Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Новият Мitsubishi Lancer Evo X


Новият Мitsubishi Lancer Evo X  

283 гласа

  1. 1. ??????? ?? ?? ??????? ?? ???????

    • ??????? - 6
      213
    • ????? ????? - 5
      53
    • ????? - 4
      15
    • ????????????? - 3
      2
    • ????? - 2
      0


Препоръчано мнение

Предницата е уникална, обаче отзад леко ми прилича на алфа ромео не знам точно кой номер беше. Относно прототипа направо нямам думи :first:

Имаш предвид това:

 

http://images.paultan.org/images/Alfa_159_Lancer_Twins.jpg

 

Алфата е 159 ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам предна и задна лява гума е с еднакъв протектор( дясната страна е обута с друга шарка).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, видях колата на живо, седнах вътре, огледах я поне 30 минути...

 

Изглежда висока и тясна, това характеризира коли нисък клас - Сеат, Дачия, и т.н. са именно тесни и високи.

 

Не казвам че Лансера е нисък клас, нищо подобно! Но трябваше да е по-широк с 20см от чисто оптически съображения. Не внушава стабилност!

 

Според мен колата си отговаря на класа - това е Лансер, кола от долния край на средния клас! Не очаквайте от кокошка да бъде орел!

 

Алфата отзад е многократно по-добра макар и с уж еднакви форми защото е по-разтеглена по Х координатата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Колеги, видях колата на живо, седнах вътре, огледах я поне 30 минути...

 

Изглежда висока и тясна, това характеризира коли нисък клас - Сеат, Дачия, и т.н. са именно тесни и високи.

 

Не казвам че Лансера е нисък клас, нищо подобно! Но трябваше да е по-широк с 20см от чисто оптически съображения. Не внушава стабилност!

 

Според мен колата си отговаря на класа - това е Лансер, кола от долния край на средния клас! Не очаквайте от кокошка да бъде орел!

 

Алфата отзад е многократно по-добра макар и с уж еднакви форми защото е по-разтеглена по Х координатата.

 

Не съм съгласен, без значение дали "внушава стабилност" - автомобила е изключително стабилен, бърз, сигурен и доставя максимално удоволствие от шофирането - това за което е създаден. Наистина може би е трябвало да запазят външния вид на концепт-а.. но за съжаление не ние казваме кое как да е.

П.С. Ти би ли си избрал Алфата пред Евото?:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

aga - Бате как можеш да сравниш Лансер-а с Дачиа и то Ево-то... не нормалния Лансер, какъв фен на :mitsu-smiley: си ти... 1-во колата изобщо не е тясна... а за висока... хаха незнам с какво я сравняваш, според мен тънеш в огромна заблуда. Още не съм видял Ево-то на живо, но съм сигурен че е по-добре от нормалния Лансер който изглежа и седи доста по-добре от конкуренцията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да е висока една кола , вместо да си удряш главата в тавана / както ми се е случвало в Е33 хетчбек /

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда висока и тясна, това характеризира коли нисък клас - Сеат, Дачия, и т.н. са именно тесни и високи.

Изглежда си малко прав. По-висока е от серийната кола...

 

http://www.nihoncar.com/en/news_pics/492/news.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е абсурдно да направят 2 изцяло различни купета... заради 1 сантиметър. А и тази каринка едвали е най-точния начин за сравнение... в крайна сметка ако събереш долния край на сенките... ще се изравнят колите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда си малко прав. По-висока е от серийната кола...
Според мен, тук се получи някакво недоразумение. Колегата aga говори за нормален Лансер X - Lancer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е абсурдно да направят 2 изцяло различни купета... заради 1 сантиметър. А и тази каринка едвали е най-точния начин за сравнение... в крайна сметка ако събереш долния край на сенките... ще се изравнят колите

Според мен от снимката е абсолютно ясно, че червената част от колата е по-висока. Както и да е. Тук в Калифорния се срещат вече такива возила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен от снимката е абсолютно ясно, че червената част от колата е по-висока. Както и да е. Тук в Калифорния се срещат вече такива возила.

 

Колега снимките са в различен мащаб!

И затова EVO X е по голямо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега снимките са в различен мащаб!

И затова EVO X е по голямо.

Това първо и друго, снимани са с различни оптики и под различни ракурси :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

aga - Бате как можеш да сравниш Лансер-а с Дачиа и то Ево-то... не нормалния Лансер, какъв фен на :mitsu-smiley: си ти... 1-во колата изобщо не е тясна... а за висока... хаха незнам с какво я сравняваш, според мен тънеш в огромна заблуда. Още не съм видял Ево-то на живо, но съм сигурен че е по-добре от нормалния Лансер който изглежа и седи доста по-добре от конкуренцията

 

 

 

 

 

Бате, това е положението... Само на вид ги сравних.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И Алфата е подобна, ама тоя Сеат си е направо ГРОЗОТИЛИЩЕ с тоя заоблени като яйце багажник!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И Алфата е подобна, ама тоя Сеат си е направо ГРОЗОТИЛИЩЕ с тоя заоблени като яйце багажник!

 

E да, но като ги погледнеш от 50 метра разстояние, тези разлики не се виждат.

Надявам се сега е ясно какво имах предвид под тесен и широк?

Иначе Лансера не е тесен в никакъв случай, друго имах предвид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е добра, но наистина трябваше да изглежда като концепта. Така феновете загубиха уникално изглеждащо EVO. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах с 6, защото дизайна наистина много ми допада, нооо не е на нивото на предишните варианти!!! Някакси ми се губи духа, който предишните притежаваха!!! Особено шестицата за мен е с идеалн дизайн!!! Хем красива, хем страшно агресивна!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах с 6, защото дизайна наистина много ми допада, нооо не е на нивото на предишните варианти!!! Някакси ми се губи духа, който предишните притежаваха!!! Особено шестицата за мен е с идеалн дизайн!!! Хем красива, хем страшно агресивна!!! :mitsu-smiley:

Напълно те подкрепям :icon_thumbup:

И това си го бива обаче!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колата е перфектна :first:

Единственото нещо за което съжалявам,е че нямам пари да си я купя :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ooooooх, вчера видях едно такова в квартала ми, чисто ново щатско, от тази седмица... и се оказа, че е на приятел на мой приятел :) И май дори ще се вредя да го покарам :senile:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Не знам какво не ви харесва задницата :

http://img529.imageshack.us/img529/5326/bc1sh1.png

Според мен Ево Х е с уникален дизайн,просто съм влюбен в тоя звяр....

 

http://img389.imageshack.us/img389/7601/evox1bk0.jpg

:wub: :wub: :wub:

 

Не мога да накарам баща ми да продаде CLS-a и да вземе Ево Х ,но скоро и това може да стане :sun:

Редактирано от valboss
Текст
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

За мен последното истинско EVO е EVO VI. Дизайна на Xката е супер готин, не съм я карал за да имам други впечатления. Преди време гледах един епизод на "5 GEAR", в който сравняваха на писта EVO VI и актуалния тогава модел EVO IX, победи шестицата и това изобщо не ме учуди. Преди година имах и удоволствието да покарам такава около яз. Белмекен по време на рали България. Иначе гласувах с 6, защото е любимата ми марка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...