Премини към съдържание

Среща на изтребителите във Варна (3-та част)


Препоръчано мнение

Браво, колеги.

Много готина срещичка :rulez:

Много и готини Каризми........., два чисто нови Лансера.......... и Колт-овете са много яки......

БРАВО!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Мерси колеги! И аз съм много доволен! Другия път се надявам на повече гости от близките градове! Lentqq другия път ще те чакам с твоя самолет ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колеги, много хубава среща сте направили, с много голям кеф гледах снимките :)

По-често трябва да има такива регионални срещи, за да се събираме и опознаваме. На много от колегите видях за първи път колите! Браво! :icon_clap:

Относно снимките във форума, има галерия "Гараж" там всеки потребител може да си направи албум пт свои снимки на автомобила и себе си! Така лесно ще можем да се oпознаем! Ето и линк към Гаража! :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги! И аз съм много доволен! Другия път се надявам на повече гости от близките градове! Lentqq другия път ще те чакам с твоя самолет ;)

Непременно човече :good: .А ако идваш към Бургас се обаждай :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да има пак скоро нещо такова, още ми е още дерт, че не можах да дойда... :icon_crying: иии даже синята каризма преди няколко дена я засякох на кръстовището на ОМВ Мир....тцтцтц

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да има пак скоро нещо такова, още ми е още дерт, че не можах да дойда... :icon_crying: иии даже синята каризма преди няколко дена я засякох на кръстовището на ОМВ Мир....тцтцтц

Ха, ето кое е бил с червената Каризма. ;)

Доста се загледахме на кръстовището :unsure: Аз после ти метнах за поздрав, но май не ме видя. Скоро пак ще направим :mitsu-smiley: :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Амчи кък! И аз доста хора с каризми видях тия дни...Махайте като се видим бе хора! Мен ще ме познаете по черните огънчета на предния капак ;)

Аз често поздравявам колеги и винаги им правя път, някой се чудят доста обаче! Скоро ще е срещата усещам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ето кое е бил с червената Каризма. ;)

Доста се загледахме на кръстовището :unsure: Аз после ти метнах за поздрав, но май не ме видя. Скоро пак ще направим :mitsu-smiley: :icon_n_gathering:

Ахаа...ти си бил значи... Позагледахме се, но не съм забелязал метването. :icon_n_dunno: Здраве да е, дано се запознаем скоро....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Колеги мисля, че е време да направим ново събиране на самолетите :mitsu-smiley: в града ни. Аз и някой колеги от форума с малките изтребители (колт) се събираме няколко пъти на морска гара...Но ще се радваме на една по-мащабна и по-шарена с модели среща...Призовавам всички колеги (колт, каризма, аутлендър, л200, лансер, еклипс, галант, и т.н.), без значение от възрастта и пола, заповядайте на 11 май 2008, в 15:00 на Морска гара! Давам дата с аванс за да може хората които по рядко посещават форума да се уведомят ;) Ще се радвам да се видим...Очаквам отзивите ви ;)

Предния път не успях,този път ще се постарая повече,само да не ми мине котка пътя :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Самоче бъркаш темата колега! Ето тук сме --> http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=6259

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...