Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Днеска в Пловдив към 4 часа се засякохме с една синя Каризма, много лачена. Колегата свирна с клаксона и аз го поздравих. Да си прознава кой е :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 15:30 във Варна на кр-щето на бул. Цар Освободител и ул. Отец Паисий един дядо с червен Опел Аскона ми **** мамата от лявата страна на Еклипса :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На дъртаците трябва да се забрани да карат без проверка за бързина на реакцията, и аз имам наблюдения за старчета коитои едвам си стоят на краката ама карат кола, карат е силно казано де.

Мога да пожелая само скорошно оздравяване на ЕКЛИПС-о

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе много ли..

Достатъчно.

Дано да не е много одарена и да се направи по-бързо.

Не много: от предната до задната джанта.

На дъртаците трябва да се забрани да карат без проверка за бързина на реакцията, и аз имам наблюдения за старчета коитои едвам си стоят на краката ама карат кола, карат е силно казано де.

Мога да пожелая само скорошно оздравяване на ЕКЛИПС-о

Еклипса вече е в бокса.

Винаги съм харесвал JDM стила и се старая да го спазвам. Харесват ми фабричната визия на автомобилите. Харесвам тунинга, който не се вижда, а се усеща.

Принуждавам се да махна фабричните американски оранжеви габарити. Ще слагам "бели" крушки, ако ще и мигача да ми свети в "бяло". Писна ми на *** момчета. Всичките ми коли съм поддържал без да имат и драскотина - просто перфектни. И винаги се намерало някой да ме нагъне.

Писна ми честно. Опитвам се да намеря и грешка в себе си, но мамка му немога да летя. Зиме, лете карам на фарове... какво повече да му .......................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

EEE стига вече.... наистина трябва да направят нещо по въпроса с тези възрастни шофъори.Бързо да оправяш еклипса и дано не е кои знае какво поражение ,защото си е пари. И мен миналия ден един старец ме жулна с един голф , ама какво да му кажеш на този безпомощен човек ,много гадно а да не казвам миналата година заради такъв дядо как се блъснах с мотор.Но по темата днес мисля, видях доста колеги но немога да ги разпозная срам ме е да им пресфяткам защото може да не са от форума и незнам май е така като си нов...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях един Галант завартян и пътна помош го изкара от драките по пътя Златни - Варна много кофти.. :(

 

този ли? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/link.gif

 

Информацията е оскъдна а и как се е обърнал там... :icon_doh:??

Вероятно комбинация от висока скорост , хлъзгав път, летни гуми.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В петък, на път за софия зад мене имаше бял галант с жълти джанти с ловешка регистрация, това след Български извор в посока София. След с.Брестница, преди магистралата пък се разминах с шуменски галант светло син, шофера ми метна :icon_clap:

 

Хах, аз съм шуменският син Галант :) Редовно поздравявам, но напоследък ми се случва да ме гледат все едно съм ненормален :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера намерих на предното стъкло на колата визитка на Fan CLun Mitsubishi BUlgaria. Който и да е бил му благодаря много. : )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера намерих на предното стъкло на колата визитка на Fan CLun Mitsubishi BUlgaria. Който и да е бил му благодаря много. : )

 

Моля :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин карах известно време зад един галант с номер 3411, присветках му да го поздравя, но задното стъкло му беше леко запотено и не знам дали видя :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин към 09:20 е станало нещо доста страшно и пиша тука щото, който го е направил искам да си каже, че иначе ще си е*е майката, ся ще ви кажа за какво става въпрос. Сутринта в тунела Люлин-ския по посока към центъра некъв малоумен идиот със Паджеро, Outlander или нещо голямо е било, ASX ли не се знае, е засякъл A-Class-ата на на Ева и тя се е завъртяла на 360 градуса в тунела и е полетяла към стената на тунела, добре че не се е ударила, защото малоумника без да дава мигач е завил от крайно дясна лента в крайно лява и така я е засякъл, че тя се е извъртяла и добре че нито една кола не е имало зад нея да стане зверската катастрофа и да има жертви, ся ще кажете, нали всичко е точно.... е да ама НЕ, щото имам съмнения че Евчето е бременна и това нещо ако й повлияе стресово и стане нещо по сложно, заклевам се тука във форума че ще го намеря тоя п***рас нещастен и ще го кастрирам. То че никой няма да си каже няма, само за повече улеснение, ще уточня че к****енцето гадно е завило на ляво на кръстовището, на метро станция Вардар! Моля ви ако има някой който съвсем случайно е бил в тунела по това време да пише и да ми помогне да намеря тоя идиот.

 

П.П. Ева е стресирана и не помни нито номер на джипа нито модел нито дори дали е имало резервна гума на 5-тата врата, аз не случайно я питах, дали е обърнала внимание на това нещо, единственото нещо на което се надявам е да има камери за трафика в тунела и комай има такива които снимат извън тунела и като кажем точен час ще може да се види на записа джипа който излиза от тунела и завива на ляво на кръстовището на Вардар и след това и Ева как излиза с нейната кола и затова тоя пич току що изгоря http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mad.gif

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, докато изпълнявах ролята си на джудже и се грижех за подаръците под елхата, видях много гален Colt на паркинга на Jumbo в Повдив. Един лъскавичък с калъфи Mitsubishi на седалките и с "Българска граматика" на Пашов на задната седалка. Викам си този човек не може да не пише във форума на Mitsubishi, няма друг форум, в който толкова да се толерира грамотността в писането :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Тази сутрин към 09:20 е станало нещо доста страшно и пиша тука щото, който го е направил искам да си каже, че иначе ще си е*е майката, ся ще ви кажа за какво става въпрос. Сутринта в тунела Люлин-ския по посока към центъра некъв малоумен идиот със Паджеро, Outlander или нещо голямо е било, ASX ли не се знае, е засякъл A-Class-ата на на Ева и тя се е завъртяла на 360 градуса в тунела и е полетяла към стената на тунела, добре че не се е ударила, защото малоумника без да дава мигач е завил от крайно дясна лента в крайно лява и така я е засякъл, че тя се е извъртяла и добре че нито една кола не е имало зад нея да стане зверската катастрофа и да има жертви, ся ще кажете, нали всичко е точно.... е да ама НЕ, щото имам съмнения че Евчето е бременна и това нещо ако й повлияе стресово и стане нещо по сложно, заклевам се тука във форума че ще го намеря тоя п***рас нещастен и ще го кастрирам. То че никой няма да си каже няма, само за повече улеснение, ще уточня че к****енцето гадно е завило на ляво на кръстовището, на метро станция Вардар! Моля ви ако има някой който съвсем случайно е бил в тунела по това време да пише и да ми помогне да намеря тоя идиот.

 

П.П. Ева е стресирана и не помни нито номер на джипа нито модел нито дори дали е имало резервна гума на 5-тата врата, аз не случайно я питах, дали е обърнала внимание на това нещо, единственото нещо на което се надявам е да има камери за трафика в тунела и комай има такива които снимат извън тунела и като кажем точен час ще може да се види на записа джипа който излиза от тунела и завива на ляво на кръстовището на Вардар и след това и Ева как излиза с нейната кола и затова тоя пич току що изгоря http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mad.gif

 

Намери ли го кой е бил тоя калъф?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях Еклипс 3г син пред Свободния да си признае кой е този колега :)

 

Ейййй ако се окаже на Ректора смятай, че си избутал висшето... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз след последното ходене до София за малко да си тръгна с друг Галант :D

Спирам в една малка уличка в района на мотописта в София, тръгнам да се разхождам, връщам се, гледам Галанта тръгвам към него вече да го отключвам, но в последният момент се шашкам, като виждам че ми нямаше багажа в купето и тогава забелязвам че не е моя. :D Приличаха си като две капли вода, цвят, джанти и т.н. И разположенитео на спирането беше по сходен начин, само че бяха през една пресечка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

li4kata

 

Еее хванахте ме. Аз бях. Плащах един семестър :D

Доколкото съм забелязал обичаш да пазаруваш в Пикадили Център :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм забелязал обичаш да пазаруваш в Пикадили Център :icon_clap:

 

А случайно някой да ти е свирил от сив колт преди няколко дена? Че докато карах колта на жената се разминах с един сив спайдър и му свирнах :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даааа свирил ми е :)

Събота или неделя :)

Сори, че не върнах обаче клаксона не бачка всеки път :) нещо ми прави пинизи :) но не е болка за умиране :)

 

А сивия Спайдър беше ли с големите джанти ааа???? :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даааа свирил ми е :)

Събота или неделя :)

Сори, че не върнах обаче клаксона не бачка всеки път :) нещо ми прави пинизи :) но не е болка за умиране :)

 

А сивия Спайдър беше ли с големите джанти ааа???? :icon_dance:

 

Честно казано не видях джантите...беше през уикенда да, на цар Освободител. Прибирахме се с жената с нейния колт и докато си приказвахме видях сив еклипс с черен гюрук и бързо натиснах клаксона но не успях да видя нищо повече по колата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...