Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги,

Тази сутрин към 6:12 на изхода на Труд се засякох с тъмен Галант комби, който се качваше на магистралата в посока София. Колегата намали и погледна към мен и предположих, че е човек от форума и му свирнах да го поздравя.

Така, че ако някой се познае в тази ранна среща да каже :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с галант комби с който се засякохме съботата на кръстовището до УНСС в Студ. град. :icon_thumbup:

Редактирано от CBeTHaX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Галанта 4595 , добра гонка напрайхме по обяд :icon_thumbup: :icon_rock:

 

 

4995 е номера,скоро мисля да правя разни неща с него,ако не го продам и взема нещо друго лесно за тунинг,сега поне спира с тези спирачки по-добре от фабричните!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неделя, в София, на Никола Мушанов, посока Овча Купел се разминах с един Colt Cz3 или Czt сив със затъмнени прозорци(да и предните странични)- много яко изглежда, дано не му правят ядове полицайчетата. Нямахме време да си присветнем защото той рейсваше в едната посока, аз в другата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта към 07:30 разминах червен, натокан Колт на околовръстното около вятърна мелница. Предполагам, че е на колегата Емо. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта към 07:30 разминах червен, натокан Колт на околовръстното около вятърна мелница. Предполагам, че е на колегата Емо. :)

http://colt.snimka.bg/automobiles/colt.243777 този ли е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да .............щях да забравя ...........днес към 11 седеше един плевенски Space Star .............мисля че беше тъмно син ..........след това го видях пак към 14 спрял до Фото Фокс и към 15 мина покрай стадиона и замина посока Вардим :) :rulez: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес около 13:30 по Сливница посока Люлин един червен колт 3та генерация с шибедах.. Отдалече го видях и не можах да видя номера, но ми се мернаха GTI-кови брони и спойлер.. Ако е някой колега от форума да свирка, или пък ако някой знае нещо за колата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се засякохме с колегата killer и се поздравихме. Така, че ако вчера не ме е познал, на следващата среща ще дължи 1 бира :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми е ден на късмет................ към 15:10 в болницата беше спрял светло сив Outlander 2 със номера ВТ0513ВС(беше към частта "Авис Медка" ...........беше много яка брюнетка ........... :rulez: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Редактирано от Traychev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти внимавай в картинката!

Че така, както смело коментираш де-коя брюнетка, къде, кога и с какъв автомобил е била някъде - като нищо можеш да хванеш тротоарна екзема - я от приятел, от съпруг или от някое интимно другарче на същата тази брюнетката....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Даа и за мен беше удоволствие да ти се обадя :rulez:, жалко че светна зелено иначе и прозореца щях да отворя, :)

да си поговорим

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта сива Каризма с регистрация EH 5820 на светофара на Hofheim,Germania? :icon_bye:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес 14:15 малко под СОУ"Цв.Радославов" седеше великотърновска червена каризма с номера 8725ВМ ...........ако е някои колега да свирка ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Солунска и Асен кръстосахме пътища с колега с Галант, който ми махна :icon_bye:

Не го познавам визуално ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Черно ево 9, вчера към 12 вечерта на околомръсното на София, на Шела. Как изряза едно ауди направо ми напълни душата, а звука- безценно.... :nunjaku:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Враца има много галанти. Миналата седмица бях паркирал на центъра и се мотаех около колата. За няма и час минаха 5 броя, а един дори спря до моята кола по работа. Сигурно има над 50 такива коли във Враца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...