Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Новото Toyo още пътува от Япония, казаха че до края на тази седмица ще пристигне - за по-сигурно пробвайте направо другата :)

Звънете на телефоните за информация, да не се разкарвате излишно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе забих им едно запитване по мейла да кажат от кои марки и модели има с този размер и съответно цените, да не водим безкрайни разговори и да объркаме нещо, но не са ми отговорили още. Пък и аз не бързам много-много, че няма паре сега, само да си направя сметката и да се подготвям....

И аз гледах в нета Тойо 350, но не открих ценички... явно още не са дошли "новата колекция"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе забих им едно запитване по мейла да кажат от кои марки и модели има с този размер и съответно цените, да не водим безкрайни разговори и да объркаме нещо, но не са ми отговорили още. Пък и аз не бързам много-много, че няма паре сега, само да си направя сметката и да се подготвям....

И аз гледах в нета Тойо 350, но не открих ценички... явно още не са дошли "новата колекция"

 

И аз първо ги питах на пощата, отговориха ми за 1 ден. Не знам кой размер са твоите гуми, но за ориентация:

TOYO 350 - 175/70/13 82 T - 72лв с ДДС

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще трябва да търся 2 гуми, че едните са ми доста зле от към сцепление. Ще гледам за TOYO Proxes CF1 205/60/15 91V - ако някой има малко инфо за цена нека сподели :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами колеги за 195/60/15 (CF1)ми обявиха 136 лв. (без отстъпката) така че вашите ще са някой лев отгоре. Като сметнеш и отстъпката ми се струва изгодно :icon_dance:

Наистина още не са дошли гумите защото стачкували гърците, но ги чакат (уж) тая седмица, най-късно другата. Ще видим (първоначално ми казаха седмицата от 10.03. а то кое време стана :icon_hmm:

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз първо ги питах на пощата, отговориха ми за 1 ден. Не знам кой размер са твоите гуми, но за ориентация:

TOYO 350 - 175/70/13 82 T - 72лв с ДДС

Аз пък чакам отговор вече 3 дни, а такъв няма... :icon_crying: Помолих ги просто да ми дадат марки, модели и цени за моя размер, за да не вися там маса време и да избирам, да ида подготвен.... Ми ще почакам... Пък в сайта им - ама нищо няма, само инфо за отделните магазини и сервизи, нещо, което си го знаем....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей това намерих! и ако важи още отстъпката - цената си е супер прилична!

http://911.bg/a2/offers.asp?p=3045972&...162&tm=1015

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей това намерих! и ако важи още отстъпката - цената си е супер прилична!

http://911.bg/a2/offers.asp?p=3045972&...162&tm=1015

 

Това трябва да е, за моите гуми цената съвпада!

Относно пощата - аз писах не до Радиал, а до Мд Инженеринг - виж началото на темата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей това намерих! и ако важи още отстъпката - цената си е супер прилична!

http://911.bg/a2/offers.asp?p=3045972&...162&tm=1015

 

Доколкото виждам това са нови оферти от днеска, явно доставката на гуми е станала или ще стане до няколко дена. Време е да обувам джапанките :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лятните галоши ги сложих още преди 2 седмици ;) че в тези жеги . Тези дни обаче за малко да съжелявам, но гледам вече се показа слънцето, снега избяга.

Роско, защо не си вземеш едни 15' джанти и гуми за тях, да знаеш по добре вози и изглежда. Аз лично за зимата исках да си взема джанти 14' ама жената каза не, та взех джанти 15' и гуми за тях. Абе жени :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги, някой от вас възползва ли се вече от новите оферти на Радиал и в действителност това ли са цените за Toyo- http://radial.911.bg/a2/firm.asp?id=4291, защото разбрах от едни колеги, че дори с отстъпката цената е била по висока. И друго, интерисува ме знаете ли къде в гр.Варна се намира търговски обект на Радиал. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да потвърдя, че цените от сайта са реалните.

Днеска си взех 4 гуми.

Според сайта има магазина във ВАРНА се намира в местност "Акчелар"

 

Ще ви разкажа още какво ми се случи днес в Радиал.

От мнения в форума бях останал с впечатлението, че когато купуваш 4 гуми ти правят отстъпка. Отидох си аз в Радиал, избрах си модел за :plane:. И след като си чаках на опашката разгледах фактурата и забелязах, че няма отстъпка. Върнах се на касата и ги питах защо няма отстъпка, нали взимам 4 гуми в края на краищата :huh:

Последва много кофти въпрос от тяхна страна - "Къде пише, че трябва да има отстъпка ?"

Последваха кратки обяснения и се наложи да се легитимирам и като член на Мицубиши фен клуба.

 

Останах много приятно изненадан след като анулираха издадената фактура и разпечатаха нова с намалени цени.

В заключение искам да изкажа благодарност за коректното отношение от страна на РАДИАЛ. :icon_clap: :icon_clap:

И незабравяйте винаги да питате за отстъпки и промоции преди да ви пуснат касовата бележка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лятните галоши ги сложих още преди 2 седмици ;) че в тези жеги . Тези дни обаче за малко да съжелявам, но гледам вече се показа слънцето, снега избяга.

Роско, защо не си вземеш едни 15' джанти и гуми за тях, да знаеш по добре вози и изглежда. Аз лично за зимата исках да си взема джанти 14' ама жената каза не, та взех джанти 15' и гуми за тях. Абе жени :) :) :)

Не знам как ще седи с 15'. Ама така съм изтънял, че и гуми още не съм купил какво остава за джанти.... Задача номер едно е масълцето другата седмица, пък после - ще видим, ама няма сега....

А що се отнася до жените и гумите - хич и не я питам, пък и да не мислиш, че ще разбере какви гуми са? Но със сигурност няма да ми даде да сваля летите, пък лети да купувам сега - съвсем няма да стане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да споделя, че миналия ден се сдобих с още 2 гуми "TOYO" 350. Така вече :mitsu-smiley: е обуто с 4 гуми от японската марка. Цената на която ги закупих е равна на цената от миналата година т.е. 72 лв. с ддс, така де японска машина с японски гуми трябва да е. :icon_thumbup: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди малко намерих този чифт в ибей ама много ниска ми се вижда цената :icon_blush:

http://cgi.ebay.co.uk/2x-195-60-15-195-60-...1QQcmdZViewItem

някой обувал ли си е колата с такива, има ли много лоши отзиви за тези гуми, аз карам умерено и не съм състезател

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди малко намерих този чифт в ибей ама много ниска ми се вижда цената :icon_blush:

http://cgi.ebay.co.uk/2x-195-60-15-195-60-...1QQcmdZViewItem

някой обувал ли си е колата с такива, има ли много лоши отзиви за тези гуми, аз карам умерено и не съм състезател

 

Ами чети до края де

 

p.s

 

*the tyre brand advertised in this auction are not toyos,they will be a good quality budget tyre in the names of federal,hero milanza,maxxis or any other brand depanding on the cureent stock status,if you wish you may email us or call us to confirm the brand before bidding

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

признавам че не изчетох цялата обява, иначе как само са я пуснали да се лъжат хората, ако стане стане

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами това едно на ръка, другото е аз тръгнах да чета обявата да търся за кой модел става дума и никъде не пишеше. Toyo имат доста различни модели, а ти питаш - някой да е ползвал такива, а какви? Никакъв смисъл няма да пускаш всяка обява без да си я проучил или поне да знаеш какво се продава. Ако знаеше модела можеше да намериш теми, където е обсъждан точно той...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

Прочетох доста добри отзиви за TOYO TIRES. :good:.Интересува ме обаче,дали някой знае къде

в Бургас има представителство и откъде там мога да закупя такива гуми :search: :thx:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Представителства на РАДИАЛ има в:

ПЛОВДИВ ул."Васил Левски"105

ПЛЕВЕН УЛ."Димитър Тотев"2

ТЪРГОВИЩЕ ул."Гладстон"1

ХАСКОВО търговски комплекс "Освобождение"

СТАРА ЗАГОРА ул."Васил Левски"31

ВАРНА местност "Акчелар"

РУСЕ бул."Липник" 62

МОНТАНА ул."Хаджи Димитър"1

 

Освен да звъннеш и да питаш дали доставят на някой от Бургас. Ето и телефоните:

"МД ИНЖЕНЕРИНГ" ООД

тел.: 02/ 943 43 81, 02/ 943 38 41, 02/ 943 44 24;

Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...