Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

Бях на дегустация на една мускатова, та реших поне като немога да карам,поне да попиша ама в първия момент .....нъц.Бре ,викам си тук са сложили защита за нетрезви, но явно не съм бил достатъчно :icon_drunk: щом успях да я пробия. :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ха, явно съм прихванал нещо от Тошко :icon_blush: . Сега се опитвах да пиша в една тема и ми даваше същата грешка "the page can not to be displayed" :icon_doh: , но пък иначе мога да пиша отговори в други теми :icon_hmm: . Не знам какво става :icon_blush:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че е след инсталирането на тези последните екстри за типа на форума и опцията за изпращането по майл и абониране.Преди не ми се е случвало подобно нещо.А в последните като вляза и после се загубват,дори и да не променям нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че е след инсталирането на тези последните екстри за типа на форума и опцията за изпращането по майл и абониране.Преди не ми се е случвало подобно нещо.А в последните като вляза и после се загубват,дори и да не променям нещо.

Ами не съм забелязал от кога е, но е много неприятно:icon_blush: . В някои теми мога да пиша, а в други не. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв плроблем, но аз лично сега нямам време и не мога да видя, ако Светлъо може ще е добре, но проблема е че и той е много заангажиран иии........ :icon_crying: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • Admin

Почвам да трия всичко на маймуница!

Няма да редактирам нито едно мнение от днес нататък.

Който прочел правилата - прочел!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Напълно съм съгласен. Шамара учи по-добре от конското (зависи и от човека де :) ). Ако някой иска да пише тук сам ще се сети какво е сгрешил ако му е изтрито мнението. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почвам да трия всичко на маймуница!

Няма да редактирам нито едно мнение от днес нататък.

Който прочел правилата - прочел!

 

Правилно! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 месец ...

Значи напоследък се замислих за следното. Дали няма начин да се направи следното:

 

Напр. на всеки от нас му се случва да не може да следи форума ежедневно и да чете постовете и когато влезне напр. след 1-2 дни и има натрупани еди колко си мнения. И когато отидеш на съответната тема и цъкнеш на последното написано мнение и то автоматично те изпраща там. Но ако например има написани повече от 1 мнение и се налага да скролираш до последното което си прочел, за да хванеш връзката на темата. И ако са се натрупали повечко теми или пък ако не си могъл да влизаш във форума 1 седмица и после всичко ти свети в червено, т.е. нови постове.

Та мисълта ми дали може да се направи, като влезнеш във форума след определен период на заетост и цъкнеш на "последно мнение", някакси да се е запомнило кое е последно което си прочел и да те изпраща там, а да не се налага да скролираш?

 

Надявам се да съм останал разбран.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има едно много важно копче за целта. Казва се Асистент :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Сетих се за още един бутон. Активни теми днес.

Намира се най-отдолу в основния форум. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за още един бутон. Активни теми днес.

Намира се най-отдолу в основния форум. :)

Ок, мерси Светльо, сега ще се ориентирам в бутоните, кой ще ми върши работа.

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Има някакъв проблем с кукитата ми се струва.

Логвам се всеки ден и всеки път ми иска парола и юзър, а уж маркирам отметката "Запомние ме".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами изчисти си кукисите от своя компютър и готово. Аз го отварям от две места и нямам проблем. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има го горе във форума в дясно. Пише Кирилица OFF и съответно си сменяш бутона, като кликваш точно върху него на BDS или PHO. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема и аз го имах във Firefox. Идваше от там че адреса е http://www.mitsubishibg.com/forum/ а в мениджъра на пароли го запомня като домейна само. Направих си да ми отваря http://www.mitsubishibg.com/ и кликам веднъж на линка към форума и го помни. Иначе трябваше да кликаш на вход и после на влез. Предлагам на админа да направи subdomain http://forum.mitsubishibg.com който да редиректва към http://www.mitsubishibg.com/forum/. Мениджъра за пароли може да помне subdomains, но не и активни директории. Надявам се съм бил полезен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

С Интернет Експлорер съм 7-ма версия и имам постоянен релоуд на страницата .. това нормално ли е ?

 

 

ЕДИТ: пу оправи се като пуснах мнение :) .. явно от тъпя Win ще да е ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да докладвам ена правописна грешка. Най-долу, където е RSS иконата и избора на скин и език, в полето за избор на език пише Изици :o

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Имам едно предложение - вместо сегашния чат, на който се показват разни "adult" линкове, да инсталирате този:

http://forums.dscripting.com/index.php?aut...mp;showfile=126

Съвместим е с версията на форума, това дефакто се води "Shoutbox", но си е много практично чатче;)

Действаща версия можете да видите на форума на unacs - българският сайт за субтитри.

 

Вярвам, че повечето хора ще се зарадват на този модул, който може да служи за по-небрежни писания като "добро утро" и прочие :icon_clap:

 

Какво мислите по въпроса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Съжалявам, че се оплаквам обаче нещо немога да прикача фаилове от компютъра си във мнението си! Използвал съм само 2-3mb от 500. Незнам защо е така, от вчера се мъча да пусна снимки на новата ми кола и немога и немога.

Изписва ми това:

Error Прикачването неуспешно. Свържете се с администратор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че се оплаквам обаче нещо немога да прикача фаилове от компютъра си във мнението си! Използвал съм само 2-3mb от 500. Незнам защо е така, от вчера се мъча да пусна снимки на новата ми кола и немога и немога.

Изписва ми това:

Error Прикачването неуспешно. Свържете се с администратор.

 

И аз имам същия проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен понякога ми прави проблем бутона за "Търсене" и "Вижте новите мнения", изпращаме на някаква страница със съобщение за грешка, ситуацията се оправя като се върна в главното меню на форума и тогава ползвам търсачката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
И аз имам същия проблем.

 

Пробвайте сега дали работи. :post:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...