Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Днес видях уникален vr-4 в Пловдив с английски номера и табели, че се продава, някой има ли контакт, че беше в движение?

 

Колегата bonevsy си продаваше неговия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се разминах със сив Галант като моя точно на Микре само че в бързината не успях да видя номера :icon_crying: пресветнахме си и се поздравихме но кой беше колегата да си признае :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днеска в Пловдив в голямата търговия на Брезовско към 16 часа видях, червено Колтче с хасковска регистрация. Ако е съфорумец да се обади :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в Пловдив днеска се разминах с Мицку-близнак баш като моя до Братската могила. Присветнахме си и 2-мата като фенове на марката, нищо че карахме в 2 различни коловоза от сняг :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се засякох с един по-стар галант между двете колела на панаира и се поздравихме. Колегата беше малко учуден, ако някой се познае да сподели :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на околовръстния път в София един Галант ме настигна и застана до мен, с голяма радост и двамата се поздравихме с едно :icon_thumbup: докато карахме.

Видях че и жена му (не съм сигурен) на задната седалка беше радостна от поздрава и се смееше :)

 

Да си признае веднага кой е ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

... събота - 25.02 - автомагистрала Тракия - около 11 часа - бяла VR-4-ка качена на платформа пътуваше посока Пловдив (или Стамболииски :icon_dance:) ...

като го задминах му титнах два пъти и съответно получих отговор :icon_thumbup: ... я да си признае кой е ... макар че се досещам :P .... аз бях със сивия Галант - ВТ .... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга на Баумакс София се поздравих с един тъмен елеганс софийски, седанов...аз бях с аванс комби :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Нещо не се пише по темата..

Днес(или май вчера беше, пил съм в момента) видях в една червена Каризма(от преди фейслифта) на кръстовището пред старото Военно училище във В. Търново.

Ми те т'ва е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не се пише по темата..

Днес(или май вчера беше, пил съм в момента) видях в една червена Каризма(от преди фейслифта) на кръстовището пред старото Военно училище във В. Търново.

Ми те т'ва е.

 

Еми какво да се пише, всички са хванали автобуса :D :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми какво да се пише, всички са хванали автобуса :D :rofl:

 

Че кво лошо има, ако автобъсът е от наш'те.. http://butiktravel.eu/uploads/service_images/safir.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много харно вози. Пробвал съм го няколко пъти до София на времето...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска в района около поликлиниката в Казанлък се разминах на два пъти със един спейс със много мръсно предно стъкло. Не можах да видя кой го караше...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко видях червено ево спряло пред магазина на спирката на Военна болница в Пловидв. Имам съмнение, че е на JDM_Style.

Давам съвет да не спирате там дори и на аварийни, паяци минават редовно и вдигат и глобяват за спрелите там на булеварда. Вчера 3-4 коли бяха вдигнати и поне на още 7-8 написаха глоби.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес във Варна видях Галант комби, някой си е играл да го боядисва в черен мат :icon_clap:

На колега от форума ли е? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко видях червено ево спряло пред магазина на спирката на Военна болница в Пловидв. Имам съмнение, че е на JDM_Style.

Давам съвет да не спирате там дори и на аварийни, паяци минават редовно и вдигат и глобяват за спрелите там на булеварда. Вчера 3-4 коли бяха вдигнати и поне на още 7-8 написаха глоби.

 

Не съм аз има едно стоково из пловдив броди :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз има едно стоково из пловдив броди :D

 

Да, днес го видях пак.. навърта се тук около офиса. Предния му капак беше черен, твоя май си беше червен ако не се лъжа :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, днес го видях пак.. навърта се тук около офиса. Предния му капак беше черен, твоя май си беше червен ако не се лъжа :icon_hmm:

 

Беще с карбоново фолио но го махнах и си е червен :), а и съм с бели джанти вече :)

 

http://store.picbg.net/pubpic/9D/E2/ac0720e8659a9de2.JPG

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота на магистрала Тракия видях бял Галант, който мигна и пусна аварийни срещо мен. Някой от наще ли е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Бял еклипсе 2г кабрио :) Варна тука ли е неговия човек :D

 

И аз го издирвам човека с белия Спайдър 2г :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...