамата за топлите пожелания :sun:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://media.snimka.bg/3421/013097703-big.jpg

 

:specool: :specool: :specool:

 

Специални благодарности на гостите Светла, Кики, Марин и Милен! Също и за новата редовна фенка Хрис_вн.

 

П.С. На хондара ми идеше да му пусна гумите :D

П.П.С. Светла, другия път оставате и да си му пиинем както му е реда ;)

П.П.П.С. Хайде всички очаквам ви на събор с колегите от Бургас на 28-и :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С. На хондара ми идеше да му пусна гумите :D
Те на Хондата са като на военните джогани - само напомпващи... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Сега като гледам тази тема за събора сме я объркали с срещата......... Но ще продължа пак тук. Та на последната среща бързах, бебока не беше добре.......Ама сега вече ще ви пробвам колко бира можете да поемете :icon_thumbup: Та от 9.07 до 22.07 съм в вашия район. Аиде сега сте вие на ход, чакаме предложения. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веднага една контра с офертата. Събиране на клуба във Варна на 12 юли. Само трябва да сменим мястото, тъй като на редрока няма къде да се паркира. Моля за предложения къде да се съберем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лучаното на техническия университет ( МЕИ ), има доста голям паркинг, само че незнам дали работи в неделя :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благородно ви завиждам!!!Плаж,море,Мицубишита,бири,хубави жени.....няма да продължавам,че ще получа сърцебиене!!!!!След 3 месеца ще съм отново в играта!!!!!Няма да пропусна среща!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от най новия фен на клуба

Казвам се Анатоли - доскоро се занимавах с внос на автомобили от Австрия, Германия и Холандия

Освен автомобилите хоби ми е и рок музиката

Ако има среща през август бих ви поканил на рок фест на плажа в Аспарухово/ преговаря се със съседна кръчма на Редрок/

при положение че ви допада такава музика

Иначе проблем с паркирането има навсякъде

Малко по нагоре към Галата има заведение "Иванова чешма"- там могат да паркират 20 автомобила да речем и гледката е към Варненския залив

Имам и други предложения за заведения, но за лятото според мен е желателно да са на брега някъде...

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...