Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Крисии, ти си засичана днес много пъти май :) И други хора са те видяли :P

Кой друг ме е видял?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за колегите :mitsu-smiley: фенове от Плевен, все пак аз се возя повече с комбито, отколкото със седана, че малко ми писна като спирам някъде я броня ожулена, я някой маневрира по слух.

Малка поправка да внеса - един от колегите ми в Тояга също се оборудва с Галант 93 - 97г., пак V6, но се подвизава с врачански номер в Плевен, пък и денем нямаме много време да се возим за наше съжаление.

Колеги, кой когото види да дава знак, пък най-хубавото е, че се множим все повече...

 

 

 

 

:icon_thumbup: Да разбирам ли, че ти караш онзи черен ненагледен красавец, който ми взе акъла на "Експо"то ???

:mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марин - на хладилника

Аз съм била.Местата,на които мога да бъда видяна са Хладилника,Младост,Дианабад,Центъра,Емил Марков,Лозенец и Симеоново.Както и свързващите ги булеварди и улици. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си решила да се криеш - купи си един голф, пък ако ще да е голф 8, никой няма да те види! Ама с този диамант - просто нямаш шанс да се скриеш, няма как! :icon_thumbup:

А и ние сме навякъде ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си решила да се криеш - купи си един голф, пък ако ще да е голф 8, никой няма да те види! Ама с този диамант - просто нямаш шанс да се скриеш, няма как! :icon_thumbup:

А и ние сме навякъде ;-)

Добре че не ми се налага,да се крия.Ако ми се наложи,ще си оставя колата пред нас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами да, всъщност те са два почти (джантите са различни :icon_n_king: ) еднакви с еднакви ноемра но единия е седана от изложението а другия е комби. И двата денем стоян пред фирмата освен ако не бръмча нанякъде с единия. Живот и здраве ще се споделя със всички следващия красавец но нека да дойде да не е предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами да, всъщност те са два почти (джантите са различни :icon_n_king: ) еднакви с еднакви ноемра но единия е седана от изложението а другия е комби. И двата денем стоян пред фирмата освен ако не бръмча нанякъде с единия. Живот и здраве ще се споделя със всички следващия красавец но нека да дойде да не е предварително

 

Колега извинявай, но почти нищо не разбрах от това което си написал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега какво неясно написах :icon_blush:

 

Имам два галанта. Единия е седан, другия е комби. И двата са черни, с еднакви номера, и са Avance изпълнение или както някой колеги казват шогунски.

Седана е рекламен автомобил на фирма Тояга - Плевен, където работя и е доста доработен откъм озвучаване и мултимедия.

Комбито ми е ежедневната кола и предимно нея карам.

 

Последното е, че чакам още един Галант, но ще пиша като дойде в Бг. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снощи към 18,15 си тръгвам от офиса. Нещо съм се настроил меланхолично, времето студено, цял ден нервни хора са се опитвали да ме извадят извън релси, сумрак... Паля колата и тръгвам по Московска. Задръстване. Както винаги. Селски тарикат с Ландовър паркира на Московска точно от лявата ми страна- там, където би трябвало да минават коли в обратната посока. Точно в тоя момент идва някаква синя кола отсреща, шофирана от симпатична девойка. Докато продължавам да си мисля за екзистенциализма на битието и предстоящите ми до края на вечерта битовизми, си казвам, че мацката е прецакана от тоя с джипа... Точно тогава двете коли синята и аз се изравнихме и спряхме прозорец до прозорец. Докато отвеяно продължавам да си мисля, виждам, че колата е мицу- поглеждам емблемата, номера, цвета, девойката и точно ми светна, че съм срещнал Светла и колите потеглиха. Точно толкова време остана да видя как тя оглежда предната ми броня с емблемата :icon_thumbup: и се усмихва досущ като Мона Лиза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех Роска ама със Стилян двамата сте големи оратори! Как само ви върви словото, чак забравих за работата и се захласнах!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, виждайки един Галант, паркиран пред хотел "Тримонциум", пренебрегнах всякакви културни обноски, с които трябва да се съобрази една дама!

Първо се зазяпах в Галанта,после зе зазяпах в номера, на който беше изписан клубът ни, после видях, че на шофьорското място седи мъж, нищо неподозиращ. За части от секундата реших, че гореописаните обноски могат да бъдат пренебрегнати и почуках най- нахално на прозореца. Поговорихме приятелски, но не разбрах с кой говоря. Може би човекът не можа да реагира на натрапеното ми присъствие! За което се извинявам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Егати ширпотребата са тия Мицубишита, да взема да продам моето и да купя нещо по-характерно...

 

Като гледам, и форумът стана ширпотреба...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Балчик от известно време засичам един сребрист еклипс 2г така доста добре запазен със софийска регистрация СА *333 НВ, някой да знае на кого е този красавец?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си решила да се криеш - купи си един голф, пък ако ще да е голф 8, никой няма да те види! Ама с този диамант - просто нямаш шанс да се скриеш, няма как! :icon_thumbup:

А и ние сме навякъде ;-)

Ние сме на всеки километър ........... до края на света!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, виждайки един Галант, паркиран пред хотел "Тримонциум", пренебрегнах всякакви културни обноски, с които трябва да се съобрази една дама!

Първо се зазяпах в Галанта,после зе зазяпах в номера, на който беше изписан клубът ни, после видях, че на шофьорското място седи мъж, нищо неподозиращ. За части от секундата реших, че гореописаните обноски могат да бъдат пренебрегнати и почуках най- нахално на прозореца. Поговорихме приятелски, но не разбрах с кой говоря. Може би човекът не можа да реагира на натрапеното ми присъствие! За което се извинявам!

Извинявай, че пропуснах да ти се представя, защото и аз бях не по-малко изненадан от теб. Всъщност вече знаеш кой съм :icon_thumbup: В никакъв случай нямаше натрапване от твоя страна, само изненадата ми беше голяма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, че пропуснах да ти се представя, защото и аз бях не по-малко изненадан от теб. Всъщност вече знаеш кой съм :icon_thumbup: В никакъв случай нямаше натрапване от твоя страна, само изненадата ми беше голяма.

По регистрационния номер се ориентирах. Надявам се един ден да докараш и

МОЯ Галант от Испания. :rolleyes: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже никой не познавам лично.. :( Не мога да казвам точно кой съм видяла.

Но тъй като непрекъснато виждам разни Лансерчета..Все пак взимам отношение по темата.Онзи ден на Дондуков, на Моста Чавдар на Сфетофара видях СТРАШЕН БЯЛ (ако не се лъжа)- ЕВОЛЮШЪН.Ама направо беше жесток! Номера беше СО ....

А днес или вчера, вече не помня видях пак там май - ЧЕРЕН ЕВОЛЮШЪН...

Абе много хубави тия коли, бе ,хора!

От БС ми обещаха, че в края на другата седмица или най късно в началото на по другата, и аз ще си карам моя Спортбек.Въпреки, че не виждам причина да е и по рано, като живот и здраве в понеделник подписвам договора с Алианц..Ама то РУсе, далече било..Вече една седмица чакаме да ми докарат бижуто от там!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, не се чуди! Не всички собственици на :mitsu-smiley: са в нашия клуб! Затова - да не се чудим ние - като го вземеш - задължително снимки!

Хайде, чакаме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По регистрационния номер се ориентирах. Надявам се един ден да докараш и

МОЯ Галант от Испания. :rolleyes: :mitsu-smiley:

Нямаш грижи, само кажи какъв го искаш и ще го имаш. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле, а аз днес колко колеги видях....като почна, то са DJ, Krisi, SJ, Сивушка, Mitsubishi, Dani MG....абе..още много време, ама няма да ми стигне батерията на лаптопа...Разконспирирани сте всичкиии :)

 

Забравих да кажа, че съм в Пампорово :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, виждайки един Галант, паркиран пред хотел "Тримонциум", пренебрегнах всякакви културни обноски, с които трябва да се съобрази една дама!

Първо се зазяпах в Галанта,после зе зазяпах в номера, на който беше изписан клубът ни, после видях, че на шофьорското място седи мъж, нищо неподозиращ. За части от секундата реших, че гореописаните обноски могат да бъдат пренебрегнати и почуках най- нахално на прозореца. Поговорихме приятелски, но не разбрах с кой говоря. Може би човекът не можа да реагира на натрапеното ми присъствие! За което се извинявам!

 

 

Май ти е навик да налиташ на Мицубишита........ :icon_bye: Преди година и половина направи същото и с мен. На паркинга на пощата до прелеза на Пещерско шосе........но понеже бяхме трима, първо учтиво попита на кои е колата и тогава започна с въпросите..... :good:

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би тук не е мястото, но jolly_roger днес беше засечен след Лютидол в посока София ;) Надявам се, не си хванал задръстването, че доста голяма колона имаше след теб....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засекох червения Ево 10. Светнах му и той светна. Някъв пичага беше, не е ли случайно от тука.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...