Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

:drag: чак пък злобно... просто мнооого ми се пречкаха тия бавни коли отпред :P ти ли беше зад мен ?

Да с една тоиота тарга

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи снощи в Китен до едно заведение мина сив еклипс 1г не го знам кой е , и днес сутринта мисля че видях DaNy SHaDy по пътя към Приморско там по завойте беше червен еклипс 1г с черен капак . DaNy SHaDy Признай си :P
Аз бях,признавам си без бой... :icon_blush: Защо не се обади?
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние бяхме в една А4ка в насрещното и нямаше как :) важното е че още един видях от клуба :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

днес колегата valboss ме разконспирира и се видяхме за малко :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: А кой кара бяло колтче cj0 с черна лента отдясно от край до край ?!

 

ПП: Аз съм с черното колтче, на което издирвания колега пресветна малко след кауфланд днес :)

Който и да е да ми драсне едно лично да го питам за лентата да направя и аз една да контрастираме той с черна аз с бяла лента, той с бяло зверче аз с черно :) :mitsu-smiley:

 

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Редактирано от Mitsubishi`Boy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Редовно в Ловеч и Троян засичам един колт черен с ловешка регистрация, не знам дали е от нашите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в Смолян има 3 галанта след 1997 поне аз съм засичал 2 сиви и 1 тъмно зелен тук ли са хората или не са регистрирани във форума.Много ми се ще да разгледам последния. А и няколко пъти идва и един Софийски галант комби син в6 и спира пред новата църква....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Има ли във форума хора от София от Манастирски ливади / Бъкстон (не знам кое е правилното, защото на различни места съм виждал да се използват и двете)? Имам предвид участъка между бул. "България", околовръстното, "Братя Бълстон" и "Тодор Каблешков".

 

Освен моя, съм виждал поне още 4 Галанта (и всичките на доста малка част от описания участък, та може и други да има) и една Каризма, но не знам дали са на хора от форума...

 

Има. Избягвам участъка на Борово, заради големите задръствания и се качвам на околовръстното. Много обичам да влизам в детелината с мръсна газ

Редактирано от rising_sun
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес по пътя за с.Званичево обл.Пазарджик видях един пловдивски галант комби, беше спрял пред една морга,точно на пътя. Ако човека е от форума да си признава :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях едно Pajero " :mitsu-smiley: ПЪТНА ПОМОЩ :mitsu-smiley:" (така пишеше на предното стъкло) на моята улица, влачеше WV-то на кварталния "майстор" :tooth: :giggle:

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си признае ако е във форума зеления галант от Смолян дизел см2936 нещо такова... често го засичам и искам да го разгледам.... :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Издирва се зелен еклипс 1г С 0059 или нещо такова ... в петък 31 юли на входа на Бургас е показал как НЕ трябва да се кара и мисля че се нуждае от малко съвети. (къде с бой къде без)

 

При този натоварен трафик, жега и катастрофи (да не се случва на никой) с малумното си каране се опитвал да изхвърли бус от пътя!!! Държа да отбележа, че е било съзнателно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е приятно да караш зад красивия Галант на DJ_Tumbi :drag: :first: Преди 2 дни карах зад него покрай Южния парк, а днес го настигнах по магистралата за Пловдив, добре е че си спазваше ограниченията, а аз пак се бях разбързала както винаги... :bej: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е приятно да караш зад красивия Галант на DJ_Tumbi :drag: :first: Преди 2 дни карах зад него покрай Южния парк, а днес го настигнах по магистралата за Пловдив, добре е че си спазваше ограниченията, а аз пак се бях разбързала както винаги... :bej: :icon_blush:
Какво говориш ? Ограничения - нищо подобно... Той просто толкова си върви неговият Галант- на газ... :lol: :D :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво говориш ? Ограничения - нищо подобно... Той просто толкова си върви неговият Галант- на газ... :lol: :D :lol:
еййй че си на всяка манджа мерудия... :icon_wwf:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 21:00 с един колега си направихме малка гонка из пернишките улици, аз накрая му мигнах с дългите, но незнам дали ме видя...

 

П.С. Мисля, че имаше лепенка на клуба - бързо да си признава кой е :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 21:00 с един колега си направихме малка гонка из пернишките улици, аз накрая му мигнах с дългите, но незнам дали ме видя...

 

П.С. Мисля, че имаше лепенка на клуба - бързо да си признава кой е :)

Признавам без бой, аз бях ама късно видях че има друго мицу зад мене, чак когато присветна се загледах, че бързах малко да хода при брадчеда!!! Трябваше по раничко да удариш едни дълги можеше да удариме по бира!!! Поздрави!!! :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Признавам без бой, аз бях ама късно видях че има друго мицу зад мене, чак когато присветна се загледах, че бързах малко да хода при брадчеда!!! Трябваше по раничко да удариш едни дълги можеше да удариме по бира!!! Поздрави!!! :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Нищо следващия път ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

вчвра се разминахме с bate_pleven на тунела в Ловеч :P

Видях те, но беше много бързо разминаване и нямахме време да реагираме за нищо.

 

П.П.Имах неблагоразумието да отидем на с.Орешака(имало панаир, разбираш ли). Отсечката Троян до Орешака която е около 10 км. я взех за отрицателно време от 2(два)часа-ужас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам знам, аз оттам се връщах... ние отидохме навреме около 10ч и нямаше такъв трафик и навалица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...