Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Дядо Коледа подрани и ми донесе 4 броя Дънлоп УинтърСпорт номер 18" и веднага ги обух "летните" колелета :)

Качил съм снимки в "гаража"

 

Поздрави и Весели Празници :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дядо Коледа подрани и ми донесе 4 броя Дънлоп УинтърСпорт номер 18" и веднага ги обух "летните" колелета :)

Качил съм снимки в "гаража"

 

Поздрави и Весели Празници :mitsu-smiley:

 

18" зимни? оптимист :D И не ми ги бутай тия снимки в очите, ами вземи го докарай тоя еклипс един път да го видим...ние не хапем :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искате ли утре през деня да се съберем да пием по едно кафе предКоледно :)

0895645407

0888002478

Това са ми номерата :)

Редактирано от hondari
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 14:30 на изхода на Пловдив в посока Труд се разминах със сиво ФТО. Ако някой колега с ФТО е минавал от там по това време да си признае :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 14,30ч. дълъг Шогун пред х.Планинец ........ оставих визитка на клуба,ко се познае да мецне!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер малко след 19:00 се разминах със сив Eclipse 3G Spyder малко след Гранд Мол. Пресветнах ;) Ако е наякой колега да си признае.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 30-40 минути по пътя Калояново - Граф Игнатиев се засякох със сив Галант. Като дойде зад мен му присветках със стоповете за мъгла, след това той даде мигач, че ще свива към военните в графа и му присветках и с аварийните. Ако някой колега се познае, да каже :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия колт. (7028) Карах зад него до Екото.

Поздрави на Емо Димитров,ама не ме отрази , че бях със служебната кола!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Емо Димитров,ама не ме отрази , че бях със служебната кола!

 

Кога бре? Иначе аз днес ти видях колта на паркинга пред вас, ходих там да си платя данъците на колите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога бре? Иначе аз днес ти видях колта на паркинга пред вас, ходих там да си платя данъците на колите :)

Може ли да си ги платим вече?Тя моята кола вече не се кара много много.Приятелката ми ако отиде на работа и се върне и толкова.Яко бой по служебната!!! :)Ама си купих нови джанти (олекотени) за лятото ;).Теб те видях над старата газостанция разминахме се и ти свирнах ама не ме отрази.Служебната ми е от новите Фиести, тъмносиня с оранжеви звезди по предния капак.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да си ги платим вече?Тя моята кола вече не се кара много много.Приятелката ми ако отиде на работа и се върне и толкова.Яко бой по служебната!!! :)Ама си купих нови джанти (олекотени) за лятото ;).Теб те видях над старата газостанция разминахме се и ти свирнах ама не ме отрази.Служебната ми е от новите Фиести, тъмносиня с оранжеви звезди по предния капак.

 

За друг път ще знам...И вероятно не съм те отразил, защото не съм ти чул клаксона...иначе винаги реагирам ;)

Относно данъците, да може да се плащат но само на колите...на сградите от другия месец. Аз платих 130 лв. за двата колта и королата на майка ми :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За друг път ще знам...И вероятно не съм те отразил, защото не съм ти чул клаксона...иначе винаги реагирам ;)

Относно данъците, да може да се плащат но само на колите...на сградите от другия месец. Аз платих 130 лв. за двата колта и королата на майка ми :)

Утре ще плащам и аз! :)

 

PS.В Гаража има снимки!

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Варненци сте много наблюдателни. Браво на вас. :icon_clap:

Почти никой друг не пише тука :icon_hmm:

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush:

Поздрави на колегата със синия колт. (7028) Карах зад него до Екото.

 

6 точки е Еклипса колега, чукнах ти едни аварийни на светофара и после добре се наредихме в колонка с една Селика пред мен, тъкмо за Италиянското преследване, ама карай -следващият път :D

Редактирано от maroki
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мароки другия път не се закачай със служебното ми комби :)))

Не ме позна - черна Вектра Ц Комби със софийска регистрация :)

Колегата Готи и той се чуди кой му свири хахах :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хахаха Марто нещо не съм те отразил с тази Вектра :D ама другия път щи направя някой ластик хахахах

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

maroki Видх авариините веднага ;) И hondari чудех се кой ли свири :D Като се постоли трябва да се съберем Мицките :D задължително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях уникален vr-4 в Пловдив с английски номера и табели, че се продава, някой има ли контакт, че беше в движение?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...