Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

  • преди 4 седмици ...

В Радиал /на моста Чавдар/ се ходи само ако спукаш гума и то пред самия сервиз и нямаш резервна :D . Работят с кожа на клиента. По-точно цените са им нормални, но като отидеш при тях винаги излиза, че от твоите джанти по-криви няма в София. Ако си купиш гуми от тях е друга бира, но за всеки баланс нови гумииии .....

Редактирано от miro253
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте,

Честито Рождество Христово и весело посрещане на Новогодишните празници!

 

Искам да пожелая на всички потребители на форума много здраве и успехи през новата година. По-малко нерви и повече усмивки.

 

В Радиал /на моста Чавдар/ се ходи само ако спукаш гума и то пред самия сервиз и нямаш резервна . Работят с кожа на клиента. По-точно цените са им нормални, но като отидеш при тях винаги излиза, че от твоите джанти по-криви няма в София. Ако си купиш гуми от тях е друга бира, но за всеки баланс нови гумииии .....

 

Колеги, тука не мога да разбера нищо от този пост. Хем цените са нормални - хем не са.

Казваме че са криви джантите и какво става - не се разбира? Сигурно разпъваме на кръст клиента, ако не ги изправи!!!! :huh:

И последното е абсолютна безсмислица - та няма да коментирам.

 

Искам да заключа, че хората(всички ние) като клиенти не знаем какво искаме. Т.С. отивате някъде да ви извършат определена услуга и се оказва, че изникват допълнителни(препоръчителни) манипулации, които могат да се извършат или не.

Вие какво правите?

 

1.Питате дали са належащи и ще има ли някакви последици ако не ги направите?

2.С колко ще се оскъпи?

3.Нищо не правите, но за сметка на това се пулите на сметка накрая.

 

?!?!?!?....

 

Помислете!

 

 

 

Разберете, че това са вашите коли и вашите пари. Ако искате карайте без гуми, без масло, с криви джанти - ваш проблем.

 

Ние трябва да си свършим работата както трябва, ако на Вас не ви харесва това - ОК.

Ние НЕ искаме да продаваме на всяка цена и НЕ искаме да извършваме услуги непременно. За такива цели има други сервизи.

 

А дали е паднало мнението за нас, не се притеснявайте, защото ние вървим напред и се развиваме.

 

Благодаря за вниманието и нека силата да бъде с Вас!

 

 

О.Милков

"Радиал" ООД

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

Днес бях на Радиал Шипченски проход и закупих 4 нови гуми Toyo за мицката. В момента имат 10% отстъпка за абсолютно всички модели гуми които предлагат, така че не правят допълнителна отстъпка задето сме от клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ето и най-отрезвяващата за производителите оценка. Тази на потребителите. http://www.tirestest.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

...........

Благодаря за вниманието и нека силата да бъде с Вас!

 

 

О.Милков

"Радиал" ООД

 

Орлине, благодаря за отстъпката за Членове на клуба и за прекрасните гуми Toyo купени от вас днес!

Както и за перфектното обслужване! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте,

Съжалявам за късното включване, но искам да Ви съобщя, че отстъпката за членовете на клуба е 15%.

За хората от провинцията искам да кажа, че онлайн магазинът в страницата ни работи.

РадиалООД

Моля звънете на телефоните изписани в сайта ни.

 

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря Орлине, утре ще се възползвам от отстъпката! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря лично на Орлин Милков за професионалното и любезно обслужване, прекрасните японски пресни гуми и перфектни цени. :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Здравейте,

Искам да Ви представя новият зимен модел на марката "TOYO":

Observe GSI5

Той ще съчетава силните страни на "studless" гумата, а именно невероятното сцепление на лед и уникалното загребване на сняг и от друга страна подобреното поведение на мокра и кишава настилка.

Този модел ще допълни някои нови размери. Разбира се ще останат актуални и досегашните модели S942, S953, Garit G4, Tranpath S1 & Opencountry W/T.

За повече информация се обаждайте в магазинът ни под моста "Чавдар" или на мобилния.

Цените ще излезнат след 10.09. Ще бъдат публикувани и в нашият сайт.

 

 

Поздрави,

О.Милков

 

P.S.

прекрасните японски пресни гуми

Благодаря за положителната оценка, но държа да вметна, че гумите не са нетраен продукт!!! За справка четете в страниците на производителите на автомобилни гуми!!! Не си предавайте от уста на уста митове и легенди!!! Не измисляте нов вид продукт, който ако не е "пресен" ще доведе до нещо си. По-добре се запознайте с устройството на авт.гума и после всичко останало. Ако не ви се чете питайте специалист. Е, все пак да не е местния гумаджия в местния гараж. Вярвайте ми, той не знае що е то гума и има ли почва тя у нас.

Аз карам с гуми Тойо произведени 2004г. Зимни и летни.

 

Още веднъж се извинявам, ако съм Ви досадил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И според Вас, г-н Милков, колко години е живота на една гума?! Аз не бих карал с гума, лежала на склад повече от 3-4 години максимум и това за лятна...зимните максимум на година. Също да вметна, че имам повече доверие на гаражния си гумаджия, който от поколения се занимава с това, а не на големите магазини за автомобилни гуми, в които работят хора които късат шпилки, изтърват коли от крикове и пр. и пр. защото са там за една заплата и чакат само да им мине работното време... Не се заяждам, просто си казвам мнението.

 

http://www.youtube.com/watch?v=YdgkCezxP0c&feature=related

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да Ви представя новият зимен модел на марката "TOYO":

Observe GSI5

Той ще съчетава силните страни на "studless" гумата, а именно невероятното сцепление на лед и уникалното загребване на сняг и от друга страна подобреното поведение на мокра и кишава настилка.

Този модел ще допълни някои нови размери. Разбира се ще останат актуални и досегашните модели S942, S953, Garit G4, Tranpath S1 & Opencountry W/T.

За повече информация се обаждайте в магазинът ни под моста "Чавдар" или на мобилния.

Цените ще излезнат след 10.09. Ще бъдат публикувани и в нашият сайт.

 

 

Поздрави,

О.Милков

 

P.S.

 

Благодаря за положителната оценка, но държа да вметна, че гумите не са нетраен продукт!!! За справка четете в страниците на производителите на автомобилни гуми!!! Не си предавайте от уста на уста митове и легенди!!! Не измисляте нов вид продукт, който ако не е "пресен" ще доведе до нещо си. По-добре се запознайте с устройството на авт.гума и после всичко останало. Ако не ви се чете питайте специалист. Е, все пак да не е местния гумаджия в местния гараж. Вярвайте ми, той не знае що е то гума и има ли почва тя у нас.

Аз карам с гуми Тойо произведени 2004г. Зимни и летни.

 

Още веднъж се извинявам, ако съм Ви досадил.

 

Колега,ти май гледаш на всяка цена да си продадеш гумите,а? На мен,ако се опитваш да ми продадеш стари гуми,само ще те изгледам пренебрежително и ще си тръгна,като кажа на всичките си приятели,да не стъпват в твоя магазин. Специалистите от години доказват,че старите гуми са много опасни и че летни гуми над 6 години не трябва да се карат. Ти какво ще кажеш по въпроса,сигурно че в кризата може да се кара със стари гуми,няма проблеми.:icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря за положителната оценка, но държа да вметна, че гумите не са нетраен продукт!!! За справка четете в страниците на производителите на автомобилни гуми!!! Не си предавайте от уста на уста митове и легенди!!! Не измисляте нов вид продукт, който ако не е "пресен" ще доведе до нещо си. По-добре се запознайте с устройството на авт.гума и после всичко останало. Ако не ви се чете питайте специалист. Е, все пак да не е местния гумаджия в местния гараж. Вярвайте ми, той не знае що е то гума и има ли почва тя у нас.

Аз карам с гуми Тойо произведени 2004г. Зимни и летни.

 

Още веднъж се извинявам, ако съм Ви досадил.

 

Това ако бе написано от някой продавач на домати от женският пазар щях да му кажа , че това няма нищо общо с неговата сфера и ще трябва да се образова още малко преди да направи каквито и да било заключения относно автомобилни гуми . В случаят обаче това го пише човек най - вероятно инженер представляващ една от най - големи вериги за гуми .

Това е толкова жалко , че всякакъв коментар е излишен ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ако бе написано от някой продавач на домати от женският пазар щях да му кажа , че това няма нищо общо с неговата сфера и ще трябва да се образова още малко преди да направи каквито и да било заключения относно автомобилни гуми . В случаят обаче това го пише човек най - вероятно инженер представляващ една от най - големи вериги за гуми .

Това е толкова жалко , че всякакъв коментар е излишен ....

 

... и после се чудят защо ходим до местния гараж :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

То вече си е сезона на зимните гуми, но да питам ако някои има опит с гуми TOYO от страна на изгряващото слънце да сподели мнение.

По конкретно модела TOYO CF1 http://www.toyotires.bg/tire/pattern/proxes-cf1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То вече си е сезона на зимните гуми, но да питам ако някои има опит с гуми TOYO от страна на изгряващото слънце да сподели мнение.

По конкретно модела TOYO CF1 http://www.toyotires.bg/tire/pattern/proxes-cf1

Супер тиха и хубава гума, карал съм на единия от галантите ми .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тойото е в пъти по добро от Yokohama A539, които ги водят от същият клас. :drive:

 

Единствено на мокро не се представят особено добре.

Редактирано от kris_kn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тойото е в пъти по добро от Yokohama A539, които ги водят от същият клас. :drive:

 

Единствено на мокро не се представят особено добре.

Явно зависи на какъв автомобил е , при мен беше на 6 и на сухо и на мокро, но най силно впечатление ми направи тишината .Единственото лошо нещо е ,че се износва по-бързичко :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше на 6 до третата година.

След това се появиха малки пукнатини по гумата. По мнение на колеги, причината е била каране с малко налягане, но аз не знам на какво се дължи.

Ето какви пукнатини имаше по гумата

http://sunnyboy115.snimka.bg/automobiles/avto.363384.19427149.big

 

Редакция: До последно бях много доволен от гумите. :)

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То вече си е сезона на зимните гуми, но да питам ако някои има опит с гуми TOYO от страна на изгряващото слънце да сподели мнение.

По конкретно модела TOYO CF1 http://www.toyotires.bg/tire/pattern/proxes-cf1

 

Тази гума не е ли лятна шарка??Зима иде.

Редактирано от m_16v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами летни са. Колегата бъзика ли се или кара оттатък земното кълбо ?!? Спасява го това "но" след запетаята. :)

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и аз мисля, да си купя сега други летни гуми, стига да попадна на подходящата оферта - след като свърши сезона гумите обикновено са на "промоция". Иначе за модела, до колкото съм проучвал, гумата лесно се поврежда - получават се лесно балони и т.н., при нископрофилните версии. И модела не е много нов - трябва да се гледа DOT-а при покупката, нищо че са летни.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих Toyo Proxes CF1 но, по DOT бяха от началото на 2009г. на същата цена видях намерих в Интернет и други два модела

 

 

Toyo Proxes 4 http://www.toyotires.bg/tire/pattern/proxes-4 Продава се за лятно, но има обозначение M+S :icon_hmm:

TOYO PROXES T1 R http://www.toyotires.bg/tire/pattern/proxes-t1-r

Тези според Toyo се класифицират като спортни гуми http://www.toyotires.eu/tire/category/sports-tires

 

Коментар ако може за T1 R че по ми допадат http://www.camskill.co.uk/m53b0s99p1667/Toyo_Tyres_Car_Toyo_T1R_Proxes_Toyo_T1_R_-_195_50_R15_82V_TL_ Тук цената е супер привлекателна, но за мен е рисковано да дам пари а гуми може и да не видя :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Темата е прочистена.

Моля да се пише по технически характеристики на гумите и всичко свързано с това, а не да има спорове и догадки.

 

Между другото отново благодаря на Орлин Милков за пресните японски гуми с отстъпка за Членове на клуба и доброто обслужване. :icon_thumbup:

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...