Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

mitko_had,

Колега не знам тези дни от тъмното ли, сънени ли сме.. но май ще направим традиция да се подминаваме и да се поздравяваме с аварийни :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Както и да е.Важното е поздрав да има... :icon_bye: :icon_bye: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъмен Габровски Еклипс 1г засечен във Варна /Аспарухово/ днес около 15:00ч.

 

Тва е на РистЮ еклипса :) В събота ще ни гостува на сбирката ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Великотърновски Колт номерата май бяха 3457 . Караше го някаква руса мацка около бензиностанция Устрем към 14:40 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъмен Габровски Еклипс 1г засечен във Варна /Аспарухово/ днес около 15:00ч.

 

Да ме беше спрял да се видим... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа хич не ми беше до срещи, защото минути преди това си сапунисах задната броня и теглих майни през целия път до нас , иначе Еклпса отдалече си види , много лачен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес оставих визитка на Еклипс 3Г с русенска регистрация тъмно зелен. Ако колегата се разпознае да пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа хич не ми беше до срещи, защото минути преди това си сапунисах задната броня и теглих майни през целия път до нас , иначе Еклпса отдалече си види , много лачен :)

 

БЛАГОДАРЯ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Днес на входа на София от към АМ Хемус видях много готин врачански галант...за жалост го бяха спряли куките. :icon_crying: Дано не е било нещо сериозно, защото то таз кола предразполага към големи прегрешения принципно :rulez:

Редактирано от naso
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях един Грандис във Свищов на светофарите към 1:30-2:00 . Беше със софийски номера :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Великотърновка каризма със номера 4640 към 10-11 по 3ти март ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Я да видим колегата с галант номер 0006 дали влиза във форума ? Днес видях че паркира в двора на моята работа. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин карах след един сив Галант комби ЕВ 5657 АР - от Дома на книгата до Шиваров мост, а вечерта ме настигна "на пъпа" на града и спря до мен на спирка Рачо ковача, ама там беше такова движение, че ....:icon_blush: Ако е колега от форума другият път да свирка - аз съм със зеленият Спейс вагон /ЕВ 78 19 АР/.

Редактирано от sturm44
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин карах след един сив Галант комби ЕВ 5657 АР - от Дома на книгата до Шиваров мост, а вечерта ме настигна "на пъпа" на града и спря до мен на спирка Рачо ковача, ама там беше такова движение, че ....:icon_blush: Ако е колега от форума другият път да свирка - аз съм със зеленият Спейс вагон /ЕВ 78 19 АР/.

Не е бре, Пламка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е бре, Пламка...

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Аз все не разбрал... :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Едно голямо мерси на колегата Vasil Sivkov-Noby, дето днес по обяд ме пропусна на пешеходната до "Георг", който тъкмо се беше включил в движението от паркинга на ХЕЙ-то.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Варненски Еклипс 1Г с номер В 6012 днес, 5-ти ноември, на ул. Македония, гр. Варна. Колега, недей паркира по тротоарите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък мен никой не ме вижда :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm:

 

А постоянно ходя и в София, и във Варна, и в Габрово...

 

Що така , бе хора :icon_blush: :icon_blush: :icon_tongue: :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък мен никой не ме вижда :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm:

 

А постоянно ходя и в София, и във Варна, и в Габрово...

 

Що така , бе хора :icon_blush: :icon_blush: :icon_tongue: :icon_tongue:

 

А бе виждаме те, ама последният път не ни "отрази" - разминахме се докато се готвеше да завиваш към сервиза. Другият път ще свиркам по-силно :plane:.

 

Между другото, в събота - 03-11-2012 г. в прохода на републиката около 11:05 настигнах червен Еклипс - ВТ 05 37 ВР - :rulez:. Изпреварих го и пуснах аварийки /зеления "Габровски" Спейс Вагон/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..настигнах червен Еклипс - ВТ 05 37 ВР - :rulez:. Изпреварих го и ..

 

 

Значи Еклипс-ът е бил спрял..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи Еклипс-ът е бил спрял..

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Точно и вярно! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Точно и вярно! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif


Абсолютно не беше спрял. Те така не бяха спрели тримата, които се гонеха към Габрово /пасат комби, волво s40 комби и отпред сеат ибиза/ - бягаха ми само на правите между Дряново и Габрово :drive:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...