Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Припуши?! Какво стана бре? И каква беше тая патряшка дето те видях с нея :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Припуши?! Какво стана бре? И каква беше тая патряшка дето те видях с нея :D

Това е служебната Фиеста, много е бърза да знаеш :icon_thumbup: . А Галант-а почна да харчи масло май след последната му смяна и днес като го загледах - той пуши като Трабант направо. Съмнява ме че не му е понесло това масло което му сложих (Q8- белгийско). До преди това грам не пипваше масло. Мисля да го сменя с Кастрол или Мотул. Дано да не е нещо сериозно че ще вляза в матрицата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на ск. кутия бях сложил от това Q8 и да ти кажа и не останах доволен. Може да пробваш с Diamond-a от ратола. Като се видим ще коментираме, да не оспамваме излишно тук. А за фустата (фиестата) може да се спънем щом е резачка :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В последно време се скатава нещо и ще бъде санкциониран :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 1-ви съм на работа,след това до 7-ми ще почивам.

Ами ако искате да го направим на 02.05,хем и Ники да дойде,да се съберем повечко хора....А за тези ,които се скатават,ще има порицание пред строя....Iliqna,japanfen,PeterG и още много други.... :icon_dance: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип и аз исках да предложа 2-ри, но изчаквах заради прогнозата. Но си мисля, че е най-удачно да е тогава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм даже имах работа във Варна на 2-ри тъкмо ще го съчетая. Последно , срещата е за 2-ри ? И ако остава така то за колко чеса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Който се обажда накрая,се обажда най-добре" :D Ами аз ще почивам само на 2 и 3-ти и няма да съм във Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами момчета 2-ри, 15:00 предлагам. Само кажете мястото и да се сберем! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно запитване . Дали ще е удобно да е по - раничко в смисъл към обяд за 12. Че имам гости от Бургас да посрещам на автогарата към 2 и после се налага да тръгна към Добрич и малко ми се усложнява към 3.Това естествено е само запитване от моя страна. :sorry: :sorry: :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепление от Ямбол искате ли? И аз планирам да дойда, 12 часа ми е раничко, но за 15 часа ми е ОК. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепление от Ямбол искате ли? И аз планирам да дойда, 12 часа ми е раничко, но за 15 часа ми е ОК. :icon_clap:

Заповядай!

А за часа на срещата да изберем някаде между 13:00 и 14:00, за да може всички да присъстват. Те нашите срещи се проточват поне 2 часа, така че и закъснелите ще видим. Само за място още не ми хрумва нещо различно от Аспарухово. Хубаво е да има закрито заведение, че може да завали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе japanfen никакъв не се обажда...

 

 

Тука е :) Освен това поканих още един колега с Галант ;) А ти какви масла му слагаш на "звярът" че се сърди така и пуши, моят само Кастрол харесва :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре тогава 13:00 да е! Наистина, че ще си чешем езиците, така че който когато дойде. Ами на плажа, на аспарухово да е, само дано има местенца.

Срещата е на 02 май (събота) от 13:00 на аспаруховския плаж!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре тогава 13:00 да е! Наистина, че ще си чешем езиците, така че който когато дойде. Ами на плажа, на аспарухово да е, само дано има местенца.

Срещата е на 02 май (събота) от 13:00 на аспаруховския плаж!

Нямам идея къде се намира този плаж, но ще ти звънна като дойда да ме посрещнеш? Извинете за невежеството, но това някъде около Аспаруховия мост ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От центъра на Варна - посока кв. Аспарухово (минава се по моста). Не се притеснявай Слави, знаеш че съм на линия! Само звънни и идвам да те посрещна. С 1.8 бегачката ли ще си? :icon_blush:

 

П.С. Абе момчета зимен сън ли спите още?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От центъра на Варна - посока кв. Аспарухово (минава се по моста). Не се притеснявай Слави, знаеш че съм на линия! Само звънни и идвам да те посрещна. С 1.8 бегачката ли ще си? :icon_blush:

 

П.С. Абе момчета зимен сън ли спите още?!

 

Надписа 1.8 го свалих от бегачката, че хората стават разногледи като видят какви чудеса прави един 1.8 двигател :drag: :plane: :first: :hysterical:

Ще дойда с Паджерото, защото имам да взимам багаж от Варна, но ти знаеш това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е той и галанта не е никак малак, затова питах :) Но за нашите улици паджерото е по-добрия вариант :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше в 8.00 за сутрешно кафе,щях и аз да дойда :) За съжаление ще тръгвам преди обяд.Отивам да разходя Игъла на извънградско,че да му продухам ауспуха.Затъкна се от градско каране. :D Приятно изкарване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги аз сам нов тука. харесва ми идеята амам много далечко ми идва правят ли се такива събирания някаде по близко до пловдив?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги аз сам нов тука. харесва ми идеята амам много далечко ми идва правят ли се такива събирания някаде по близко до пловдив?

Добре дошъл!Еми...поразгледай малко подфорума за срещи преди да питаш.Има си цяла тема за Пловдив :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...