Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Откакто станах свидетел на два случая в различни градове пешеходци да вдигат краката след удар от автомобил, се замислям дали да пусна пешеходец, ако зад мен напира някой. Идентични случаи - кола спира да пропусне пешеходци и в другото платно някой минава с 40-50 км/ч. Респективно очилата на пешеходеца изхвръкнаха в неизвестна посока, а човекът се отлепи на близо 2 м. Заемам "отбранителна" и жертвоготовна позиция да не стане галанта хечбек, като спирам по средата на двете платна, за да не вземе някой да се изсули кат съсел от тръбЪ и да стане една ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав колега, и аз не малко съм попадал в такива ситуации, макар, че съм зад волана по-малко от година, :) и някои път се чудя и аз какво да правя като стане така, че даваш предимство на пешеходеца, пак ония в другата лента са се засилили .... Много кофти се получава, но на курса ме учиха като видя, че отзад има кола да не му давам предимство на човечеца...

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз почти всеки ден засичам един еклипс като моя варненски черен с емблемата на Митсубиши на страничното прозорче от страни. Но все е спрян и немога да вида колегата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях един червен колт 93-94г много "готин". В продължение на 15 мин карах след него. Пича си караше на свалени прозорци, лявата ръка почти се влачеше по асфалта . А навън беше 2-3 градуса :icon_doh: Отвътре се чуваше бум-бум. Абе турбо мега хипер гъзария :icon_clap:

 

Пича ако е от форума му пращам голеееми поздрави.

 

пп: щях да забравя: и да си гледа в огледалата. :icon_censored:

 

ппп: и да си пуска мигачите. :icon_n_bash:

 

пппп: или да си хвърли книжката най-добре. :argue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на светофара на МОЛ ВАРНА се засякохме с един тъмно зелен много красив Еклипс 2г с 17-ки. Колегата от форума ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ММ колега този Еклипс го знам от лятото много го заглеждам все го засичам под варна мола там кадето има сервизи може момчето там да работи, а лятото беще с бруталните 19ки джанти много го отваряха :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам говорите за еклипса на колегата georgyass.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам говорите за еклипса на колегата georgyass.

 

Същия :) Поздравявам го за добре изглеждащия автомобил :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, колегата, Hondari, не го спря този Еклипс.Днеска в Метро в 17.00 часа пак го засякохме!!!А кой е оставил визитка със нарисувана целувка на Колта?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, колегата, Hondari, не го спря този Еклипс.Днеска в Метро в 17.00 часа пак го засякохме!!!

 

Ами не го спирам, защото служебната е в сервиз, а имам доста работа за жалост. В момента немога да си позволя да изляза в отпуск :mad:

Редактирано от hondari
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах

Ами така ще е, докато не ми оправят служебната :(

 

Илиев другия път като ме видиш ми звънни :) 0888002478 Марто. Или ако отиваш към Метро ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах

Ами така ще е, докато не ми оправят служебната :(

 

Илиев другия път като ме видиш ми звънни :) 0888002478 Марто. Или ако отиваш към Метро ;)

Ехх много искам да се засека с Еклипс като моя или друг да поджиткаме :drive: :rulez: :) голям кеф ми е но нямам това удоволствие като карам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде бе, събота и неделя ще е яко времето :)

В горния пост съм си написал номера :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В петък, на път за софия зад мене имаше бял галант с жълти джанти с ловешка регистрация, това след Български извор в посока София. След с.Брестница, преди магистралата пък се разминах с шуменски галант светло син, шофера ми метна :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на Светофара на "Дом на камиона" се разминах с мой близнак и много клаксони :icon_thumbup: да си признае дали го има и тук :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брат незнам каде е това нещо "Дом на камиона" но аз неска карах доста и то по това време горе доло 5ч-6ч.. но клаксони не сам чул пак моята кола е като твоита само кадето не е спаидер... :) но ако сме се разминали с теб много ще ме е яд много искам да полафим с брат близнак :icon_rock: :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа, че колата с която се разминахме е 1:1 просто са еднакви :) абе близнаци :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е била кабрио, значи съм бил аз, не знам друг да има сив еклипс ? :) :rulez: :icon_blush: :icon_rock:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес карах пред един Галант преди малко.. с рег.номер 6601, да си признае кой е. Дори го поздравих с авариини, пък той никав го нямаше! :rulez: :icon_thumbup: :icon_thumbup: А след това видях 3000гт, червено, до район приморски. Да не сме комшии с него ? :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си признае на кой е Сив Еклипс 2г от Кайсиева Градина пред блок 227 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скатават се не-казват :D А аз видях един еклипс 2г черен до електрото беше спрян. А има още един пак г2 черен и то но турбиниран (400hp). Запознахме се с момчето на пикадили център но от давна не съм го мяркал :(

Редактирано от Gotti
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...