Премини към съдържание

Среща на изтребителите във Варна (3-та част)


Препоръчано мнение

Колеги мисля, че е време да направим ново събиране на самолетите :mitsu-smiley: в града ни. Аз и някой колеги от форума с малките изтребители (колт) се събираме няколко пъти на морска гара...Но ще се радваме на една по-мащабна и по-шарена с модели среща...Призовавам всички колеги (колт, каризма, аутлендър, л200, лансер, еклипс, галант, и т.н.), без значение от възрастта и пола, заповядайте на 11 май 2008, в 15:00 на Морска гара! Давам дата с аванс за да може хората които по рядко посещават форума да се уведомят ;) Ще се радвам да се видим...Очаквам отзивите ви ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Приведствам идеята !!! Няма да пропусна да дойда да видя братя по митсубишита :icon_n_gathering: Надявам се да видя представители от всички модели на любимата ни марка и да направим доста снимки!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При възможност, тоест ако не излезе нещо служебно, и аз съм там колеги.. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: Хайде колеги, очаквам повече активност!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, тази тема съм я пропуснал нещо. :huh:

Там съм естествено, че гледам много "диаманти" се навъдиха из Варна.

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата Емил ,но не знам дали ще успея доста съм зает но ако не забравя и съм свободен ,там съм.

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам да се запознаем колега ;) Искам да приканя и всички колеги от Балчик, Добрич и други близки градове да заповядат! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че и от Пловдив ще приемете гости, но аз ще съм във Варна от 1-ви до 6-ти Май. После за работните дни ще трябва да се прибирам :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че бихме приели от която и точка на БГ да е гости!!! Ще се радвам ако намериш начин да останеш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря на Emil за любезната му покана, темата вече беше основно разгледана и с удоволствие ще дойда, стига да съм в България, тъй като днес заминавам на ваканция. Ако съм тук - ще е главният ми ангажимент за деня :) Още веднъж благодаря за поканата .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Егати!!!! :icon_crying:

Аз съмна почивка тогава :icon_crying:

Следващият път ще дойда,от 1 седмица се сдобих с една Каризма и искам да се похваля на феновете на марката от Варна!!!

Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И все пак ние ще сме там и ще ви чакаме! Който има възможност е добре дошъл! А, ако имате познати които карат митцу - може да им кажете за съществуването на форума и предстоящото събитие! Поздрави! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Не е лошо като идея, ще се пробвам да намина, само да не се обърка нещо.Само неделя почивам ими е доста натоварено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...